Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Mažieji mokėsi sveikuoliškos gyvensenos

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Šventės
  • 2013-05-24

Dvi dienas mažieji kretingiškiai savo žiniomis rungėsi konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“, kuris buvo surengtas dviejose vietose: priešmokyklinukams - lopšelyje- darželyje „Ąžuoliukas“, o pradinukams - Simono Daukanto pagrindinėje mokykloje.

Konkurse dalyvavo 9 Kretingos rajono lopšelių-darželių bei 6 mokyklų komandos.

Vaikai pagal savo amžių atliko įvairias užduotis iš sveikos gyvensenos bei sveikatos saugos sričių: pagal paveikslėlius modeliavo situacijas, kaip elgtis iš lauko sugrįžus į namus, atsikėlus ryte ar ruošiantis eiti miegoti, kur saugu žaisti. Buvo pristatyti ir iš anksto atlikti namų darbai – vaikai ruošė sveikuoliškus patiekalus: kepė morkų pyragą, duoniukus, tepė sumuštinius ir gardino juos daržovėmis.

Abi dienas vaikų komandų pasirodymus - užduotis, žaidimus, rungtis – stebėjusi Kretingos savivaldybės Sveikatos skyriaus vedėja Vanda Verbutienė sakė, kad šį konkursą kas dvejus metus pagal Švietimo ir mokslo ministerijos parengtą programą vykdo rajono Švietimo skyrius.

„Puikiai pasirodę pernai, mūsų rajono mažieji sveikuoliai norėjo susirungti ir šiemet – tai lyg pasirengimas kitąmet įvyksiančiam respublikiniam konkursui“, - kalbėjo V.Verbutienė.

Ji buvo gerokai nustebinta, kad vaikams konkursas taip patiko – buvo puikus oras, rungtys vyko lauke, visi gavo diplomus bei dovanų, visi choru šaukė jau laukiantys tokios šventės ir kitą pavasarį.

Savivaldybės gydytoja mano, jog vaikai, apie sveiką gyvenseną išgirdę savo aplinkoje, žinias įtvirtina konkurse, - taip formuojasi įgūdžiai, kurių jie laikosi visą gyvenimą.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas