Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kas sieks mero pozicijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2022-ųjų Metų žmogų!

Paulius VAINEIKIS
Gabrielė STONKUTĖ
Eldoradas BUTRIMAS
Vytautas GRYKŠAS
Brigita BARKAUSKAITĖ
Jonas DRUNGILAS
Aida MIKUTIENĖ
Šarūnas KASMAUSKAS
Birutė VISKONTIENĖ
Komentarų topas

Kretingoje neoficialiai lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Jurgis Razma, ilsėjęsis Palangoje. Parlamentaras susitiko su Kretingos rajono mero pavaduotoju Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Kretingos skyriaus pirmininku Dangiru Samaliumi ir aptarė svarbiausius su Kretingos rajonu susijusius klausimus.

Kretingoje neoficialiu vizitu viešėjęs Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Jurgis Razma (kairėje) susitiko su rajono mero pavaduotoju Dangiru Samaliumi.

Mero pavaduotojas svečiui iš sostinės pristatė pagrindinius Kretingos rajone vykdomus projektus, kalbėjosi apie galimybes gauti valstybės biudžeto finansavimą naujiems projektams.

Abu politikai apžiūrėjo šiuo metu vykdomus Tiekėjų gatvės ir Pranciškonų gimnazijos stadiono rekonstrukcijos darbus. D. Samalius pasidžiaugė, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skyrė lėšų gimnazijos stadiono rekonstrukcijos projektui įgyvendinti, kad Savivaldybei pavyko kokybiškai parengti viešųjų pirkimų procedūras, o konkursą laimėjęs rangovas kokybiškai ir laiku vykdo savo įsipareigojimus. Tačiau stadiono rekonstrukcijos darbus stabdo kultūros paveldo reikalai. „Statybininkai stadione rado istorinių pamatų fragmentų, istorikai aiškinasi, kas tai galėtų būti. Norint toliau tęsti statybas, būtinas paveldosaugininkų komisijos leidimas“, – sakė mero pavaduotojas.

Šiuo metu Kretingos rajono savivaldybės administracija įgyvendina 10 stambių infrastruktūros plėtros projektų, kurių vykdymo etapai – skirtingi, tačiau jau yra aiškūs tiek jų finansavimo šaltiniai, tiek preliminarūs darbų pradžios ar pabaigos terminai. Daugiausia tai – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšos, skiriamos įvairių rajono švietimo objektų remonto ar rekonstrukcijos darbams. Kitais metais rajono Savivaldybės administracijos laukia gan svarbus iššūkis – Kretingos miesto stadiono rekonstrukcijos projektas. Sporto rėmimo fondas šiam projektui skyrė 411 tūkst. Eur, tačiau ir pati Savivaldybė privalės tam skirti nemažai lėšų.

Savo eilės laukia ir kiti Savivaldybės administracijos projektai – Rotušės aikštės rekonstrukcija, motobolo stadiono modernizacija, automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas prie bibliotekos pastato. Vicemero teigimu, Savivaldybė neatsisako idėjos įsirengti saulės jėgainę ir savo bei Savivaldybės įstaigose naudoti pačių gaminamą elektrą.

Parlamentaras J. Razma pasidžiaugė, kad, nepaisant politinės įtampos Savivaldybės taryboje, Savivaldybės vadovai kokybiškiau, atsakingiau rengia ir įgyvendina rajonui svarbius projektus. „Parlamentaras patvirtino, kad jis, kiek leidžia Seimo nario įgaliojimai, stebės, kad visi ministerijų paskirti pinigai laiku pasiektų Kretingos rajoną“, – svečio pažadą įvardino D. Samalius.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas