Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Trečiadienį “Vienkiemyje” per 240 žmonių linksminosi šios sodybos šeimininkų Jolandos ir Algio Šoblinskų surengtoje Neįgaliųjų meno šventėje.

Kretingos dienos veiklos centro ugdytiniai Neįgaliųjų meno šventei parengė programą “Senos geros dainos”.

J. ir A.Šoblinskai buvo pasiruošę priimti apie 170 žmonių. Nepaisant netikėtai iškilusių rūpesčių - kur ir kaip visus susodinti, verslininkai džiaugėsi, kad į šventę susirinko gerokai daugiau dalyvių negu buvo planuota. Tai liudija, kad šiemet penktą kartą surengta šventė tampa vis populiaresnė.

Į “Vienkiemį” kolektyvai atvyko pasipuošę koncertiniais rūbais, šventei parengę saviveiklines programas. Šventės vedančioji, Kretingos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Adelė Petrutienė į sceną vienus po kitų kvietė Kretingos dienos veiklos centro, Klaipėdos senelių globos namų, Padvarių pensionato, Kretingos neįgaliųjų draugijos, Sutrikusio intelekto žmonių globos Kretingos bendrijos “Viltis”, Lietuvos pensininkų sąjungos “Bočiai” Kretingos skyriaus, Kretingos aklųjų ir silpnaregių centro saviveiklininkus. Ką bedarė neįgalūs žmonės scenoje - šoko, dainavo, pasakojo šmaikščias istorijas - visa darė neįprastai nuoširdžiai. Sveikuosius tas nuoširdumas žavėjo iki graudulio. Į šventę atvykęs Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministras Mečislovas Zasčiurinskas, sujaudintas atlikėjų nuoširdumo, kalbėjo: “Jeigu galėčiau, į šią šventę sukviesčiau visus sveikuosius”. Jam pritarė Seimo narė, Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotoja Jadvyga Zinkevičiūtė: “Apie šią gražią jūsų tradiciją papasakosiu Seime. Ačiū kolegai Virginijui Domarkui, kuris įtikino mus mesti neatidėliotinus darbus Vilniuje ir atvykti čia”.

Neįgaliųjų meno šventę jau penktus metus remia “Vienkiemio” šeimininkai Jolanda ir Algis Šoblinskai.

Koncertavę kolektyvai buvo apdovanoti piniginiais prizais, kuriuos įsteigė Seimo narys Virginijus Domarkas ir J.,A.Šoblinskai. Kretingos dienos veiklos centro ugdytiniai už programą “Senos geros dainos” dovanų gavo “Vienkiemio” kavinės konditerių iškeptą tortą.

Jolanda Šoblinskienė neslėpė, jog šis renginys kainavo per 5 tūkst. Lt. Šventės dalyviai buvo vaišinami gira, šaltais užkandžiais, saldumynais ir cepelinais. “Didis tas žmogus, kuris dalijasi su artimu. Telaimina saulė ir dangus namų šeimininkus už pastogę, kur telpa ši nuoširdi žmonių bendrystė”,- laimindamas šventę ir jos dalyvius kalbėjo vienuolis pranciškonas brolis Bernardas. Padėkos žodžių “Vienkiemio” šeimininkams nešykštėjo visi kalbėjusieji. Klaipėdos apskrities viršininko pavaduotoja Irina Rozova ir apskrities viršininko administracijos socialinių reikalų vedėja Audronė Jokubauskienė J.,A.Šoblinskams įteikė apskrities viršininko Vytauto Rinkevičiaus padėkos raštą. Padėkos raštą įteikė ir Kretingos rajono savivaldybės meras Valerijonas Kubilius. Dėkodami už šventę neįgalieji sodybos šeimininkams dovanojo pačių sukurtus dirbinius, kaip antai keramikinę žvakidę-pilį, paveikslą.

Paraginti Seimo nario Virginijaus Domarko, neįgalieji iš Vilniaus atvykusiems valstybės valdžios žmonėms išsakė savo problemas. V.Domarkas pakvietė grupę rajono neįgaliųjų atvykti į Lietuvos Respublikos Seimą, savo akimis pamatyti, kaip dirba tautos išrinktieji.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas