Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kas sieks mero pozicijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2022-ųjų Metų žmogų!

Paulius VAINEIKIS
Gabrielė STONKUTĖ
Eldoradas BUTRIMAS
Vytautas GRYKŠAS
Brigita BARKAUSKAITĖ
Jonas DRUNGILAS
Aida MIKUTIENĖ
Šarūnas KASMAUSKAS
Birutė VISKONTIENĖ
Komentarų topas
„Kretingos šilumos tinklų“ direktoriui Dainiui Budriui – 46-eri, su šeima gyvena Jokūbave. Yra baigęs Klaipėdos universitetą, įgijęs ekonomikos mokslų bakalauro ir verslo vadybos magistro laipsnius, 2008–2012 m. buvo Seimo narys, Ekonomikos komiteto pirmininkas, 2014–2017 m. UAB „Rail Baltica statyba“ vadovas.

Be gimtosios lietuvių kalbos, moka anglų, rusų kalbas, turi dukterį Adelę ir sūnų Aleksą.

Jis laimėjo konkursą „Kretingos šilumos tinklų“ direktoriaus pareigoms užimti, įveikęs kitus 10 pretendentų į šį postą.

D. Budrį įmonės darbuotojams pristatė svarbiausio įmonės akcininko Kretingos rajono savivaldybės atstovai – administracijos direktorius Egidijus Viskontas ir vicemeras Dangiras Samalius.

„Procesas truko ilgai ir pirmąkart Kretingos istorijoje jis vyko taip skaidriai – kandidatus į direktoriaus pareigas atrinko specialiai tam pasamdyta agentūra“, – įvykusį konkursą apibūdino E. Viskontas, palinkėjęs įmonės darbuotojams ir D. Budriui sėkmingo bendro darbo. D. Samalius akcentavo D. Budrio turimą vadovavimo patirtį, tai, kad naujasis „Kretingos šilumos tinklų“ direktorius yra dirbęs valstybės įmonių, tokių, kaip „Lietuvos geležinkeliai“, valdybų nariu. Vicemeras priminė, kad prie „Kretingos šilumos tinklų“ vairo D. Budrys stoja energetinės krizės laikotarpiu, kurios iššūkiams įveikti reikės sutelktų įmonės vadovo ir darbuotojų pastangų. Naująjį vadovą kolektyvo vardu pasveikinęs „Kretingos šilumos tinklų‘ direktoriaus pavaduotojas Tomas Liaučys linkėjo D. Budriui ir kolegoms naujų idėjų „visiems štormams“ įveikti.

D. Budrys trumpai papasakojo apie save, kad jo šaknys yra šiame krašte: tėvo giminė kilusi iš Darbėnų, Grūšlaukės, motinos – iš Jokūbavo. Proseneliai palaidoti senosiose Kretingos kapinėse. Pats gimė ir augo Klaipėdoje, dirbo „Klaipėdos vandenyse“, pasididžiavo dirbant šioje įmonėje parengtu jos strateginiu verslo planu, kurį gerai įvertino Pasaulio bankas. Trumpai dirbo ir bendrovėje „Klaipėdos energija“, turinčioje „Kretingos šilumos tinklų“ akcijų. Buvo Lietuvos Respublikos Seimo narys. „Į Savivaldybės merus, Seimą nekandidatuosiu“, – patikino D. Budrys, demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kretingos skyriaus narys.

D. Budrį kolektyvo vardu pasveikino direktoriaus pavaduotojas Tomas Liaučys.

„Diegsiu įmonėje gerąsias valdymo praktikas, kad mažintume bendrovės kaštus, suvaldytume šilumos kainų augimą“, – žadėjo naujasis „Kretingos šilumos tinklų“ vadovas.

Vienintelį klausimą naujam direktoriui uždavęs „Kretingos šilumos tinklų“ profsąjungos pirmininkas Audrius Petkevičius norėjo sužinot, koks D. Budrio požiūris į profesines darbuotojų organizacijas. Atsakydamas D. Budrys teigė, kad konkursui pateiktoje 5 metų „Kretingos šilumos tinklų“ veiklos programoje numatė ir įmonės socialinę atsakomybę, naujų standartų diegimą, kad žmogus būtų patenkintas darbu šioje įmonėse, norėtų čia dirbti.

Pirmąjį susitikimą su darbuotojais D. Budrys užbaigė įvardindamas savo pomėgį pirtims, pasisakė, kad yra Lietuvos pirčių meistriškumo narys. „Mėgstu pirtį, ruoškite vantas, – šmaikštavo jis ir pridūrė. – Norėčiau draugiškų, glaudžių santykių, komandinio darbo.“

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas