Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Per Porciunkulę atidengtas kryžius – Salantams ir miesto svečiams (8 komentarai)

LT LithuaniaVacis
2010-08-04 08:21:53
Vytautas alaus negėrė?
LT LithuaniaVacis
2010-08-04 08:26:47
Lietuviškas akmuo - na sąžinei darytojo, užrašas už tai ne ant lietuviško akmens, bet kaip kas pagalvos, bus daug nuomonių ir apkalbų, bet ačiū reikia Kaziukui pasakyt.
LT LithuaniaLina
2010-08-04 12:54:05
Kaziuką pažinojau vaikystėje, smagu žmogų iš naujo per gerus darbus pažinti. O tas "nuomones ir apkalbas" skleis nebent tie kurie nieko niekada nedavė ir neduos savo miesteliui. Matau jau dabar, kad pačiam ponui Vaciui užkliuvo, jog "užrašas ne ant lietuviško akmens",- o kas gali pasakyti ant kokio akmens tas užrašas turėjo būti..? Jei kas gražaus ir yra sukurta Salantuose, tai tik pačių salantiškių dėka. Vietos valdžia vangiai prie to prisideda. Per miestelio šventę pagerbti kai kurie sodybų puoselėtojai,- tikri lenkiškų nykštukų kolekcionieriai, kurie ne puošia, o darko lietuvišką sodybų vaizdelį. Ar lietuviškų gražių kūlių nerandat, ar į tikrus vartotojus pavirtot, kuriems tokias kičo madas diktuoja kaimynai..?
US United StatesLiudytojas
2010-08-05 07:33:18
Saunuolis! Ir laikrastis saunuolis uz toki straipsni.
LT LithuaniaVacis
2010-08-05 09:23:54
Linute, aš užbėgau už akių ir nieks nieko blogo nesakys . Man tai is vis pofik... ;) Sėkmės, Linute.
LT LithuaniaVeronika Sendrauskai
2010-08-05 11:10:01
Oras buvo genėtinai gražus ir šventė puikiai praėjo. Bet man nepatiko tai, kad Pajūrio naujienų korespondentai parašo straipsnius su klaidom. Pasipiktinau, kad vienoje vietoje rašo (V.Sendrauskaitė su savo anūkais džiaugiasi, kad pasisekimo sulaukė ir laikikliai servetėlėms, kuriuos pagamino suklijavęmedinius pagaliukus nuo ledų...) Pataisa; mano anūkai jau daug laiko kaip gyvena ir mokosi užsienyje pas mama. O amatų šventėje bendravau ir džiaugiaus švente su taudtodailininko Liudo Ruginio mokiniais kurie taip pat pretenduoja į tautodailininkus.
Ir dar vienas mano pasipiktinimas, kad po nuotraukos mano pavrdė jau iškraipyta. Šiame straipsnyje tapau dviejuose asmenyse Veronika Sendrauskaitė ir Veronika Sendrauskienė.
Manau nebuvo taip labai jau karšta, kad nedirbtų korespon-dentės pasamonė darant tokias klaidas. Nejau jūsų darbuoto-jai iš didelio rašto išėjo iš krašto. Mano manymu, išsamiai išklausius ir nemokant teisingai pasidaryti špargalkės, nerašykite straipsnių nes tokią spaudą yra klaiku skaityti ir gėda darosi, kad korespondentai išsiblaškę ir beraščiai.
Liaudžiai pliotkų nereikia ( jie prisiklauso kaimynkų- pliotkerkų kurios geriau dirba kaip telegrafas) Liaudžiai reikia teisingų faktų ir be klaidų. Ačiu.
LT Lithuania:)
2010-08-05 17:42:24
Na, kas nedirba, tas neklysta. Jūs rašydama savo komentarą irgi padarėte ne vieną klaidą. O jūsų komentaras kur kas trumpesnis už straipsnį. Aš neturiu nieko bendro su korespondente, gal jos praktikoje ir dažnai pasitaiko tokios klaidos, nenoriu jos nei teisinti, nei smerkti. Tiesiog pažiūrėkite pirma į save, paskui badykite pirštu į kitą. Gero kūrybos jums.
LT LithuaniaAutorė
2010-08-05 18:17:30
Gerb. V.Sendrauskaitės jau asmeniškai atsiprašiau už neteisingai parašytą pavardę prie nuotraukos. Nesunku tai padaryti ir dar kartą - čia, viešai.
V.Sendrauskaitei pasakojant, kad laikiklius servetėlėms gamino kartu su anūkais, tikrai pamaniau, kad jų yra ir šalia sėdinčioje žavių berniukų kompanijoje. Juolab, kad V.Sendrauskaitę renginiuose ir buvome įpratę visuomet matyti su anūkais. Kaip bebūtų, vis tiek tikiu, kad ir jie džiaugiasi, kad jų gaminti laikikliai mugėje sulaukė pasisekimo.
Atsiprašau už padarytą klaidą.
Savo straipsniu nenorėjau nieko įžeisti.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas