Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Apsidraudę sveikatos draudimu maudykitės „Atostogų parko“ baseinuose, šildykitės pirtyse ir gaukite aibę čia teikiamų gydomųjų, sveikatinimo paslaugų nemokamai.

Vakarų Lietuvoje įsikūręs poilsio ir sveikatingumo kompleksas bendradarbiauja su visomis didžiausiomis draudimo bendrovėmis, tad atsiskaityti už čia teikiamas paslaugas galima ir pasinaudojant turimu sveikatos draudimu.

Kaip gauti paslaugas

„Atostogų parko“ medicinos vadovas Nerijus Kemeklis teigė, kad gauti čia teikiamas paslaugas pasinaudodamas draudimo kompensacija gali bet kuris sveikatos draudimu bendrovėje apdraustas arba savarankiškai apsidraudęs asmuo.

„Už paslaugas gali būti atsiskaitoma iš karto nurašant už jas sukauptą sumą iš elektroninės arba įprastos draudimo kortelės. Kitu atveju gali būti išrašoma sąskaita, kurią asmuo pateikia savo draudimo bendrovei. Gaila, tačiau dažnai žmonės nežino apie šią galimybę, todėl ir nepasinaudoja šiomis paslaugomis,“ – teigė N. Kemeklis.

Svarbu atkreipti dėmesį, kuriomis paslaugomis gali pasinaudoti apdraustasis. Tai matyti iš išskirstytų paslaugų pagal kiekvieno asmens sudarytą sutartį su draudimo bendrove. Pavyzdžiui, tai gali būti:

*profilaktika (galima pasidaryti profilaktinius kraujo tyrimus, atlikti profilaktines procedūras);

*laisvo atsiskaitymo eilutė – žmogus gali rinktis bet kokias gydymo ir sveikatinimo paslaugas, lankytis baseinuose ir pirtyse, gauti SPA paslaugas, masažus, kitas sveikatinimo procedūras.

Skirtingos bendrovės taiko skirtingus atsiskaitymo eilučių pavadinimus ir kompensuojamas paslaugas.

Kaip pasinaudoti paslaugomis

Kokias sumas ir kokius likučius panaudoti paslaugoms, žmogus gali sužinoti savo draudimo bendrovėje arba atvykęs į „Atostogų parką“.

„Atvykęs apdraustasis turėtų pasakyti administratorėms, kad nori pasinaudoti paslaugomis pagal draudimą, įvardina draudimo bendrovę, tada pateikia kortelę. Administratorė, prisijungusi prie sistemos, gali pasakyti, kokios paslaugos gali būti suteiktos pagal turimą draudimą. Žmogus gali neturėti kortelės, bet turėti draudimo sutartį, kurioje yra nurodyta reikalinga informacija. Tuomet mes išrašome sąskaitą už suteiktas paslaugas, jas asmuo apmoka, o sąskaitą pateikia savo draudimo bendrovei, kuri kompensuoja išlaidas,“ – paaiškino N. Kemeklis.

„Atostogų parko“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas