Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Pereinamąją „Riflio“ taurę ir I v. iškovojusi „Si group“ komanda (priekyje), II v. užėmę FK „Vydmantai“ futbolininkai (kairėje) ir III v. laimėtojas „Veltūnas“

Kretingos rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus iniciatyva, savaitgalį įvyko pirmasis Kretingos rajono futbolo „7x7“ turnyras „Riflio“ taurei laimėti. Jame varžėsi šešios komandos.

„Šiuo turnyru pratęsėme anksti užsibaigusį Rajono futbolo pirmenybių sezoną, juolab kad sulaukėme ir turnyro bei nuolatinio mūsų krepšinio, futbolo renginių rėmėjo bendrovės „Riflis“ vadovo Arūno Kažukausko pritarimo, netgi paskatinimo dar labiau populiarinti futbolą rajone“, – teigė Kultūros ir sporto skyriaus specialistas Erikas Žiubrys, akcentuodamas, kad turnyro idėja pasklido dar plačiau, mat buvo sulaukta svečių iš Klaipėdos priemiesčio Jakų ir kaimyninio Skuodo rajono Mosėdžio miestelio.

Komandos turnyre „Riflio“ taurei laimėti rato sistema žaidė dviejuose pogrupiuose. „Pirmą vietą grupėje užėmusi komanda žaidė dėl I vietos, antrą vietą grupėje užėmusios komandos varžėsi dėl III vietos ir trečią vietą grupėje užėmusios komandos rungtyniavo dėl V vietos“, – rungtynių sistemą paaiškino E. Žiubrys.

A grupėje stipriausi buvo „Si group“ futbolininkai, kurie 5:0 nugalėjo svečius iš Mosėdžio ir 9:0 įveikė „Rimarko“ futbolininkus, kurių komandą sudarė Kūlupėnų ir Kartenos futbolininkai. Antrą vietą grupėje užėmė „Rimarko“, 2:0 įveikęs FK „Mosėdis“ komandą.

Atkakliai visi sutikimai vyko B grupėje. Stipriausi buvo FK „Vydmantai“, kurie rezultatu 3:2 nugalėjo FK „Jakai“ ir po baudinių serijos 3:2 (2:2) nugalėjo „Veltūno“ futbolininkus. Dėl II vietos grupėje 2:1 „Veltūno“ futbolininkai įveikė svečius iš Jakų.

Rungtynėse dėl V vietos susitiko svečių komandos iš Jakų ir Mosėdžio, rezultatu 2:1 pergalę šventė „Jakai“.

Finalinio susitikimo momentas

Rungtynėse dėl III vietos komanda „Rimarko“ neturėjo jokių g

Rungtynėse dėl I vietos kova vyko pirmąsias 15 minučių, kai iniciatyvą perėmė „Si group“ futbolininkai, kurie 5:1 rezultatu įrodė savo pranašumą prieš FK „Vydmantai“ futbolininkus ir iškovojo pereinamąją „Riflio“ taurę.

„Pereinamoji taurė teikia vilčių, kad turnyras pasikartos ir kitais metais, kad rajone formuojasi nauja futbolo tradicija, kuri ne tik pratęs futbolo sezoną, bet ir paskatins jame dalyvauti naujas komandas“, – vylėsi E. Žiubrys.

---

Finalinių rungtynių rezultatai:

dėl V v. – FK „Mosėdis“ – FK „Jakai“ 1:2;

dėl III v. – „Veltūnas“ – „Rimarko“ – 15:0;

dėl I v. – „Si group“ – FK „Vydmantai“ 5:1.

Naudingiausi komandų žaidėjai:

Jokūbas Pocius – „Si group“;

Edgaras Makarovas – FK „Vydmantai“;

Edvinas Girčys – „Veltūnas“;

Dovydas Zajenčauskas – „Rimarko“.

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas:

Tomas Jonušas – „Veltūnas“ (11 įvarčių).

Geriausias turnyro vartininkas:

Raimondas Alseika – „Si group“.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas