Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar domitės dabar pristatoma mero ir Tarybos 2023 m. ataskaita?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Toxic cats“ šoko televizijoje

  • Dovilė SIMAITYTĖ
  • Kuprinė
  • 2008-05-30

Salantiškės merginos, šokių grupės „Toxic cats“ narės, po laidos „Ekstremalus krepšinis“ transliacijos sulaukė draugų, pažįstamų ir mokytojų sveikinimų, komplimentų. Populiarioje jaunimo laidoje nusifilmavusios merginos pamatė televizijos užkulisius, susipažino su kitomis šalies merginų šokių grupėmis ir jau kurpia naujus planus.

Salantiškių merginų šokių grupė „Toxic cats“ visą savaitę buvo rodoma per televiziją. Populiarioje jaunimo laidoje jos, nugalėjusios dvi šokėjų grupes, buvo patekusios į pusfinalį.

„Toxic cats“ devynetukas – Gintarė Kvasaitė, Greta Žilinskytė, Laura Bierontaitė, Eglė Paršonytė, Raminta Vyšniauskytė, Agnė Daukšaitė, Žydrūnė Mickutė, Kristina Simonavičiūtė, Erika Kundrotaitė – per televiziją buvo rodomas visą savaitę.

G.Kvasaitė papasakojo, kad tris laidas teko nufilmuoti per vieną dieną. Joms teko sušokti tris šokius, kurių trukmė – po minutę.

„Viskas paaiškinama labai greitai, reikia iš karto įsiminti, ką daryti. Buvo įdomu pamatyti, kaip vyksta darbas televizijoje. Mus rodė visą savaitę, nes reikėjo ne tik šokti, bet ir palaikyti krepšinio komandas. Už tai irgi buvo skiriami balai“, - sakė G.Kvasaitė.

Tą pačią filmavimo dieną salantiškės sužinojo, kad nugalėjo dvi šokių grupes ir pateko į pusfinalį. Kitame filmavime jos turėjo pasirodyti po savaitės. „Finale taip gerai nesisekė – jame dalyvavo profesionalai, o mes juk - savamokslės, neturim vadovo. Nors iškritom, bet nesigailim. Juk ne kiekvienam pasiseka gauti tiek eterio minučių“, - kalbėjo G.Kvasaitė.

Merginoms teko ir tarmiškai pasikalbėti su laidos vedėju žemaičiu Gabrieliumi Liaudansku-Svaru.

G.Kvasaitė teigė, kad pasirengimas laidai kainavo daug nervų ir pastangų. Specialiai laidai merginos sukūrė du naujus šokius.

„Toxic cats“ į laidą buvo pakviestos po to, kai jos, pamačiusios reklamą, nusprendė užsiregistruoti. „Nors mūsų šokių stilius kiek kitoks, bet nutarėme pabandyti“, - sakė G.Kvasaitė.

Merginų keliones į Vilnių parėmė Salantų bendruomenė, gimnazija ir kultūros centras.

Šiemet šešerių metų gimtadienį švęsianti grupė šiuo metu planuoja surengti koncertą, kuriame dalyvaus jaunimo kolektyvai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas