Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Daugybė kasdienio gyvenimo iššūkių, sudėtinga geopolitinė situacija mūsų žmonėms neišmušė žemės iš po kojų: žmonės gyveno savo gyvenimus, dirbo, kūrė, siekė rezultatų, pozityvumo, kuo gebėjo pasidalinti ir su kitais. Todėl jie negali likti nematomi mūsų skaitytojų! Kaip ir kasmet, neatsisakydama ilgametės, jau per 20 metų skaičiuojančios tradicijos, „Pajūrio naujienų“ laikraščio redakcija kviečia išrinkti 2022-ųjų Metų žmogų. Redakcija įžvelgė galimus kandidatus ir juos pristato, tačiau skaitytojai turi teisę pasiūlyti ir savąjį kandidatą.

„Pajūrio naujienų“ siūlomi kandidatai tapti 2022-ųjų Metų žmogumi

Brolis pranciškonas Paulius VAINEIKIS

„Atidarėme maldų frontą“, – viename savo interviu „Pajūrio naujienoms“ pasakė brolis Paulius, kurio iniciatyva prasidėjus karui Ukrainoje kasdien vidurdienį Kretingos centre su grupe parapijiečių yra meldžiamasi už taiką ir karo Ukrainoje baigtį.

Gabrielė STONKUTĖ

Mergina, aukso raidėmis perrašiusi Lietuvos bokso istoriją. Pirmoji moteris lietuvė, tapusi Pasaulio bokso čempione. Jos laimėjimų kraityje – ir Europos bokso čempionato aukso medalis.

Eldoradas BUTRIMAS

Mūsų kraštietis, kilęs iš Salantų. Žurnalistas, savo iniciatyva ir savo noru išvykęs į karo niokojamą Ukrainą, kad galėtų Lietuvos žmonėms teikti žinias iš karo zonos tiesiogiai. Kraštiečio reportažai pasiekia ir „Pajūrio naujienų“ skaitytojus.

Vytautas GRYKŠAS

Architektas, kuriam nėra tas pats, kokioje Kretingoje gyvename ir kokioje gyvensime toliau. Neapsikęsdamas, kad naktinių chuliganų dažais išterliotų stendų Pastauninko parke niekas nesiima tvarkyti, šio darbo ėmėsi pats, tuo parodydamas, kad pilietiški ir visuomeniški galime būti bet kuris mūsų.

Brigita BARKAUSKAITĖ

Bibliotekininkė, idėjų generatorė, iš mirties taško išjudinusi ne vieną jaunimo aktualiją Kretingos rajone, viešų iniciatyvų – nuo poilsio zonos atsiradimo prie bibliotekos iki rekordinio adventinio vainiko pynimo – sumanytoja, kuriai paklūsta daugybė naujovių.

Jonas DRUNGILAS

Pranciškonų pasauliečių ordino narys, aktyvus visuomenininkas, kasmetinės tradicijos „Atminties keliu“, skirtos Holokausto aukoms atminti, vienas organizatorių.

Aida MIKUTIENĖ

Laukžemės bendruomenės pirmininkė, gebanti sutelkti bendraminčius, kad kartu sukurtų jaukią gyventi ir mielą širdžiai aplinką, ilgalaikių tradicijų puoselėtoja – vien ką reiškia jos jau 30 metų organizuojama Žolinės šventė Laukžemėje.

Šarūnas KASMAUSKAS

Japoniško sodo Mažučių kaime Darbėnų seniūnijoje įkūrėjas, verslininkas, vienas pirmųjų ištiesęs pagalbos ranką Ukrainos karo pabėgėliams – savo erdvėje jis priėmė ir rūpinosi 8-iais įvairaus amžiaus žmonėmis.

Birutė VISKONTIENĖ

Kretingos dienos centro direktorė, įvairių projektų, skirtų neįgaliųjų užimtumui ir prasmingai veiklai, sumanytoja, savanorystės rajone lyderė, įdedanti daug pastangų, kad mūsų visuomenėje spartėtų savanorystės procesai.

---

Balsuoti galite žodžiu, paskambinę tel.: (8 445) 51397, 8 686 47976, 8 686 47985, 8 646 55979, taip pat – internetu mūsų svetainėje www.pajurionaujienos.com . Skambučių lauksime iki gruodžio 22 d. (imtinai).


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas