Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kas sieks mero pozicijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2022-ųjų Metų žmogų!

Paulius VAINEIKIS
Gabrielė STONKUTĖ
Eldoradas BUTRIMAS
Vytautas GRYKŠAS
Brigita BARKAUSKAITĖ
Jonas DRUNGILAS
Aida MIKUTIENĖ
Šarūnas KASMAUSKAS
Birutė VISKONTIENĖ
Komentarų topas

Pirmadienį įdienojus gaisras kilo Kretingos bažnyčioje. Atvykus ugniagesiams-gelbėtojams, šventovės stogas pleškėjo atvira liepsna.

Be gaisrinių autokopėčių stogo pasiekti būtų buvę neįmanoma.

„Laimei, bet tai tebuvo tik dar vienos mūsų suplanuotos pratybos, kurių per metus įvyksta po ketverias“, – „Pajūrio naujienoms“ teigė Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Arnoldas Varačinskas.

Organizuojant pratybas siekiama atsakingus pasirinktų objektų savininkus supažindinti su priešgaisrine sauga, bet, svarbiausia, tobulinti pačių ugniagesių-gelbėtojų įgūdžius, jeigu realiai prireiktų gesinti įvairaus masto ir pobūdžio gaisrus.

Šiuokart buvo imituojama, kad po sprogimo Kretingos bažnyčios palėpėje įsiplieskusi ugnis greitai persimetė ant stogo. Ieškant židinio ir likviduojant gaisrą dalyvavo abiejų Kretingos priešgaisrinių tarnybų ugniagesiai-gelbėtojai, taip pat kolegos iš Kartenos, Baublių, Palangos.

Ugniagesiams-gelbėtojams teko įveikti ir kelis šimtus laiptelių iki bokšto.

Apie porą valandų trukusiam renginiui pasibaigus, komandos pasidžiaugė, kad su užduotimis pavyko susidoroti gerai, akcentavo, kas atlikta teisingai, o ką galbūt galėjo daryti kitaip.

Kad kartais gaisrai būna ir imituojami, kretingiškiai matyt priprato. Nei Palangos ugniagesių atsigabentos autokopėčios bokštui pasiekti, nei gaisrinėmis mašinomis užstatytos bažnyčios prieigos, nei šen ir ten zujantys uniformuoti ugniagesiai smalsių gatvės praeivių per daug nepritraukė – anot A. Varačinsko, kas vyksta, pasidomėjo vos vienas kitas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas