Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Gražuolės ginklas – švelnumas

  • Dovilė SIMAITYTĖ
  • Vakarų Lietuva
  • 2010-03-30

Į „Misis Lietuva 2010“ karūną pretenduojanti 28 metų kretingiškė Vida Jablonskienė teigė, kad dalyvaudama šiame televizijos projekte siekia ne išgarsėti, tačiau įrodyti, kad šiuolaikinė moteris neturėtų savo valdingumu užgožti švelnumo ir kuklumo. „Man tai neatsiejama nuo tikro moteriškumo“,- įsitikinusi V.Jablonskienė, pasiryžusi dalyvauti keturis mėnesius trunkančiame televizijos projekte.

Kretingiškė Vida Jablonskienė tvirtino, kad pasiryžo dalyvauti projekte „Misis Lietuva 2010“, sužinojusi projekto misiją – išrinkti ir išore, ir vidumi gražią moterį.

Kretingiškė neslėpė – konkurencija tarp projekto dalyvių vis aštresnė, o tai labiausiai pasijaučia išbalsuojant vienai kitą. „Niekuomet ant lapelio neparašysiu tos dalyvės vardo, kuri, mano nuomone, yra verta dalyvauti konkurso finale, kuris įvyks birželį. Norėtųsi, kad į jį patektų tik tos moterys, kurios labiausiai atitiktų renginio idėją – būtų gražios ir išore, ir vidumi“, - kalbėjo V.Jablonskienė.

Ji pasakojo, kad visos projekto dalyvės yra labai skirtingos – ir grožiu, ir charakteriu. Todėl vietoj draugiškų patarimų, kokius išsakytų gerai draugei, moterys viena iš kitos sulaukia ir aštresnių žodžių.

„Turime apgalvoti savo žodžius ir stengtis kalbėti su šypsena. Stengiuosi atsiriboti nuo piktų pastabų, kito nežeminti, o savęs nekelti“,- tvirtino V.Jablonskienė.

Komisijos „šaltas dušas“

„Labai noriu patekti į finalą“,- atviravo V.Jablonskienė, kuriai jau kartą yra tekę pajausti pripažintos gražuolės šlovę – 1998 metais ji tapo „Mis mokykla“.

Dėl dalyvavimo projekto „Misis Lietuva 2010“ atrankoje V.Jablonskienė atsisakė ir suplanuotos kelionės į Latviją paslidinėti. „Jaučiau, kad tai – mano galimybė, ir nenorėjau jos praleisti“,- tvirtino V.Jablonskienė, kuri buvo viena iš 60 moterų, kurią rengėjai pakvietė į atranką iš 300 atsiuntusiųjų konkurso anketas.

Tačiau V.Jablonskienė buvo ir suabejojusi savo sėkme, kai atrankos komisijos narė Lidija Rasutis sukritikavo jos aprangą – neva prie mėlynos suknelės netinka kiek šviesesnio atspalvio bateliai.

Vida Jablonskienė teigė, kad jos stiprybė – šeima: vyras Romualdas, dukra Deimena, sūnus Aldas.

„Nors pati sau atrodžiau nepriekaištingai, tačiau tą akimirką patikėjau Lidijos Rasutis pastaba ir supratau, kad ji yra teisi. Bandžiau atsakyti, kad idealiai nesuderinta apranga atspindi jaunatviškumą, bet pamačiau, kad komisija manęs visai nesiklauso, o diskutuoja tarpusavyje, todėl apsisukau ir išėjau,- sakė V.Jablonskienė, kuri užkulisiuose nuo susikaupusių emocijų pravirko. – Tai buvo man pamoka, kad į viską reikia žiūrėti paprasčiau. Juk komisija provokuoja, nes taip atsiskleidžia žmogaus sugebėjimai. Čia kaip lauko tenisas – turi tiksliai atmušti kamuoliuką“.

Vertingos pamokos

V.Jablonskienė tvirtino: jei ir netektų pasipuošti gražiausios moters karūna, tačiau keturi televizijos projekte praleisti mėnesiai bus neįkainojamos pamokos.

„Norisi tobulėti, o įgytos žinios visada pravers“,- sakė kretingiškė, kuri su kitomis dalyvėmis mokėsi tango pas šokių mokytoją Eduardo Gimenez, kūno kalbos paslaptimis pasidalijo aktorė Adrija Čepaitė, kūno linijas gražuolės dailino sporto klube pas Žydrūną Savicką.

Vienas rimčiausių išbandymų projekto dalyvėms – televizijos apsilankymas jų namuose.

„Stilistė turi teisę iš mūsų spintų išmesti tuos rūbus, kurie yra visai netinkami pretendentei į Misis karūną. Tačiau apsilankiusi mano namuose, stilistė nė vieno mano rūbo nesiryžo išmesti – tik patarė nešioti mažiau blizgučių,- kalbėjo V.Jablonskienė. – Mano nuomone, kiekvienas žmogus gali būti kūrėjas ir pasirinkti tokią aprangą, kuri labiausiai atspindi jo gyvenimo būdą“.

Jaučia šeimos palaikymą

V.Jablonskienė pasakojo, kad projekto dalyvės apie filmavimo dieną ir užduotį sužino vos prieš dieną ar dvi. „Turime įrodyti, kad sugebame greitai viską suorganizuoti, pasirūpinti reikiama apranga – kad iš tikrųjų esame šiuolaikinės veiklios moterys,- kalbėjo V.Jablonskienė, kuriai tenka į sostinę vykti 1-2 kartus per savaitę. – Visada važiuoju traukiniu – lyg filmo herojė, kuri, nešina sunkiais lagaminais, vyksta į didmiestį ieškoti laimės“.

V.Jablonskienė džiaugiasi, kad namuose ramia širdimi gali palikti devynmetę dukrą Deimeną ir penkiametį Aldą – jais pasirūpina vyras Romualdas.

„Mane vyras labai palaiko. Tačiau tik dėl to, kad dalyvauju projekte ir mane dažniau rodo per televiziją, jis nepradėjo manimi labiau didžiuotis. Nebent draugiškai pajuokauja: „Na, Misis, ar neplausi indų?“ O mūsų santykiai liko tokie patys harmoningi kaip ir buvo iki šiol. Į šį projektą abu žiūrime kaip į žaidimą“,- kalbėjo V.Jablonskienė, kuri su vyru šiemet švęs 10 metų santuokos jubiliejų.

Ėmėsi gražios iniciatyvos

„Tikiu, kad kuo daugiau veiklos – tuo daugiau atsiranda energijos, kad viską spėtum. Tenka tiksliai susiplanuoti laiką, kartais dirbu iki paskutinės minutės, tačiau į filmavimus visada suspėju“,- sakė V.Jablonskienė, kuri vienoje Klaipėdos viešojoje įstaigoje organizuoja socialinius projektus.

Idėją vienam jų pasufleravo ir projektas „Misis Lietuva 2010“, kurio dalyvės skatinamos ieškoti paramos Vilniaus gerontologijos ir reabilitacijos centrui.

„Mane įkvėpė ši graži iniciatyva ir pamaniau, kad galime pradžiuginti ir Padvarių senelių globos namuose gyvenančių žmonių kasdienybę – suorganizuoti velykinę šventę. Labai tikiuosi, kad ji taps tradicine“, - kalbėjo V.Jablonskienė, kurios idėją palaikė ir šokių grupės „Fortūna“ vadovas Ingridas Kiškys, Meno mokyklos vadovai, kiti renginio dalyviai ir rėmėjai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas