Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šie iš pirmo žvilgsnio atrodantys ganėtinai ramūs 16-mečiai broliai dvyniai Arnoldas ir Edvinas Jurgučiai iš tiesų yra visur nuolat skubančios ir nenuspėjamos asmenybės, paneigiančios mitą, kad dvyniai, panašūs išore, yra panašūs ir charakteriais.

Dvyniai Arnoldas ir Edvinas mėgsta pasipešti, tačiau prireikus vienas kitą gintų.

Dvynių laisvalaikis labai įvairus. Ir tik šioje srityje vaikinai gali save pavadinti identiškais. Tikriausiai nėra tokio dalyko, kurio jie nebūtų išbandę. Iš pradžių Arnoldas ir Edvinas lankė Kretingos meno mokyklą, tačiau skirtingas specialybes: Edvinas - dailės klasę, Arnoldas - chorinį dainavimą. Tačiau Meno mokyklos nė vienas iš brolių nebaigė.

Vėliau abu susidomėjo vaidyba, todėl pradėjo lankyti teatro studiją, tačiau dėl per didelės laiko stokos broliams teko atsisakyti šios veiklos. Tačiau šiandien tikriausiai nė vienas Pranciškonų gimnazijos renginys neįsivaizduojamas be šių dešimtokų. Jie nuolat yra įsipynę mokyklos gyvenime: nuo mokykloje statomų miuziklų iki savanoriavimo.

Vaikinai taip pat priklauso jaunimo organizacijoms: Edvinas yra Jaunimo eucharistinio sąjūdžio narys, o Arnoldas dalyvauja Jauproje. Šiuose judėjimuose jie bendrauja su vaikais arba savo amžiaus paaugliais, kalba apie tikėjimą ir linksmai leidžia laiką.

Kaip ir kiti paaugliai, taip ir šie visų pastebimi dvyniai mėgsta sportą: su draugais lauke žaidžia futbolą, krepšinį, žiemą ant užšalusio tvenkinio lošia ledo ritulį.

Šie broliai beveik viską daro drauge ir atrodo, kad jie turėtų gerai sutarti. Tačiau abu dvyniai tai suskumba paneigti. „Iš tikrųjų mes nuolat pešamės ir nesutariame. Mudu net keršijam vienas kitam, jeigu vienas pastūmė, tai kitas neapsileidžia, ir taip visą laiką. Erziname vienas kitą“, - neslėpė dvyniai.

Taipogi jie nuolat, visur ir visada lenktyniauja. Vienas nenori atrodyti prastesnis už kitą ir panašiai.

Tarkime, Edvinas ir Arnoldas laisvu laiku padeda tėvams dirbti šaltalankių plantacijose. Tai puiki vieta palenktyniauti, kas daugiau priskins.

„Bet po kiek laiko pradėjome žiūrėti, ne kas daugiau priskynė, o kas mažiau. Nes kodėl vienas turi dirbti daugiau, o kitas mažiau. Taigi net dirbant tarp mudviejų vyksta kova“, - teigė Arnoldas ir Edvinas.

Vis dėlto dvyniai patikino, kad nors ir nuolat lenktyniauja, pešasi ir nesutaria, tai nereiškia, kad nekenčia vienas kito.

„Žinote, kaip būna, kai nuolatos esi su vienu žmogumi. Pradedi pykis ir panašiai“, - sakė broliai dvyniai.

Jų manymu, jie per daug laiko praleidžia drauge.

„Tai sakysit - nedarykit tų pačių dalykų ir mažiau būsite kartu. Gaila, bet taip išeina netyčia. Pavyzdžiui, vienas iš mudviejų užsirašo į kokį renginį, tai iš karto mokytoja įrašo ir kitą. Be to, einame į tą pačią klasę, turime tuos pačius draugus. Todėl buvimas drauge neišvengiamas. Vienas kitą apstumdome, pasimušame, tačiau neleistume kitam žmogui nuskriausti vienas kito“, - tikino dvyniai.

Edvinas ir Arnoldas, kaip atrodytų nėra įprasta dvyniams, yra labai skirtingų charakterio bruožų. Arnoldas yra ramus ir švelnus, o Edvinas - visiška priešingybė savo broliui. Kaip pats sako, yra daug grubesnis ir piktesnis. Broliai įsitikinę, kad jie panašūs tik išvaizda.

Šiuo panašumu dvyniai anksčiau pasinaudodavo, norėdami pralinksminti save ir kitus. Dažniausiai broliai apsikeisdavo savo drabužiais ir eidavo į pamokas, tada būdavo labai linksma visai klasei. Tačiau dabar tiek draugai, tiek mokytojai juos labai lengvai atpažįsta, kartais net nereikia atsisukti, kad draugai pasakytų, kuris yra kuris.

,,Mes jau pripratome, kad mus nuolat painioja, ir tai mūsų nebeerzina. Be to, dabar tai retas dalykas, nebent susipažįsti su nauju žmogumi. Bet su mumis pakanka pabendrauti kelis kartus, ir žmonės mus pradeda atskirti, todėl fizinis panašumas netrukdo“, - pasakojo broliai Arnoldas ir Edvinas.

Edita STARKOVAITĖ

"P. n." akademijos narė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas