Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar domitės dabar pristatoma mero ir Tarybos 2023 m. ataskaita?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Šį sezoną Kretingos „Minija“ nestokoja kovingumo ir noro laimėti.

Lietuvos futbolo federacijos I lygoje rungtyniaujanti Thiago Bomfim Oliveira da Silva treniruojama Kretingos „Minija“ X turą išvykoje varžysis su „Panevėžio B“ komanda, kurią vyriausiojo trenerio asistentas Martynas Viluckas įvardino kaip jauną, ambicingą, veržlią ir turinčią patyrusių žaidėjų.

„Dublerių komandos, per rungtynes pasistiprinusios žaidėjais iš pagrindinės Aukščiausioje lygoje žaidžiančios ekipos visada gali pateikti staigmenų, ir iš jų niekada nežinai, ko gali tikėtis. Tačiau, kaip ir kiekvienose rungtynėse, taip ir šiose, mūsų tikslai nesikeičia – visada galvojame tik apie pergalę“, – M. Viluckas teigė, kad „Minijos“ nuotaikos yra geros, darbingos, nežiūrint, kad po rungtynių su Vilniaus „Riteriais B“ mūsiškiai ir buvo įkritę į „duobę“ – stipriai 0:5 pralaimėjo Kaune prieš „Žalgirio B“ vyrus. Nesėkmė „Miniją“ lydėjo ir LFF taurės rungtynėse, kurias mūsiškiai prieš Kauno „Be1“ pralaimėjo 0:2 – anot trenerio asistento, mūsų futbolininkai per taurės varžybas pirmą kėlinį tarsi dar žaidė Kauno „Žalgirio B“ rungtynes ir, kai susiėmė, buvo per vėlu.

Tačiau po vyriausiojo trenerio pastabų minijiečiai sureagavo pergale Šiauliuose. „Rungtynės buvo apylygės, gal mūsų žaidimas ir neprognozavo pergalės, tačiau vis dėlto ji per dideles žaidėjų pastangas buvo iškovota“, – rungtynes su Šiaulių komanda komentavo M. Viluckas, kurio pastebėjimu, LFF taurės varžybos nebuvo svarbiausias sezono akcentas, o atsiradusią 2 savaičių pertrauką „Minija“ išnaudojo su kaupu: pakeitė aplinką – išėjo treniruotis į Paupio stadioną, visiškai perėjo žaisti į natūralios žolės aikštę, kas „sužaidė“ ir per susitikimą su FK „Garliava“, pasibaigusį lygiosiomis 1:1.

„Varžovai žaidžia fizinį futbolą, ši komanda – tai mišinys aukštų tvirtų lietuvių puolėjų ir gynėjų su judriais užsieniečiais. Turėjome planą pajėgius ir dirbtinės dangos aikštėje besitreniruojančius varžovus pirmą kėlinį paspausti, tikėdamiesi, kad antrą kėlinį jie pavargs, o mes galėsime smogti. Tačiau planai sugriuvo – pasigedom kelių žaidėjų didesnio aktyvumo spaudžiant varžovus, o dar ir nepasisekė – praleidome įvartį“, – susitikimą su FK „Garliava“ apbidūno M. Viluckas.

Po išvykos rungtynių su „Panevėžio B“ komanda kretingiškių laukia 3 rungtynių serija namų aikštėje. Kaip visada, „Minija“ laukia savo sirgalių palaikymo, kurį jie pademonstravo ir išvykos rungtynėse Šiauliuose, „išsiuntę“ savo ekipažą, ir per susitikimą su FK „Garliava“, nors tą pačia dieną Kretingoje vyko didžiulis motobolo renginys.

Vyriausiasis „Minijos“ treneris Thiago Bomfim Oliveira da Silva neslėpė: „Esu patenkintas komandos darbu, kovingumu, atsidavimu ir jų pastangomis. Žaisdami su FK „Garliava“ tikrai nenusileidome nė viename aikštės centimetre – laimėjome daugiau dvikovų negu pralaimėjome. Nors galutinius rezultatus skaičiuosime rudenį, bet šiuo metu kiekvienas taškas yra brangus. Noriu pasidžiaugti ir komandos sirgaliais, jų palaikymu – sirgaliai sukuria tokią gerą atmosferą, kad joje vienas malonumas ir žaisti, ir treniruoti komandą.“

Kartu su M. Vilucku jie įvardino ir silpnąsias mūsų komandos vietas: matyti tendencija, kad įvarčius minijiečiai dažniausia pelno standartinėse situacijoje. „Tai parodo, kad mums trūksta aštresnio žaidimo, kalbant tiksliau – gerų puolėjų. Todėl liepą jau esame numatę žaidėjų peržiūrą, po kurios komandą turėtų papildyti bent pora naujų žaidėjų“, – sakė jie.

Po 9-ių turų tarp 16-os komandų Kretingos „Minija“, pasiekusi 3 pergales, 3 rungtynes sužaidusi lygiosiomis ir tiek pat kartų pralaimėjusi, įmušusi 9 įvarčius ir 11 praleidusi į savo vartus, su 12 taškų užima VII turnyrinės lentelės poziciją.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas