Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vilija Blinkevičiūtė

man visada buvo, yra ir bus artimi paprastų žmonių rūpesčiai bei socialinio teisingumo siekiai. Laimingi, išsilavinę vaikai, dirbančios ir uždirbančios šeimos, saugi senatvė.

Būti arti ir kartu, kai labiausiai to reikia. Padėti silpnesniems, padrąsinti besistengiančius ir kurti galimybes. Ne tik daug pinigų turintiesiems, bet visiems krašto žmonėms.

Taip suprantu savivaldą – arčiausiai mūsų visų esančią valdžią. Svarbu visiems, kokiomis gatvėmis ir keliais važiuojame, į kokias mokyklas ir darželius vedame savo vaikus, kaip mums suteikiama gydytojų ir socialinių darbuotojų pagalba.

Mielas gyventojau, ir Tavo balsas lems, kaip artimiausioje ateityje gyvensite savo mieste ir rajone.

Kandidatas Egidijus Viskontas savo darbais yra įrodęs, kad dirbdamas meru tinkamai – sąžiningai ir nuoširdžiai – atstovaus miestui, rajonui ir jo žmonėms. Tikiu ir pasitikiu juo.

Egidijus Viskontas yra gimtuoju rajonu ir miestu besirūpinantis politikas, pirmenybę teikiantis eiliniam žmogui. O tai – svarbiausia.

Mes, socialdemokratai, siūlome susitelkti, suremti pečius, neužkibti ant blizgančių ir rožinių pažadų kabliukų. Ir išrinkti tokią valdžią ir tokį merą, kurie supranta gyventojų rūpesčius, gyvena tais rūpesčiais ir nuoširdžiai nori geresnio gyvenimo visiems.

Neabejoju, kad jūs, mieli Kretingos gyventojai, kovo 5 d. priimsite išmintingą sprendimą – pasirinksite Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatą į Kretingos merus Egidijų Viskontą.

Jūs nusipelnėte daugiau valdžios dėmesio kasdieniams rūpesčiams. Daugiau atvirumo ir supratimo, nuoširdžios pagalbos ir teisingumo. Daugiau nuolatinių, ilgalaikių garantijų kiekvienam, daugiau investicijų į žmones ir saugią aplinką.

Daugiau sąžiningo darbo Jums – kiekvienam atskirai ir visiems kartu.

Vilija Blinkevičiūtė

Lietuvos socialdemokratų partijos

(LSDP) pirmininkė

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LSDP Kretingos skyriaus PK sąskaitos. Užs. Nr. 191


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas