Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Apdovanojo raštingiausius pradinukus

  • Diana JOMANTAITĖ
  • Švietimas
  • 2012-02-28

Mokykloje-darželyje „Pasaka“ ketvirtąjį kartą buvo išrinkti raštingiausi Kretingos rajono pradinukai. Bendrojo ugdymo mokyklų II-IV klasių mokinių konkurse „Raštingiausias pradinukas“ dalyvavo 62 pradinukai iš 14 švietimo įstaigų.

Konkurso „Raštingiausias pradinukas“ nugalėtojai su savo mokytojais bei renginio organizatoriais.

Šilutės „Žibų“ pradinės mokyklos mokytojų parengtą diktantą geriausiai parašė Tauras Jurgutis ir Mantas Užandenis iš Vydmantų vidurinės mokyklos, Kamilė Česnavičiūtė ir Evelina Petrauskaitė iš Kurmaičių pradinės mokyklos, Linas Daugėla ir Roberta Vičiūtė iš Vaikų ugdymo centro, Gabrielė Slivskytė ir Elzė Pilibaitytė iš mokyklos-darželio „Žibutė“, Šarūnas Kniška iš Piliakalnio pagrindinės mokyklos, Tautvydas Jonušas iš Kartenos vidurinės mokyklos, Linas Drąsutis iš Salantų gimnazijos ir Julija Grigaitytė iš mokyklos-darželio „Pasaka“.

Pradinukams diktantą diktavo ir klaidas taisė vertinimo komisija – Simono Daukanto pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Regina Katkuvienė, mokyklos-darželio „Pasaka“, mokyklos-darželio „Žibutė“, Vydmantų vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytojos Janina Kniukštienė, Daiva Stonkienė, Aurika Keblytė.

„Visi konkurso darbai yra saugomi metus. Mokytojai juos gali nagrinėti, analizuoti, kokias klaidas dažniausiai daro pradinukai, kuriose srityse dar reikia padirbėti. Po konkurso mokytojai nusikopijuoja diktantus, kuriuos rašo ir konkurse nedalyvavę vaikai“, - sakė viena iš konkurso organizatorių „Pasakos“ direktorės pavaduotoja ugdymui Diana Bakstienė.

Pasak jos, tipiškų, visiems vaikams būdingų klaidų vertinimo komisija nepastebėjo – tik antrokai dažniausiai klydo, rašydami žodį „grįžo“.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas