Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Dalyvavo tradiciniame turnyre

Klaipėdoje įvykusiame tradiciniame šaškių turnyre Kovo 11-ajai paminėti tarp 9 komandų varžėsi ir 2 kretingiškių šaškininkų komandos.

Šventinio vakaro, surengto Baublių mokykloje-daugiafunkciniame centre, dalyvės – rungčių nugalėtojos bei prizininkės - su renginio organizatoriumi sporto klubo „Baubliai“ vadovu Algimantu Mačiuku

Kretingos-I komanda, laimėjusi 5 susitikimus ir 3 baigusi lygiosiomis, iškovojo I v. ir taurę. Už šią komandą žaidė ir taškus pelnė šie žaidėjai: Jonas Ruokis (13), nepralaimėjęs nė vienos partijos, Antanas Varinauskas (13), Romanas Žalgiris (9) ir Mindaugas Žilinskas (8). Kretingiškiai pralenkė II v. likusį Klaipėdos „Švyturį“, trečia buvo Gargždų „Minija“.

Antroji Kretingos komanda, kuriai atstovavo Edmundas Kripas, Vilius Augutis, Danguolė Narvilaitė, Pranas Andrijaitis, užėmė VII v.

„Birželio mėnesį Klaipėdoje įvyks pasaulinės šaškių varžybos, kuriose rengiamės dalyvauti ir mes, Kretingos šaškininkai“, - „Pajūrio naujienoms“ sakė šaškių populiarintojas Kretingoje J.Ruokis.

Žaidė šaškėmis ir šachmatais

Žvainiuose įvyko šaškių-šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Į šį turnyrą Imbarės, Laivių, Juodupėnų kaimų šaškių-šachmatų mėgėjus sukvietė Žvainių renginių organizatorė Aušra Dvarionienė, į pagalbą pasitelkusi salantiškę šachmatų žaidėją ir propaguotoją Ramunę Ruginienę.

Šaškėmis šiame turnyre žaidė 15 įvairaus amžiaus žaidėjų, šachmatais – 3 jaunimo atstovai.

Jaunimo grupėje I v. iškovojo Irma Numgaudytė, II v. – Linas Drąsutis iš Juodupėnų, III v. – žvainiškis Dovydas Dvarionas. Suaugusiųjų grupėje vėlgi laimėjo juodupėniškė Edita Numgaudytė, antra vieta atiteko Adomui Gikarui iš Gaivališkės kaimo, trečia – Jurgiui Dvarionui iš Žvainių.

Šachmatais geriausiai sužaidė žvainiškis Aurimas Dobrovolskis.

Juodupėniškėms seserims Irmai ir Editai Numgaudytėms buvo įteiktos Imbarės seniūno Antano Turauskio įsteigtos taurės, prizininkams – medaliai, padėkos raštai.

Padėkos raštai už dalyvavimą turnyre buvo įteikti ir kitiems neblogai pasirodžiusiems turnyro dalyviams: Justinui Selkauskiui, Giedrei Dobrovolskytei iš Imbarės, Gintarui Beniušiui ir Nerijui Dauginčiui iš Žvainių, Sigutei Gikarienei iš Gaivališkės.

„Susirinkusiųjų nuomone, tokie turnyrai galėtų vykti ir dažniau. Todėl jau brandiname idėją surengti šaškių turnyrą tarp Imbarės seniūnijos bendruomenių“, - teigė Žvainių renginių organizatorė A.Dvarionienė. Sportinį vakarą paskyrė moterims

Netradiciškai Tarptautinę moters dieną praleido Baublių kaimo moterys: sporto klubo „Baubliai“ vadovas jas pakvietė pasportuoti bei pasivaržyti 4 rungtyse.

Strėlyčių mėtymo rungtyje geriausiai sekėsi Gražinai Rimkuvienei, Julijai Mačiukienei ir Linai Odinienei. Šaudant į taikinį iš pneumatinio pistoleto taikliausios buvo Ona Navajauskienė, L. Odinienė, J.Mačiukienė. Baudų metimo rungtyje nepralenkiamos buvo Janina Lingienė, Ona Lubienė, G.Rimkuvienė. Pastarosios dvi moterys bei Valerija Stonkuvienė nugalėjo ir šaškių turnyre.

Visos varžybų nugalėtojos bei prizininkės buvo apdovanotos specialiai šiai progai skirtais medaliais.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas