Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kartais moterys, turinčios didelę krūtinę, gali jausti diskomfortą ar net sumažėjusį pasitikėjimą savimi. Norint pašalinti didelės krūtinės keliamus nemalonumus, krūtinės mažinimo operacija – vienas iš efektyviausių būdų. Šiame straipsnyje pasidalinsime ekspertų įžvalgomis, kodėl verta atlikti šią operaciją.

Sumažinamas skausmas ir infekcijų tikimybė

Krūtinės mažinimas – tai chirurginė procedūra, kurios metu per didelės, nusileidusios, stangrumą praradusios krūtys sumažinamos ir pakeliamos. Žemoje pozicijoje esančios krūtys gali sukelti ne tik odos dirginimą ir skausmą fizinio aktyvumo metu, bet ir bėrimus. Procedūros metu plastikos chirurgas panaikina nereikalingą sluoksnį ir, pakeldamas krūtinę, atskiria ją nuo po ja esančio odos lopinėlio.

Tokiu būdu sumažinamas skausmas pečių, kaklo ir nugaros srityse. Taip pat sumažėja infekcijų tikimybė, ypač šiltuoju metų sezonu, kai organizmas išskiria didesnį kiekį prakaito. Šis garuodamas atvėsina kūną, tačiau didelės krūtys, besitrindamos į odą, gali sukelti ne tik nemalonų niežėjimą, bet ir infekcijas.

Atsiranda galimybė laisvai užsiimti norimomis aktyviomis veiklomis

Krūtų mažinimas gali pagerinti judėjimo laisvę. Moterims, turinčioms didesnę krūtinę, kyla diskomfortas užsiimant aktyvesne fizine veikla. Pavyzdžiui, šokinėjimas, bėgimas, jodinėjimas, šokimas gali būti itin nemalonūs ir skausmingi. Dėl to moteris gali tapti pasyvi ir vengti aktyvių veiklų. Sumažinus krūtis, atsiranda galimybė nevaržomai judėti ir laisvai, be skausmo ar kito nemalonaus jausmo, atlikti tam tikras veiklas.

Sugrąžinamas pasitikėjimas savimi

Didelės krūtys kelia spaudimą nugaros tiesiamiesiems raumenims ir stuburo diskams, o tai turi įtakos netaisyklingai laikysenai. Pašalinus perteklinį audinį, sumažinamas skausmas ir sugrąžinama taisyklinga laikysena. Galimybė laisvai judėti ir taisyklingai sėdėti ar vaikščioti leis susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

Be to, atsiranda platesnis drabužių pasirinkimas. Dideles ir neproporcingas krūtis norisi slėpti po laisvais drabužiais, o kai kurio tipo drabužių modeliai gali tiesiog netikti. Tad krūtinės pakėlimas ir sumažinimas suteikia laisvę išmėginti skirtingus aprangos stilius. Akivaizdu, priežasčių, kodėl verta atlikti krūtų mažinimo procedūrą – daug. Vienos šią procedūrą renkasi norėdamos padailinti kūno formas, o kitos – išvengti nemalonių pojūčių. Nepriklausomai nuo priežasčių, profesionalūs chirurgai kokybiškai atlieka savo darbą, todėl rezultatais galima džiaugtis ilgą laiką. Žinoma, viskas priklauso nuo pooperacinio laikotarpio ir gyvenimo būdo. Tad, jei jau kuris laikas jaučiate diskomfortą, nedelskite ir kreipkitės į specialistus.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas