Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Namas virto degėsiais, o šeimininkas žuvo

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Gaisrai
  • 2007-01-16

Sekmadienio vakarą kilusio gaisro metu žuvo kretingiškis Antanas Navardauskas, kuriam kovo mėnesį būtų suėję penkiasdešimt metų.

Gaisro metu nudegė namo stogas, medinė perdanga. Purvinoje Neužmirštuolių gatvėje liko stovėti aprūkęs mūras, o kieme, pririštas prie būdos ir visų pamirštas, – drebantis šuo.
Gaisrą pajuto kaimynų šuo

Nelaimė įvyko sodininkų bendrijoje „Akmena“.

Apie pusę devynių vakaro Judita Garienė išgirdo garsiai lojantį savo šunį. Pažvelgusi pro langą moteris pamatė kibirkštis ir pamanė, kad kažkas dar tebešvenčia Naujuosius metus – sprogdina petardas. Tačiau priėjusi prie kito lango pastebėjo, kad iš kaimyno A.Navardausko namo, esančio vos už keliolikos metrų nuo moters gyvenamojo būsto, veržiasi liepsnos.

Kitas kaimynas nustebo pamatęs, kad A.Navardausko namo langas šviečia ypač ryškiai, nors soduose buvo dingusi elektra.

Kai „Akmenos“ sodininkų bendrijoje gyvenantys žmonės išbėgo į lauką, iš A.Navardausko namo veržėsi liepsnos liežuviai. Kadangi pūtė labai stiprus vėjas, žmonės nerimavo, kad ugnis nepersimestų į aplinkinių gyventojų namus. Tačiau ugniagesiams pavyko pažaboti ugnį – liepsnos ant kitų pastatų nepersimetė.

Po gaisro virtuvėje neliko ugnies nepaliesto daikto. Atsilaikė tik kampe pastatyta krosnis, kuri, kaip rodė tuščia ir švari pakura, seniai bebuvo kurta.
Žuvusįjį rado kaimynai

Tuo metu namo sugrįžusi vyriškio sugyventinė pradėjo šaukti, kad viduje yra A.Navardauskas.

A.Navardauską, neberodantį gyvybės ženklų, iš degančio namo išnešė kaimynas. Vyriškis buvo rastas kambaryje, esančiame šalia virtuvės. Pasak įvykio liudytojų, mirusiojo kūnas nebuvo apdegęs. Tikslią mirties priežastį nustatys teismo medicinos ekspertai.

Namas, kuriame kilo gaisras, yra mūrinis, vieno aukšto su medine perdanga. Gaisro metu nudegė stogas, perdanga. Taip pat išdegė virtuvė bei joje buvę namų apyvokos daiktai.

Dėl ko kilo gaisras, ugniagesiai vakar dar negalėjo pasakyti. Pasak jų, tiriamos dvi versijos. Viena jų, kad gaisras galėjo kilti dėl dujinės viryklės. Tačiau ugnis galėjo įsiplieksti virtuvėje, nes, užgesinus ugnį, joje nebeliko sveikos vietos. O kambaryje, buvusiame už sienos, sveikos liko net knygos. Jos, tvarkingai surikiuotos lentynose, tik patamsėjo nuo dūmų.

Į įvykio vietą paimti lavono, kaip paprastai, buvo iškviesti komunalininkai. Sudegusio namo kieme, paguldytas ant antklodės, gulėjo negyvas jų bendradarbis, - A.Navardauskas dirbo bendrovėje „Kretingos komunalininkas“. Bendrovės vadovas Konstantinas Skierus žuvusįjį mini geru žodžiu – kaip darbštų ir tvarkingą žmogų.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas