Pajūrio naujienos
Help
2023 Rugsėjis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Apklausa

Ar reikėtų suteikti teisę dalyvauti ir balsuoti rinkimuose nuo 16 metų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aleksandras LITVINENKA:

– Aš atvykau iš Ukrainos, iš Mariupolio, esu chirurgas. Dabar tvarkausi dokumentus, žadu įsidarbinti Kretingos ligoninėje. Mūsų, gydytojų, specialybė ir taip įpareigoja nuolat paisyti higienos. Žinoma, koronaviruso pandemijos metu – dar labiau. Šiuo metu budrumas truputį gal priblėso, juolab kad viešose vietose nebereikalaujama kaukių.

Sigitas RINGYS:

– Ypač pirmosios koronaviruso bangos laikotarpiu buvom tokie išsigandę, patyrėm daug streso, nežinojom, kas tai per liga ir kada viskas baigsis. Nors susirgimų, kaip sako, vėl daugėja, dabar jaučiamės drąsiau. Mano nuomone, įprotis saugotis užkrato išliko – dažnai plaunamės rankas, prisilaikome atstumų. Jei rudeniop reikės, tai dėvėsime ir kaukes.

Eglė DUKAUSKIENĖ:

– Negaliu kalbėti už visus, tačiau, kaip pastebiu, saugomės nebe labai, esame atsipūtę, laisvi. Daugelis žmonių pasiskiepijo, daugelis persirgo, kai kurie – ir ne po kartą, gal dėl to ramiau? O dėl higienos įgūdžių... Rankas ir taip dažnai plaudavom, tik nedezinfekuodavom dezinfekciniais skysčiais. Kaip bus – taip. Jeigu reikės, vėl turėsim laikytis rekomendacijų.

Irena LAPINSKAITĖ:

– Koronavirusas niekur nedingo ir nedings, todėl atsipalaiduoti negalime, juolab kad sergančiųjų skaičius, kaip skelbiama, ir vėl pradėjo augti, nežinia, kaip bus rudenį. Bet, pavyzdžiui, aš iki šiol rankas ir plaunu dažnai, ir dezinfekuoju, o ir medicininę kaukę viešose vietose, kur daugiau susitelkia žmonių, užsidedu.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas