„7bet-NKL“ naujienos

• 2023-02-07

Vasario 2 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojama Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ išvykoje 85:77 (25:15; 21:18; 20:20; 19:24) nugalėjo paskutinėje vietoje esančius Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5 pergalės, 24 pralaimėjimai) krepšininkus ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Antrą kėlinį kretingiškiai įgijo 14 taškų pranašumą (14 min. 33:19), bet III kėlinį susidūrė su aktyviu varžovų spaudimu, ir šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (27 min. 55:50). Savo spurtu 11:0 atsakė ir Kretingos komanda, nors varžovai ir toliau bandė gelbėtis spaudimu, bet kretingiškiai jį atlaikė ir iškovojo pergalę. Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Maksym Lutsenko (6/11 tritaškiai) – 22, Martynas Mažeika (9/9 baudos, 6 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 27 naud. balai) – 18, Raidas Nacius (3/6 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) – 17, Rytis Zabita (5/7 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 19 naud. balų) – 10.

Vasario 4 d. kretingiškiai sostinėje 75:94 (19:26; 18:18; 16:27; 22:23) turėjo pripažinti Vilniaus „Steko“ (13 pergalių, 16 pralaimėjimų) komandos pranašumą. Šiose rungtynėse kretingiškiai su varžovais kovojo pirmuosius du kėlinius, po jų „Steko“ komanda turėjo 7 taškų persvarą (37:44). Šių rungtynių baigtis išsisprendė III kėlinio pabaigoje, kai varžovams pavyko įgyti 21 taško persvarą (50:71) ir ją išlaikyti iki susitikimo pabaigos.

„Kretinga-VR Servisas“: Maksym Lutsenko (5/11 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 19, Modestas Jurkaitis (2/3 tritaškiai) – 12, Arūnas Rimkus (5/9 dvitaškiai) – 10, Martynas Mažeika (5/5 baudos, 6 rez. perdavimai), Raidas Nacius ir Valerij Anisimovas – po 7.

Vasario 2 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje 78:82 (17:23; 22:22; 20:25; 19:12) nusileido prieš Joniškio „Delikatesą“ (13 pergalių, 17 pralaimėjimų). Rungtynių pradžia klostėsi atkakliai, prieš didžiąją pertrauką „Delikatesui“ pavyko įgyti 6 taškų persvarą (39:45). Šeimininkai sėkmingą ataką surengė III rungtynių kėlinį, kuomet sugebėjo įgyti 16 taškų persvarą (51:67), bet iki kėlinio pabaigos „Kuršiams“ pavyko šiek tiek priartėti (30 min. 59:70). Baigiantis rungtynėms svečiai kilo į lemiamą šturmą ir priartėjo iki 1 taiklaus tolimo metimo (75:78), bet varžovai tada pataikė dvitaškį su pražanga, ir laiko išsigelbėjimui palangiškiai nebeturėjo.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (7/13 dvitaškiai, 5/6 baudos, 4 rez. perdavimai) – 19, Martynas Pocevičius (2/6 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 13, Danilo Sokolenko (3/7 tritaškiai, 10 atk. kamuolių) – 11, Ernestas Jaškus – 9, Justin’as Young’as 8 (5 atk. kamuoliai, 5 blokai, 16 naud. balų), Tadas Kararinas (6 atk. kamuoliai, 2 blokai) – po 7.

Vasario 4 d. Palangos „Kuršiai“ namuose 69:68 (15:19; 21:11; 20:22; 13:16) palaužė Vilkaviškio „Perlą“ (10 pergalių, 19 pralaimėjimų). Didžiąją šių rungtynių dalį pranašumą savo rankose turėjo aikštės šeimininkai, tačiau įpusėjus IV kėliniui „Perlui“ pavyko išlyginti rezultatą, likus 37 sekundėms M. Žukauskas persvėrė rezultatą varžovų naudai 67:68, „Kuršių“ atakoje varžovai prasižengė prieš J. Young’ą, o šis, stojęs prie baudų metimo linijos, neklydo ir pataikė abi baudas, grąžindamas 1 taško persvarą – 69:68. Varžovai dar turėjo beveik 18 sekundžių rungtynių baigčiai pakeisti, bet jų metimas tikslo nepasiekė, o kamuolį sugriebė geriausias karjeros rungtynes sužaidęs J. Young’as.

Palangos „Kuršiai“: Justin’as Young’as (9/14 dvitaškiai, 17 atk. kamuolių, 38 naud. balai) – 20, Tadas Kymantas (2/3 tritaškiai) – 12, Zacaree Owens’as – 11, Ernestas Jaškus – 7.

Sužaidus 30 turų Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ ir Palangos „Kuršiai“, iškovoję po 11 pergalių ir patyrę po 19 nesėkmių, dalinasi XI–XII turnyrinės lentelės vieomis.

Vasario 11 d. kretingiškiai išvykoje susitiks su Joniškio „Delikatesu“, ir tai bus vienintelės šios savaitės Kretingos komandos rungtynės „7bet-NKL“ pirmenybėse. Palangos „Kuršiai“ taip pat žais tik vienerias rungtynes – vasario 9 d. 18.30 val. namuose su Vilniaus „Rytu-II“ (11 pergalių, 18 pralaimėjimų). Tomas KUBILIUS