Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos rajonui apskrities veteranų čempionate atstovavusi HBH komanda tapo jo nugalėtoja.

Futbolo klubui „Žibininkai“ atstovaujanti komanda HBH tapo Klaipėdos apskrities veteranų 45 + futbolo „8x8“ čempionato nugalėtoja. Be mūsų rajono atstovų, jame žaidė Šilutės, Gargždų ir Klaipėdos veteranai – iš viso 6 komandos.

„Sužaidėme 10 rungtynių. Mums patiems buvo netikėta, kad po I rato įsitvirtinome I vietoje. Supratome, kad galime pakovoti ir dėl aukščiausio apdovanojimo“, – „Pajūrio naujienoms“ sakė futbolo klubo „Žibininkai“ direktorius Andrius Piekus ir šio klubo vaikų ir jaunimo ugdymo vadovas Gintaras Šeirys.

Nors II ratą HBH veteranai ir pradėjo apmaudžiu pralaimėjimu Šilutėje bei lygiosiomis Gargžduose, o artimiausi varžovai sėkmingai triuškino savo priešininkus ir prieš paskutinį turą mūsiškius aplenkė 3 taškais, viską nulėmė paskutinės rungtynės, kurias HBH žaidė prieš praėjusių metų apskrities čempionę – pajėgią Klaipėdos „Atlanto“ veteranų komandą.

„Norint iškovoti čempionų vardus, mums buvo būtina pergalė, o varžovams būtų pakakę lygiųjų“, – paaiškino A. Piekus, neslėpdamas, kad permainingoje ir atkaklioje kovoje netrūko nei emocijų, nei fizinės kovos. Ir, nors progų pasižymėti turėjo ir mūsiškiai, ir varžovai, I kėlinys baigėsi be įvarčių – 0:0.

„Turėjome rungtynių planą ir jo drausmingai laikėmės. Tad II kėlinį pradėjome aktyviua, ir tai davė rezultatą“, – rungtynes komentavo G. Šeirys. Tai yra Audrius Tolis tolimu smūgiu išvedė HBH komandą į priekį, o varžovams visomis jėgomis pabandžius išlyginti rezultatą, mūsų veteranai juos nubaudė puikiai kontrataka ir dar vienu įvarčiu. Laimėję rungtynes 2:0, HBH veteranai užsitikrino I vietą, antroje palikdami „Atlantą“, III vietoje – Gargždų bendraamžius. „Džiaugiamės pasiektu rezultatu. Parodėme charakterį, pademonstravome didelį norą laimėti. Praėjusiais metais buvome treti, šiemet, pastebėjome, visos komandos atjaunėjusios, Gargždų ir Klaipėdos komandose telkiasi aukšto meistriškumo žaidėjai, atstovavę Lietuvai nacionalinėje rinktinėje, žaidę A lygoje. Mes tuo pasigirti negalime, tačiau turime branduolį, turime žaidėjus, kurie jau daugelį metų yra ištikimi mūsų klubui“, – akcentavo ir A. Piekus, ir G. Šeirys.

Be jų pačių, HBH komandai Klaipėdos apskrities čempionate atstovavo Erikas Mockus, Darius Radavičius, Egidijus Martinkus, Giedrius Kubilius, Artūras Drakšas, Rimantas Ramanauskas, Audrius Tolis, Egidijus Šakys, Mindaugas Vaičiulis, Vijūnas Vasiliauskas, kiti.

Šiais metais HBH dalyvavo ne tik apskrities čempionate, bet ir veteranų turnyruose Joniškyje, Šiauliuose, Telšiuose, Kaune, Klaipėdoje, Liepojoje. Gera žinia futbolo aistruoliams – iš visų jų HBH grįžo arba su nugalėtojų taure, arba prizininkų apdovanojimais.

„Nurimus emocijoms, galėjome įvertinti žaidėjų atsidavimą komandai, nuoseklų jų žaidimą, rezultatą, kuris tik patvirtina, kad žaidėme puikų sezoną“, – teigė futbolo klubo „Žibininkai“ atstovai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas