,,7bet-NKL“ naujienos

• 2023-03-03

Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ ir Palangos „Kuršiams“ susitikus Palangos arenoje, savo pranašumą 79:66 (22:13; 22:17; 14:16; 21:20) įrodė kretingiškiai. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiuose žaidę Kretingos krepšininkai, kurie jau po I kėlinio įgijo 9 taškų persvarą, po dviejų kėlinių komandas skyrė 14 taškų (44:30). Įpusėjus III kėliniui Kretingos komandai po M. Lutsenko tritaškio pavyko įgyti ir didžiausią susitikime 19 taškų persvarą (24 min. 55:36), bet likusią kėlinio dalį sėkmingiau žaidė „Kuršiai“, sušvelninę atsilikimą iki 12 taškų – 58:46. Ketvirtą kėlinį „Kuršiai“ sumažino atsilikimą iki vienženklio, bet kretingiškiai žaidė drausmingai ir iškovojo pergalę. Šiose rungtynėse Palangos komanda nė karto nebuvo priekyje, prastai atakavo, kretingiškiai laimėjo ir kovą dėl kamuolių.

„Kretinga-VR Servisas“: Maksym Lutsenko (4/4 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai) – 20, Martynas Mažeika (11/15 baudos, 5 rez. perdavimai) – 16, Raidas Nacius (6/6 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 12, Edgaras Danys – 10, Modestas Jurkaitis (7 rez. perdavimai) – 7.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (6/9 dvitaškiai, 7/9 baudos) – 22, Ernestas Jaškus (5/8 dvitaškiai) ir Darieal’as Franklin’as (4/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 3 per. kamuoliai) – po13, Tadas Budrys (5/6 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 10.

Sostinėje kretingiškiai 79:97 (26:24; 18:28; 22:16; 13:29) neatsilaikė prieš Vilniaus „Rytą-II“ (15 pergalių, 20 pralaimėjimų). Šį susitikimą be savo lyderio žaidusi Kretingos komanda prasidėjus IV kėliniui atsiliko tik 4 taškais (33 min. 72:76), bet paskutinį kėlinį šeimininkai sužaidė kaip iš natų ir galiausiai iškovojo įtikinamą pergalę. Kretingos komanda su 13 pergalių ir 22 pralaimėjimais žengia XII v. – paskutinėje, kuri garantuoja vietą atkrintamosiose rungtynėse.

Kretingos „Kretinga-VR Servisas“: Maksym Lutsenko (6/12 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai) – 21, Edgaras Danys (7/11 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) – 20, Oleksandr Misiats (4/6 dvitaškiai, 4 rez. perdavimai) ir Valerij Anisimov – po 9, Rytis Zabita (6 atk. kamuoliai) ir Arnas Pilipavičius – po 7.

Tą patį vakarą Palangos „Kuršiai“ irgi žaidė sostinėje ir taip pat 72:79 (17:23; 17:23; 20:15; 18:18) patyrė nesėkmę prieš Vilniaus „Steką“ (16 pergalių, 19 pralaimėjimų). Pirmoje rungtynių pusėję šeimininkai įgijo 12 taškų persvarą (34:46), bet III kėlinio pabaigoje palangiškiams pavyko priartėti iki 4 taškų (30 min. 54:58). Lemiamą kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo „Steko“ komanda, kuriai pavyko nutolti (37 min. 58:73), kovingai kovoję „Kuršiai“ dar kartą pavijo varžovus (39 min. 70:76), bet per likusį laiką išsigelbėti nebepavyko. Dvi nesėkmes patyrusi Palangos komanda su 13 pergalių ir 22 pralaimėjimais užima XIII turnyrinės lentelės vietą.

Palangos „Kuršiai“: Ernestas Jaškus (6/10 dvitaškiai, 3 per. kamuoliai) – 13, Tadas Kymantas (2/5 tritaškiai) – 12, Zacaree Owens’as 11 (4/4 dvitaškiai), Dareial’as Franklin’as (3/7 dvitaškiai) – 10, Mantas Litvinas – 9, Tadas Budrys – 8.

Iki reguliariojo sezono pabaigos komandoms liko sužaisti po trejas-ketverias rungtynes ir tada sezonas pasieks savo kulminaciją – prasidės atkrintamosios rungtynės. Vakar vakare Palangos „Kuršiai“ žaidė išvykos rungtynes su Vilniaus „Rytu-II“, o kretingiškiai kovo 4 d. išvykoje susitiks su Joniškio „Delikatesu“ (14 pergalių, 20 pralaimėjimų).