Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajone, Žibininkuose, įsikūręs „Atostogų parkas“ veiklą pradėjo 2015-aisiais.

Nuo 2015-ųjų Palangos pašonėje, Žibininkuose, veikiantis didžiausias poilsio ir sveikatingumo kompleksas Vakarų Lietuvos regione „Atostogų parkas“, kaip ir daugelis verslų, neišvengė koronaviruso pandemijos, karo Ukrainoje, infliacijos sukeltų iššūkių, dėl kurių teko pristabdyti komplekso plėtrą. Tačiau brangstant elektrai, šilumai, augant kitiems kaštams įmonė mažina teikiamų paslaugų kainas.

„Atostogų parko“ steigėjas ir vadovas Ričardas Jovaiša paaiškino, kodėl iki 50 proc. mažina paslaugų kainas, kai šios visur kyla. „Karas, lietus, šlapdriba, daug mirčių, ir šalyje garsių žmonių, kurie buvo susieti ir su mūsų įmone, išaugusios maisto, šilumos, elektros, paslaugų kainos, bankų palūkanos – visa tai žmones slegia, žmonės turi nuo viso to nors trumpam pailsėti. „Atostogų parkui“ išaugti padėjo klientai, todėl dabar metas įmonei įrodyti savo ištikimybę jiems. Nusprendėme, kad šiuo sunkmečiu orientuojamės ne į pelną, o į visuomenės mokumą, jos lūkesčius“, – kalbėjo vadovas. Dar daugiau nuolaidų lankytojai gauti gali įsigiję lojalumo korteles, naudodamiesi kitomis lengvatomis.

Atostogauti užsienyje pigiau nei Lietuvoje, tvirtina ne vienas poilsį išbandęs Lietuvoje ir už jos ribų. Ar sumažėjus „Atostogų parko“ paslaugų kainoms daugės tų, kurie atostogų užsienio kryptį keis į Žibininkų?

„Mūsų parke poilsio sezonas yra šaltuoju metų laiku. Stengiamės, kad būtų šiltos patalpos, vanduo baseinuose. Manau, kad ne vien kaina svarbu pasirenkant atostogauti savoje šalyje. Kaip sakoma, geriau žvirblis rankoje, negu briedis miške: neišvargina skrydžiai, čia sava aplinka, kalba ir kita. Sumanęs pailsėti gali tą pačią akimirką ir vykti pas mus į Žibininkus, teikiame SPA, gydymo, maitinimo, nakvynės paslaugas. Man, kaip vadovui, širdį glosto iš „Atostogų parko“ išeinantys pailsėję, nusiraminę, su šypsenomis veiduose žmonės“, – teigė R. Jovaiša.

Teniso aikštelių statyba bus užbaigta šį pavasarį.

Pandemija, karas Ukrainoje, gresianti ekonominė krizė privertė „Atostogų parką“ sustabdyti dar vieno apie 100 numerių viešbučio ir didžiausio Baltijos šalyse bangos baseino statybas, šiuos plėtros projektus įmonė atidėjo geresniems laikams. Tačiau tęsia teniso, padėlio kortų ir kemperių aikštelės statybas, kurias šį pavasarį yra numatę užbaigti. Po statybų pabaigtuvių „Atostogų parkas“ turės 4 padelio, 2 teniso aikšteles ir apie 25 vietų kemperių aikštelę. Kemperių turizmas ypač išpopuliarėjo Europoje per koronaviruso pandemiją. „Kiekvieną rytmetį automobiliams skirtoje aikštelėje randame po 2–3 kemperius“, – sakė R. Jovaiša apie tai, kaip gimė mintis įrengti aikštelę kemperiams. Aikštelės projektą brandino pats išsiruošęs į kelionę kemperiu po Europą, Norvegiją. Įsitikino, kad geriausios, turinčios puikią infrastruktūrą kemperių aikštelės yra Norvegijoje. „Pirmiausia turi pabūti kliento kailyje, kad galėtumei pasiūlyti geriausią paslaugą“, – teigė R. Jovaiša, patikinęs, kad aikštelė kemperiams „Atostogų parke“ bus itin moderni.

Nors pandemijos iššūkiai tolsta, jų, anot „Atostogų parko“ vadovo, pamiršti neleidžia kai kurios verslą kontroliuojančios tarnybos. Per karantiną „Atostogų parkas“ didžiąją veiklos dalį buvo sustabdęs, dirbo tik medicinos sektorius, kurio veikla nebuvo draudžiama. „Dalį įmonės personalo, dirbusio medicinos padalinyje, neišleidome į valstybės apmokamas prastovas. Beje, taip valstybei sutaupėme apie 100 tūkst. eurų. Patenkinti liko sveikatinimo paslaugas gavę pacientai, tik ne valstybės tarnybos, lig šiol atkakliai tebeieškančios pažeidimų tuometinėje įmonės veikloje“, – apmaudo neslėpė R. Jovaiša, pašmaikštavęs, kad kolektyvas tikrintojų primetamą darbą išmoko krimsti kaip duoną kasdieninę.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas