Pajūrio naujienos
Help
2021 Gruodis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 0 %
Naktį-14°C debesuotumas 29 %
Apklausa

Ar pritariate sostinės iniciatyvai atsisakyti šventinių fejerverkų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2021-ųjų Metų žmogų!

Edgaras ZABORAS
Arimantas MIKALOČIUS
Jūratė MAČERNIENĖ
Dalia ČINKIENĖ
Kazys MAKSVYTIS
Virginijus JAPERTAS
Ingrida TAUJANSKIENĖ
Alma JANKAUSKIENĖ
Nerijus ČAPAS
Ričardas JOVAIŠA
Komentarų topas

Mokyklos-darželio „Žibutė“ komandai nebuvo paprasta tapti pradinių klasių „Šviesoforas“ regioninio etapo laimėtoja – surinkę vienodai taškų, kaip ir Klaipėdos ,,Vyturio“ pagrindinės mokyklos komanda, kretingiškiai pergalę išplėšė, atsižvelgus į tai, kad jie geriau atliko praktines užduotis.

Konkurse vaikai atliko praktines užduotis.

„Taip buvo numatyta konkurso taisyklėse. Juk konkurso prasmė ir yra, kad mokiniai ne tik žinotų, bet ir mokėtų praktiškai pritaikyti žinias apie saugų elgesį gatvėje“,- teigė Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Liucija Lengvinienė, kuri koordinavo konkurso „Šviesoforas“ regioninį etapą, įvykusį Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje.

Regioniniame etape iš viso dalyvavo 12 komandų iš Palangos miesto, Klaipėdos miesto ir rajono, Kretingos, Šilutės, Skuodo rajonų, kurios rajoniniuose konkurso etapuose buvo laimėjusios I arba II vietas. Kretingai atstovavo Marijos Tiškevičiūtės mokyklos komanda, rajoniniame etape iškovojusi I vietą, bei mokyklos-darželio „Žibutė“ komanda, kuri buvo laimėjusi II vietą.

Šįkart Marijos Tiškevičiūtės mokyklos komanda užėmė IV vietą, į priekį užleisdama Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokinius, laimėjusius III vietą.

Geriausiai konkurse pasirodžiusios I ir II vietų laimėtojos – Klaipėdos ,,Vyturio“ pagrindinės mokyklos bei Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“ komandos – iškovojo teisę dalyvauti „Šviesoforo“ respublikiniame etape, kuris gegužės 22-23 dienomis įvyks Prienų rajone.

Kretingos mokyklos-darželio „Žibutės“ komandą, kurioje dalyvavo pirmokas Martynas Baltušis, antrokas Jokūbas Baltušis, trečiokė Daniela Bendžiūnaitė bei ketvirtokas Eligijus Ruokis, parengė mokytoja Janina Šipavičienė.

Regioniniame konkurso etape mokiniai turėjo įveikti aštuonias užduotis: atpažinti kelio ženklus, spręsti situaciją makete, atsakyti į viktorinos klausimus, atlikti video užduotį, dalyvauti kapitonų varžytuvėse ir praktiškai parodyti, kaip naudotis atšvaitais, pereiti per kelią pėsčiųjų perėjoje ir sankryžoje. Kiekvienai užduočiai teisėjavo po du policijos pareigūnus, kurių vienas – iš Kretingos rajono policijos komisariato, o kitas - atvykęs iš kaimyninio rajono.

„Konkurse dalyvavę vaikai ir mokytojai buvo gausiai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Kretingos rajono policijos komisariato, Lietuvos automobilių kelių direkcijos bei Kretingos rajono savivaldybės Švietimo skyriaus dovanomis, diplomais, padėkos raštais“,- sakė L. Lengvinienė, pasidžiaugusi sklandžiu konkurso organizacinės grupės darbu, kuriam vadovavo Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimunda Viskontienė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas