Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugsėjis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Komentarų topas
Kretingiškius motobolo žaidėjus nustebino, kad palaikyti jų į Vokietiją atvyko būrys sirgalių.

Kretingos motobolo klubo komanda Kierspe mieste Vokietije dalyvavo motobolo „Tornado Open 2022“ turnyre, kuriame pademonstravo gerą žaidimo lygį: nė karto nepralaimėję, kretingiškiai buvo karūnuoti turnyro nugalėtojais.

Kretingos motobolo klubas savo jėgas išbandė prieš „MSF Tornado Kierspe“, „MSC Pattensen“ ir iš dalyvaujančių komandų sudarytą rinktinę.

Pakeliui į finalą abejonių nepaliko

Pirmose rungtynėse kretingiškiai susigrūmė su turnyro šeimininku „MSF Tornado Kierspe“, kurį nugalėjo solidžiu rezultatu 2:0. Abu pergalę nulėmusius įvarčius pelnė komandos kapitonas Lukas Šimkus.

Antrose „Tornado Open“ rungtynėse Kretingos motobolininkai, ir toliau stengdamiesi įrodyti savo pranašumą, identišku rezultatu 2:0 nukovė iš dalyvaujančių komandų žaidėjų sudarytą rinktinę. Pergalės link vėl vedė Lukas Šimkus, įmušęs abu įvarčius. Ši pergalė garantavo kretingiškių vietą finale.

Paskutinėse rungtynėse prieš finalą, pajutę ritmą, Kretingos atstovai įspūdingu rezultatu 5:0 nušlavė „MSC Pattensen“ ekipą.

Kuriozas finale lietuvių nesustabdė

Finalinėse „Tornado Open 2022“ rungtynėse Kretingos motobolo klubas susitiko su iš dalyvaujančių komandų žaidėjų sudaryta rinktine, ir šios rungtynės neapsiėjo be nesusipratimų.

Pasak Luko Šimkaus, atkakliose rungtynėse 1:0 persvarą laikę kretingiškiai pergalę jau turėjo savo rankose, kai nuaidėjo galutinis rungtynių švilpukas, kurį signalizavo Kretingos teisėjas. Tačiau šeimininkų teisėjas su sprendimu užbaigti rungtynes nesutiko ir sakė, kad liko žaisti dar 10 sekundžių. Kadangi pergale besidžiaugiantys kretingiškiai į gynybą sugrįžti nespėjo, rezultatas buvo išlygintas.

Didžiulis nesusipratimas ir stiprus moralinis smūgis kretingiškių nesustabdė – jie sukaupė jėgas ir pergalę nuskynė 11 metrų baudinių serijoje rezultatu 3:2 ir tapo turnyro nugalėtojais.

Kretingos motobolo komanda – turnyro Vokietijoje nugalėtoja.

Komandai svarbiais įvarčiais padėjęs Lukas Šimkus nebuvo patenkintas teisėjų darbu, tačiau džiaugėsi rezultatu. „Kuriozas buvo neatleistinas, rungtynės tikrai neturėjo užsibaigti baudinių serija, pergalė jau buvo mūsų, – kalbėjo komandos kapitonas. – Džiugu, kad laimėjome bet kokiu atveju, tai tik dar labiau įrodo mūsų stiprybę. Mano vaidmuo, kaip komandos kapitono, yra motyvuoti, drąsinti ir skatinti nepasiduoti. Be visos komandos mes niekaip nebūtume laimėję, tai jų visų nuopelnas. Atidavėme visas savo jėgas šiame turnyre.“

Į Vokietiją vyko su palyda

Kretingos motobolo klubas didelio palaikymo Vokietijoje nesitikėjo, tačiau juos nustebino kretingiškiai sirgaliai – į Vokietiją, Kierspe miestą, atvyko apie 20 žmonių grupė, kuri abi dienas atidžiai stebėjo visas rungtynes ir padėjo žaidėjams jaustis kaip namie.

„Šiandien ne tik Kretingos motobolo klubo žaidėjai, tačiau ir jų fanai privertė Vokietiją išgirsti, kad tokiame nedideliame Lietuvos mieste mes turime ne tik puikius sportininkus, tačiau ir nuostabią žmonių bendruomenę“, – socialiniuose tinkluose džiaugėsi Kretingos motobolo klubas.

Vygantas TUZAS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas