Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar, norint įsidarbinti į valstybės tarnybą, vis dar reikia turėti pažinčių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Apdovanojo nacionalinio diktanto konkurso nugalėtojus

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Aktualijos
  • 2006-02-17
Nacionalinio diktanto konkurso rajoninio etapo nugalėtojos (iš kairės): Stanislava Jonikienė, Nijolė Gustienė, Giedra Kaubrienė ir rajonui respublikiniame konkurse atstovaujanti Sandra Grigaitytė.

Rajono savivaldybėje buvo pagerbtos ir apdovanotos nacionalinio diktanto konkurso „Aš moku rašyti lietuviškai“ nugalėtojos: Savivaldybės juridinio skyriaus vyriausioji specialistė Sandra Grigaitytė, lopšelio-darželio „Žilvitis“ logopedė Giedra Kaubrienė, Vydmantų lopšelio-darželio „Pasagėlė“ asistentė Nijolė Gustienė ir pensininkė, buvusi ilgametė Miškų urėdijos buhalterė Stanislava Jonikienė.

Rajono meras Valerijonas Kubilius pasidžiaugė, kad rajone atsirado tiek daug norinčių išbandyti savo gebėjimus taisyklingai rašyti lietuviškai – konkurse dalyvavo trisdešimt vienas dalyvis.

„Kai vyksta sparti „anglinimo politika“, - visi darbdaviai ieško žmonių, gerai mokančių anglų kalbą, sparčiai, nė patys nepajutę, galime nulietuvėti. Džiugu, kad kretingiškiai rūpinasi gimtosios kalbos puoselėjimu. Aš pats, jei būtų skelbtas žemaitiško diktanto konkursas, kažin, ar būčiau pasiryžęs jame dalyvauti“, - su humoro gaida kalbėjo meras. Keturias dalyves, geriausiai parašiusias diktantą, Valerijonas Kubilius apdovanojo padėkos raštais ir simbolinėmis dovanomis – meniniais albumais.

Pasak Savivaldybės kalbos tvarkytojos Almos Skieruvienės, į antrąjį nacionalinio diktanto turą pateko S.Grigaitytė, diktantą parašiusi labai gerai: ne tik be klaidų, bet ir išlaikant rašybos vientisumą. Jai teks atsakomybė atstovauti Kretingos rajonui antrajame konkurso ture.

Tarp 31 rajoninio konkurso dalyvio buvo: 8 Savivaldybės, 10 švietimo įstaigų atstovų, 1 ūkininkas, 4 individualių ir kitų įmonių atstovai, 5 nedirbantys asmenys ir pensininkai, 2 studentai, 1 kaimo bendruomenės atstovė.

Jauniausios dalyvės amžius – 20 metų, vyriausiai S.Jonikienei - 74-eri. Rajoninio konkurso etapo organizavimo darbo grupės pirmininkė Laimutė Dieliautaitė pasidžiaugė, kad iš 59 konkurse dalyvavusių Respublikos savivaldybių į respublikinį turą pateko atstovai iš 29 savivaldybių, tarp kurių – ir iš Kretingos.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas