Pajūrio naujienos
Help
2021 Gegužė
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 22 %
Naktį4°C debesuotumas 18 %
Apklausa

Ar iškeisite automobilį į nemokamą visuomeninį transportą Kretingos mieste?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Dešimt kretingiškių, jaunųjų policijos rėmėjų, visą savaitę praleido Tauragės rajone, Sakalinės kaime, surengtoje tradicinėje stovykloje, kur patyrė karines gyvenimo sąlygas ir išbandymus. Mūsiškiai iš stovyklos grįžo ne tik pasisėmę daug įspūdžių, bet ir iškovoję titulą – sportinių rungčių įskaitoje Kretingos komanda užėmė II vietą.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotame pėstininkų batalione įsikūrusi stovykla sukvietė pusantro šimto 12-18 metų jaunųjų policijos rėmėjų ir jaunųjų šaulių iš visų šalies apskričių. Jaunuoliai ne tik gyveno kareivinėse, bet jų laukė ir kareiviški išbandymai estafetėse.

„Kiekviena diena buvo kupina įspūdžių. Nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro vaikai buvo užimti: sportinės varžybos, estafetės, žygiai, teminiai vakarai ir diskotekos. Vaikai buvo supažindinami su įvairių sričių, pavyzdžiui, kriminalinės policijos, kariuomenės, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, pareigūnų darbo užkulisiais. Į užsiėmimus vaikų nereikėjo „stumti“, jie noriai visur dalyvavo. Tačiau jiems prireikė ir ištvermės bei fizinių jėgų – teko įveikti sudėtingą karinių kliūčių ruožą“,- pasakojo Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnė Lijana Galdikienė, kuruojanti jaunųjų policijos rėmėjų veiklą.

Pasak jos, kretingiškiams geriausiai sekėsi tinklinio aikštelėje, kurioje iškovojo I vietą. Pergalę nuskynusių jaunųjų policijos rėmėjų negalėjo įveikti nė suaugusiųjų, policijos pareigūnų, komanda – jų kova baigėsi 2:1.

L.Galdikienė sakė, kad šia stovykla norėta paskatinti ir kartu padėkoti aktyviai visus metus dirbusiems jauniesiems policijos rėmėjams. Šiuo metų Kretingoje yra 13 jaunųjų policijos rėmėjų, o naujų narių bus laukiama rudenį, prasidėjus mokslo metams.

Vaikų vasaros poilsio stovykla, kurią suorganizavo Lietuvos šaulių sąjunga ir Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, įvyko aštuntą kartą.

„P.n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas