Pajūrio naujienos
Help
2021 Gegužė
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną26°C debesuotumas 1 %
Naktį14°C debesuotumas 26 %
Apklausa

Ar Kretingos rajono meras, Savivaldybės taryba ir administracija įstengs dirbti sutartinai?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pristatė bendruomenės himną

  • Diana JOMANTAITĖ
  • Kaimo bendruomenėse
  • 2010-11-23

Senosios Įpilties gyventojai pabūti kartu tradiciškai susitiko rudens vakaronėje. Bendruomenės šventėje „Pagarba duonai ir geltonam lapui“ įpiltiškiai klausėsi Senosios Įpilties kultūros namų saviveiklininkų koncerto, apžiūrėjo rankdarbių parodą ir pirmą kartą išgirdo bendruomenės himną.

Senosios Įpilties kultūros namų saviveiklininkai pristatė bendruomenės himną.

„Galvojom, kūrėm, repetavom ir atėjo laikas himną pateikti klausytojų teismui. Norim sužinoti, ar daina tiks pristatant Senąją Įpiltį, mūsų bendruomenę ir gyvenimą. Todėl jei himnas pasirodys tinkamas, kuo garsiau plokit“, - vakaronės dalyvius ragino saviveiklininkai.

Įpiltiškiai įvertino ne tik naująjį himną, bet ir jiems surengtą rankdarbių parodą. Joje savo kūrinius eksponavo Senosios Įpilties kultūros namų vedėja Birutė Stalmokienė, įpiltiškė Virginija Nazveckė, Dara Grabienė iš Lazdininkų.

„Esame įpratę rudenį, po visų sunkiųjų darbų susirinkti draugėn, pabūti, pasilinksminti. Kad nebūtų liūdna, programą bendruomenei parengė mūsų saviveiklininkai. Šiemet svečiuose neturėjome kitų kaimų muzikantų ir kolektyvų, tačiau pradžiuginti įpiltiškių pakvietėme Darą Grabienę iš Lazdininkų. Ji nustebino iš popieriaus gamintomis, tačiau lyg tikros atrodančiomis rožėmis, kruopščiais popieriaus lankstiniais, pintais krepšeliais“, - pasakojo B.Stalmokienė.

Ji pati parodai pateikė Lietuvos maketą, pagamintą iš džiovintų kerpių, gėlių, kitų augalų. Pasak B.Stalmokienės, toks neįprastas Lietuvos žemėlapis labai pravertė kaimo vaikams – jie daug vaizdingiau pamatė savo šalį ir daug efektyviau įsiminė Lietuvos regionus, negu žiūrėdami į įprastą žemėlapį.

Staigmeną savo bendruomenės nariams parengė ir V.Nazveckė. Praėjusiais metais parengusi fotografijų parodą, šiemet kūrybinga moteris įpiltiškius pakvietė pasigrožėti džiovintomis gėlėmis dabintais atvirukais.

„Pirmą kartą atvirukus dekoravau gėlėmis. Man rankdarbiai – būdas ir pačiai atsipalaiduoti, ir kitiems suteikti džiaugsmo. Kitais metais tikiuosi įpiltiškius nustebinti dar kokia nors naujove“, - sakė V.Nazveckė.

Senosios Įpilties gyventojus vakaronėje pasveikino Lazdininkų bendruomenės pirmininkė Vanda Šimkuvienė. Ji pasidžiaugė, kad įpiltiškiai daug dirba ir stengiasi dėl savo kaimo, todėl iš jų pasimokyti gali ne viena bendruomenė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas