„7bet-NKL“ naujienos

• 2023-02-14

Vasario 9 d. Henriko Lubino treniruojami Palangos „Kuršiai“ namuose 79:73 (13:14; 39:16; 13:17; 14:26) nugalėjo Vilniaus „Ryto-II“ (12 pergalių, 19 pralaimėjimų) komandą. I kėlinys vyko nerezultatyviai, ir po jo minimalia persvara pirmavo svečiai. „Kuršiai“ sužaidė sėkmingiausią II kėlinį sezone, likus kiek mažiau negu 4 min. iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 6 taškai – 36:30, bet tada „Kuršiai“ perėmė keletą kamuolių ir greitomis atakomis rinko taškus, į pertrauką išsinešdami solidžią persvarą 52:30. Sėkmingą dalį šeimininkai pratęsė ir III kėlinį, padidinę skirtumą iki 30 taškų (24 min. 63:33), bet tada savo spurtu atsakė ir vilniečiai, sušvelninę deficitą iki 18 taškų (30 min. 65:47). Ketvirtą kėlinį varžovai ir toliau artėjo, likus žaisti vos 28 sek. po Arno Adomavičiaus dvitaškio komandas skyrė 3 taškai – 78:75. Kitoje aikštės pusėje Z. Owens‘as pataikė vieną baudą iš dviejų, varžovai prametė tritaškį, o pergalę rungtynėse dėjimu įtvirtino T. Kararinas. Šiose rungtynėse „Kuršiai“ neteko naudingiausio savo žaidėjo J. Young’o, kuris blokavo varžovo metimą, bet nesėkmingai nusileido ant žemės ir patyrė kelio traumą, dėl kurios galimai jo sezonas yra baigtas. Palangos „Kuršiai“ su 12 pergalių per 31 rungtynes šiuo metu dalinasi X–XII vietomis.

Šiose rungtynėse Palangos „Kuršių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Tadas Kararinas (4/4 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai) – 17, Justin‘as Young‘as (7/9 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 14, Zacaree Owens’as (3/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 6 rez. perdavimai) – 13, Mantas Litvinas (2/3 tritaškiai) – 10, Danilo Sokolenko (4/4 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai, 2 blokai) – 8, Ernestas Jaškus (6 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 7.

Vasario 11 d. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 75:90 (12:32; 24:19; 23:23; 16:16) nusileido Joniškio „Delikatesui“ (14 pergalių, 18 pralaimėjimų). Varžovai labai gerai pradėjo rungtynes ir jau po I kėlinio įgijo 20 taškų persvarą, ir ji solidi išliko iki rungtynių pusiaukelės (20 min. 36:51). Trečio kėlinio pradžioje po V. Anisimovo pelnyto dvitaškio su pražanga komandas skyrė tik 8 taškai (22 min. 45:53), bet varžovai atstatė dviženklį skirtumą ir arčiau kretingiškių nebeprisileido. Šiose rungtynėse Kretingos komanda vertėsi be susirgusio kapitono Ryčio Zabitos. Kretingiškiai per 31 rungtynes pasiekę 11 pergalių nukrito į XIII turnyrinės lentelės vietą.

Kretingos „Kretinga-VR Servisas“: Oleksandr Misiats (5/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai) – 19, Valerij Anisimov (7/9 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 3 blokai, 25 naud. balai) – 17, Martynas Mažeika (6/7 baudos, 4 rez. perdavimai) – 11, Maksym Lutsenko (7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) ir Arnas Pilipavičius – po 9. Vasario 16 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ išvykoje susitiks su Vilkaviškio „Perlu“ (12 pergalių, 19 pralaimėjimų), o vasario 18 d. 16 val. Rietave namų rungtynėse dar kartą išbandys jėgas su šia komanda. Palangos „Kuršių“ šią savaitę laukia dvigubas Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5 pergalės, 26 pralaimėjimai) iššūkis, vasario 16 d. 18.30 val. namuose ir vasario 18 d. išvykoje.