Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pamažu baigiasi šie, 2023-ieji, metai. Turtingi įvykių, darbų, susitikimų, naujienų... Būdami šalia vienas kito ne visada pagalvojame, kiek pastangų, vidinių resursų prireikia žmogui, kad jis gerai atliktų savo darbą, būtų aktyvus bendruomenės, kurioje gyvena, narys, darytų kitiems gera, nesitikėdamas jokio įvertinimo. Tiesiog daro tai, kas atrodo priimtina ir svarbu.

Baigiantis metams „Pajūrio naujienų“ redakcija tradiciškai savo skaitytojus kviečia išrinkti Metų žmogų. Kas juo taps, lems Jūsų, mieli skaitytojai, balsai. Kaip visada, parengėme „paruoštuką“ – kandidatų tapti Metų žmogumi sąrašą, tačiau skaitytojai gali teikti ir savo pasiūlymus.

Jūsų skambučių laukiame iki gruodžio 22 dienos (imtinai) tel.: 8 686 47976, 8 687 82379, 8 646 55979 darbo laiku.

Pastaba – iš vieno įrenginio galima balsuoti tik vieną kartą.

„Pajūrio naujienų“ redakcija

---

Saulius Paulius BYTAUTAS

– Kretingos katalikų parapijos klebonas, aktyviai vykdantis mokslinę-istorinę veiklą, turintis tikslą susisteminti ir išsaugoti brolių pranciškonų istorinį palikimą.

---

Auksė ANTULIENĖ

– Kretingos rajono kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Atžalynas“ vyriausioji režisierė, rajono, šalies ir tarptautinių kultūrinių iniciatyvų autorė.

---

Romaldas SAKALAUSKAS

– vyriausiasis Kretingos ligoninės gydytojas, įdėjęs daug pastangų, kad būtų išsaugota Kretingos ligoninė ir kad joje būtų plėtojamos šiuolaikiškos medicinos paslaugos.

---

Lukas KUBILIUS

– karatė mokyklos „Shodan“ vadovas, nuosekliai dirbantis su jaunuoliais, kurie nuolat rodo gerus rezultatus, taip garsindami Kretingą šalies ir tarptautiniu mastu.

---

Simona MONTVYDAITĖ-KAYA

– verslininkė, sutelkusi kretingiškius aukoti nuo žemės drebėjimo nukentėjusiems Turkijos žmonėms.

---

Virginijus BRAZAUSKAS

– verslininkas, Raguviškių bendruomenės pirmininkas, kurio pastangomis Raguviškių bendruomenę pasiekė rimta europinė parama, leidusi įsteigti papildomų darbo vietų Raguviškių kaime.

---

Dovydas BAJORAS

– politikas, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Kretingos skyriaus pirmininkas, buvęs rajono Tarybos narys, sugebėjęs atsispirti pagundai prieš galimybę pasinaudoti skiriamomis lėšomis ir neįsivėlęs į „čekiukų“ skandalą.

---

Tadas ROMEIKA

– sportinių šokių mokytojas, kurio vadovaujamas moterų senjorių šokių kolektyvas „Pozityvas“ tapo pasaulio čempionu, tuo išgarsindamas Kretingą ir Lietuvą tarptautiniu lygiu.

---

Janė LEŠČIAUSKIENĖ

– ilgametė Kartenos PSPC gydytoja, nusipelniusi Lietuvos gydytoja, rajono Garbės pilietė, ištikima savo darbui, gydžiusi ne vieną karteniškių ir Kartenos apylinkių gyventojų kartą.

---

Daiva DUDĖNIENĖ

– asociacijos „Tekstilės kelias“ įkūrėja, puoselėjanti tautodailės palikimą ir, susisteminus turimą kolekciją, pasiekusi ne vieną Lietuvos rekordą, susijusį su tekstile.

---

Gražina KATKUVIENĖ

– Vydmantų parapijos savanorė, nuosekliai ir aktyviai renkanti aukas šios bažnyčios statybai.

---

Gintaras ŽIOBAKAS

– ūkininkas, kartu su Kartenos bendruomene sutelkęs Kartenos krašto vyrus iš ratlankių gaminti krosneles Ukrainos frontui.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas