Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rajono senjorų salės futbolo pirmenybių pusfinalio dvikovos vyko pagal skirtingus scenarijus. Pirmieji kovą pradėjo „Danės perlo“ ir „Palangos“ futbolininkai. Pirmą etapą pergalę minimaliu skirtumu 5:4 buvo pasiekusi „Palangos“ komanda. Tad ir pusfinalyje buvo laukiama atkakli dvikova. Deja, „Danės perlo“ futbolininkai buvo nusiteikę ryžtingai atsirevanšuoti varžovams. Ir tai jiems sekėsi puikiai. Jau 1-ą min. jie šovė pirmyn – 1:0. 9-ą min. rezultatas tapo triuškinantis – 4:0 pirmavo „Danės perlas“. Pirmasis kėlinys „Palangos“ komandai baigėsi visai liūdnai – 1:6.

Antrą kėlinį „Danės perlo“ ekipa nemažino spartos ir toliau mušė vieną įvartį po kito. Varžovai buvo tiesiog bejėgiai pasipriešinti galingai rungtyniavusiems „Danės perlo“ futbolininkams. Apie tai pasako ir galutinis pusfinalio rezultatas – 13:4 „Danės perlo“ komandos naudai. Visai kitaip susiklostė antrosios pusfinalio rungtynės tarp HBH ir „Topolių“ komandų. Tiesa, pradžia buvo panaši į pirmąją dvikovą. Po HBH atakos kamuolys jau 3-ą min. suspurdėjo „Topolių“ komandos vartuose – 1:0. 8-ą min. rezultatas tapo 2:0. Abu įvarčius pelnė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Stasys Brazauskas. Pats gražumas prasidėjo nuo 18-os min., kai HBH padidino persvarą iki 3:0. 19-ą min. vėl rezultatyvią ataką užbaigė HBH ir įgijo apčiuopiamą persvarą – 4:0. Tačiau jau 20-ą min. „Topolių“ komanda atsigriebė vienu įvarčiu – 1:4, baigiantis I kėl. dar sumažino skirtumą iki 2:4.

Antras kėlinys prasidėjo abipusėmis atakomis. Bet 30 min. sėkmė lydi HBH komandą ir rezultatas – 5:2. Varžovai nenuleido rankų ir siekė pakreipti rungtynių eigą. Ir tai jiems pavyko, kai 37-ą min. jie du kartus sėkmingai užbaigė atakas ir priartėjo per vieną įvartį – 4:5. Rungtynių įtampa išaugo. Pajutusi, kad gali išsigelbėti, „Topolių“ komanda dar labiau spaudė varžovus ir 43-ią min. išlygino – 5:5. Turėjo galimybę „Topoliai“ ir persverti rezultatą savo naudai, tačiau jų pavojingą ataką nutraukė grubi HBH futbolininkų pražanga. Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, buvo mušami 6 m baudiniai. Šioje loterijoje laimingą bilietą į didįjį finalą ištraukė HBH komanda, realizavusi penkis baudinius, „Topoliai“ – keturis. Tad didžiajame finale HBH susikaus su „Danės perlo“ komanda. Mažajame finale „Topoliai“ sužais su „Palangos“ futbolininkais. Šeštadienį ir paaiškės 2023 m. senjorų pirmenybių nugalėtojai.

Į rezultatyviausių žaidėjų trejeto apdovanojimus pretenduoja S. Brazauskas (HBH), įmušęs 14 įvarčių, Darius Grigaitis – 12 įvarčių ir Nerijus Šliogeris – 9 įvarčiai (abu iš „Danės perlo“). Rungtynių statistika: I v. „Danės perlas“ – IV v. „Palanga“ – 13:4 (6:1; Darius Grigaitis – 4, Nerijus Šliogeris – 3, Remigijus Venckus, Mindaugas Davidavičius – po 2, Vitalis Marozas, Marius Narušis – po 1; Marius Vasiliauskas – 2, Robertas Kaktys, Saulius Jonušas – po 1); II v. HBH – III v. „Topoliai“ – 5:5 (4:2; Stasys Brazauskas – 3, Mindaugas Alksnys, Juozas Serapinas – po 1; Audrius Tolis – 2, Artūras Žilinskas, Andrius Burovas, Juozas Kaliniauskas – po 1; baudiniai – 5:4; Stasys Brazauskas, Mindaugas Alksnys, Juozas Serapinas, Andrius Piekus, Gintaras Šeirys; Andrius Tolis, Artūras Žilinskas, Andrius Burovas, Juozas Kaliniauskas).

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas