Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Tiek nuosavo būsto įsigijimas, tiek atnaujinimas asocijuojasi su gana nemažomis laiko ir pinigų investicijomis. Kiekvienas nori, kad namai būtų ne tik jaukūs, bet ir funkcionalūs. Tačiau įgyvendinti visus norus gali būti labai brangu, ypač norint į būstą įsikelti kuo greičiau. Tad šiame straipsnyje pasidalinsime 5 naudingais ekspertų patarimais, kurie leis sutaupyti pinigų.

1. Sudarykite planą

Pirmasis žingsnis, kurį turėtumėte atlikti prieš pradedami statybos darbus – sudaryti planą. Įvertinkite finansines galimybes, numatykite būsto atnaujinimo ar įrengimo biudžetą ir gerai apgalvokite, kokių priemonių, daiktų reikės plano įgyvendinimui. Ekspertai pataria apsvarstyti kelis aspektus, pavyzdžiui:
• individualius poreikius;
• interjero stilių;
• namų funkcionalumą.

Atsižvelkite į asmeninius įpročius ir įvertinkite, kas yra svarbu. Pavyzdžiui, jeigu mėgstate daug gaminti, daugiau dėmesio skirkite virtuvės planavimui. Jeigu auginate vaikus ar planuojate jų pagausėjimą, įvertinkite erdvės plotą ir parenkite naujų kambarių planą.

Žinoma, ne ką mažiau svarbus ir interjero stilius. Ieškokite idėjų internete ir kurkite nuotraukų koliažus, tai leis susidaryti bendrą vaizdą ir sukurti skoningą namų interjerą. Taip pat ieškodami idėjų ar baldų, atsižvelkite į funkcionalumą. Galbūt vietoj varstomų virtuvės durų, puikiai tiktų stumdomos? O gal geriau investuoti į daugiafunkcinius baldus? Apgalvoti sprendimai leis funkcionaliai išnaudoti kiekvieną namų kampelį.

2. Rinkitės natūralias, kokybiškas medžiagas

Tam, kad pavyktų džiaugtis funkcionalumu ilgesnį laiką, įvertinkite medžiagų kokybę. Kokybiškos apdailos medžiagos ir baldai užtikrins ilgaamžiškumą. Aišku, renkantis patvaresnes medžiagas, sutaupoma pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, todėl tai itin sumanus pasirinkimas.

3. Ieškokite nuolaidų internete

Matydami prieš akis planą, galite iš anksto imtis baldų ir medžiagų paieška interneto platybėse. Specialistai pataria neapsiriboti ties vietinėmis parduotuvėmis ir drąsiai naršyti užsienio elektroninėse parduotuvėse. Gana dažnu atveju, užsienio šalyje rastų gaminių kaina kartu su siuntimu – mažesnė nei vietinės parduotuvės.

Todėl jei radote jums patinkančias medžiagas, įrangą, naujus ar vintažo baldus užsienio šalyje, su paslaugos teikėju galite tartis, kad siuntą atsiųstų per siuntų tarnybą. Visgi, jeigu turite užsienio šalyje gyvenančių artimųjų ar giminių, jie taip pat gali pasirūpinti šiuo procesu. Lygiai taip pat, kaip artimiesiems keliauja jūsų paruoštos siuntos į Angliją, Norvegiją, Ispaniją, Daniją ir kitas šalis ar net žemynus, jūs galite iš užsienio atsigabenti patikusias prekes.

4. Rinkitės pastelines spalvas

Galvodami, kokias namų pagrindo spalvas pasirinkti, neapsiribokite balta ar juoda spalvomis. Rinkitės švelnius pastelinius atspalvius. Prie jų lengvai galima derinti baldus ir kitą buities įrangą bei dekoracijas. Pavyzdžiui, prie natūralios rudos spalvos parketo puikiai dera švelnūs dramblio kaulo atspalviai. Jeigu kils noras po kiek laiko atnaujinti interjerą, tą puikiai galima bus padaryti naujais baldais, tad pavyks išvengti sienų perdažymo.

5. Kreipkitės į specialistus

Žinoma, kai kuriuos įrengimo darbus galite atlikti ir patys. Pavyzdžiui, užnešti baldus ar statybines medžiagas, sumontuoti šviestuvus, nudažyti sienas ar išklijuoti šias tapetais. Tačiau tam tikrais atvejais kritiškai įvertinkite savo galimybes ir drąsiai kreipkitės į specialistus. Kartais pakanka konsultacijos ar pažįstamo pagalbos, tačiau specialistai efektyviai atliks darbus, todėl galėsite džiaugtis atliktų darbų kokybe.

Akivaizdu, galimybių sutaupyti pinigų – tikrai nemažai. Svarbiausia sudaryti detalų ir aiškų planą, kuris leis įvertinti, kuriuos statybos darbus galima atlikti savarankiškai, o kuriuos – su specialistų pagalba. Ir, žinoma, ne ką mažiau svarbu iš anksto pradėti baldų, įrangos ir medžiagų paiešką. Visi aukščiau pateikti patarimai leis ne tik sutaupyti pinigų, bet ir išvengti streso ar nerimo.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas