Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Simbolinę naujojo Kretingos sporto centro atidarymo juostelę perkirpo (iš kairės) „HSC Baltic“ generalinis direktorius Rimvydas Beržonskis, buvęs Kretingos rajono meras Juozas Mažeika, Kretingos rajono meras Antanas Kalnius ir Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Povilas Černeckis.

Vakar, ketvirtadienį, Savanorių g. 23A Kretingoje oficialiai atidarytas Kretingos sporto centras. Naujajame per 4,7 tūkst. kv. m bendro ploto Sporto centre įrengtas ne tik pirmasis Kretingoje 25 m ilgio 4 takelių baseinas, bet ir didžiausia rajone daugiau negu 800 žiūrovų vietų universali sporto salė.

„Tai – didelis naują Kretingos rajono visuomeninio gyvenimo vertę kuriantis įvykis, neatsiejamas nuo visos rajono bendruomenės, kuri nuo šiol turės šiuolaikinę erdvę tiek profesionalaus sporto treniruotėms ir varžyboms, tiek prasmingam laisvalaikiui ir fizinei sveikatai stiprinti. Tikiuosi, kad mūsų žmonės įvertins naujas galimybes ir jomis pasinaudos“, – sakė Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Naujasis Kretingos sporto centras suskaidytas į kelias skirtingas – baseino ir sporto salių – erdves.

Baseino erdvę sudaro pagrindinis 25 m ilgio 4 takelių 145–185 cm gylio baseinas su sūkurinėmis-masažinėmis srovėmis žemiausioje jo vietoje, atskiras 6 m ilgio ir 4 m pločio baseinas vaikams, 12 asmenų skirta sūkurinė vonia, garinė pirtis ir sauna.

„Kretingos sporto centro baseino vanduo yra filtruojamas skaldyto stiklo ir aktyviosios anglies užpildu, o bakterijoms naikinti naudojama ultravioletinė lempa ir ozonas. Ši pažangi baseino vandens filtravimo ir dezinfekavimo sistema leis naudoti gerokai mažiau chloro junginių, taip pat ozonas turėtų panaikinti ir chloro kvapą vandenyje. Tad baseino lankytojai chloro visai neužuos arba užuos jį minimaliai. Tai itin svarbu žmonėms, turintiems kvėpavimo problemų“, – akcentavo A. Kalnius.

Kretingos sporto centras suskirstytas į kelias erdves. Vienoje jų lankytojų laukia 25 m ilgio 4 takelių baseinas.

Centro sporto salių erdvę sudaro pagrindinė beveik 1,5 tūkst. kv. m ploto universali sporto salė, beveik 200 kv. m ploto aerobikos ir bokso treniruočių salė, taip pat šiek tiek vėliau veikti pradėsianti 360 kv. m ploto treniruoklių erdvė.

„Pagrindinė centro sporto salė gali būti pritaikoma 5 sporto šakų treniruotėms ir varžyboms – krepšinio, rankinio, tinklinio, badmintono ir salės futbolo. Čia įrengtos ir sustumdomos tribūnos su daugiau kaip 800 vietų žiūrovams“, – salės pranašumus įvardino meras.

Sporto centre taip pat įrengtos 8 rūbinės su sanitariniais mazgais lankytojams ir sportininkams, dopingo kontrolės, gydytojo, teisėjų, administracinės ir konferencijų salės patalpos, pastate veiks kavinė.

Pagrindinėje beveik 1,5 tūkst. kv. m ploto universalioje sporto salėje rungtynes galės stebėti daugiau kaip 800 žiūrovų.

Kretingos sporto centro pastato statybos pradėtos 2015 m. rudenį. Iki 2020 m. statybos darbus vykdė UAB „LitCon“ (rangovui buvo iškelta nemokumo (bankroto) byla), nuo 2021 m. pavasario – UAB „HSC Baltic“.

Bendros investicijos į naująjį Kretingos sporto centrą sudarė per 8,5 mln. eurų. Iš jų daugiau negu 2,6 mln. eurų skirti iš Valstybės investicijų programos, likusi dalis – Kretingos rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Oficialaus Kretingos sporto centro atidarymo vakarą Kretingos rajono savivaldybė surengė šventę gausiai susirinkusiems kretingiškiams, sporto aistruoliams ir svečiams. Pirmieji Kretingos sporto centrą pasveikino braziliškų būgnų orkestro, vadovaujamo Augustino Užkurato, muzikantai, paskelbę, kad štai Kretinga turi taip ilgai lauktą sporto kompleksą, kurio atidarymo juostelę po sveikinimo kalbų perkirpo Kretingos rajono meras A. Kalnius, buvęs rajono meras rajono Savivaldybės tarybos narys Juozas Mažeika, Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Povilas Černeckis, statybas užbaigusios uždarosios akcinės bendrovės „HSC Baltic“ generalinis direktorius Rimvydas Beržonskis. Naująjį pastatą palaimino ir gerus žodžius rajono bendruomenei skyrė Kretingos katalikų parapijos klebonas Paulius Saulius Bytautas, LR Seimo narys Antanas Vinkus.

*Nuolaida taikoma pateikus dokumentą (asmens dokumentą, pensijos gavėjo, neįgaliojo, mokinio ar studento pažymėjimą). **Įleidžiami tik su tėvais ar globėjais.

Vaikai iki 4 metų įleidžiami nemokamai.

Su Šeimos kortele taikoma 20 proc. nuolaida.

Lankytojų grupėms 10 ir daugiau žmonių taikoma 10 proc. nuolaida.

Už uždelstą laiką iki 30 min. taikomas 2 Eur mokestis, viršijus 30 min.

laiką taikomas standartinis valandos įkainis.

Atskiru įstaigos vadovo įsakymu ne daugiau kaip 2 kartus per mėnesį gali būti taikoma 20 proc. nuolaida vienkartiniams įėjimo į baseiną bilietams.

Įvyko ir „7bet-NKL“ (Nacionalinės krepšinio lygos) rungtynės, per kurias susitiko Kretingos „Kretinga“ ir Kauno „Žalgirio-II“ komandos. Tai buvo pirmosios NKL rungtynės tiek Kretingoje, tiek naujajame Sporto centre. Kaip ir žadėta, sportinis renginys tapo įspūdingu reginiu: per susitikimo pertraukėles šoko Pranciškonų gimnazijos šokių studijos „Ritmas“, „Kangoo Jumps Lietuva“, krepšinio klubo „Kretinga“ šokėjos, dainavo Indrė Juodeikienė, vyko akrobatų OSWAHD pasirodymas. Pirmąsias „Kretingos“ rungtynes namų aikštėje pagerbė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, NKL vykdantysis direktorius Justas Kalinauskas, Lietuvos himną visi kartu giedojo su Kretingos rajono kultūros centro kameriniu choru „Kristale“, vadovaujamu Kristinos Rimienės.

*Nuolaida taikoma pateikus dokumentą (asmens dokumentą, pensijos gavėjo, neįgaliojo, mokinio ar studento pažymėjimą).

Su Šeimos kortele taikoma 20 proc. nuolaida.

Lankytojų grupėms 10 ir daugiau žmonių taikoma 10 proc. nuolaida.

Už uždelstą laiką iki 30 min. taikomas 2 Eur mokestis, viršijus 30 min.

laiką taikomas standartinis valandos įkainis.

Pirčių darbo laiką nustato įstaigos vadovas savo įsakymu.

---

Kretingos sporto centro baseinas pirmųjų lankytojų lauks nuo penktadienio (spalio 27 d.) 7.00 val. Informacija apie sporto centro darbo laiką, paslaugų įkainius skelbiama centro internetinėje svetainėje www.kretingasc.lt , socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje https: //www.facebook.com/kretingossportocentras , www.pajurionaujienos.com .

Sporto centro atidarymo renginiai vyks šiandien, šeštadienį ir sekmadienį, išsamesnė jų programa – www.kretinga.lt .

Kretingos rajono savivaldybės informacija

---

Kretingos sporto centro darbo laikas

I – 13.00–22.00 val.

II–V – 7.00–22.00 val.

V–VII – 9.00–22.00 val.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas