Pajūrio naujienos
Help
2022 Birželis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar teisinga įvesti nekilnojamojo turto mokestį, kuriuo būtų apmokestintas pirmasis gyvenamasis būstas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Turnyrai – žaidybinei patirčiai įgyti

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2022-06-21
Kretingai tarptautiniame turnyre atstovavo „Minijos“ futbolo akademijos futbolininkų komanda, treniruojama Arvydo Balsevičiaus.

Šurmuliuojant ne per seniausiai vykusiai Kretingos miesto šventei, tris dienas Kretingos miesto stadione vyko tarptautinis futbolo „8x8“ turnyras, kuriame varžėsi 2010 metais gimę jaunieji futbolininkai.

Turnyro organizatorė „Minijos“ futbolo akademija (FA) į turnyrą pakvietė Viljandi (Estija), Tukumo (Latvija), Gargždų „Bangos“, Palangos „Gintaro“, Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinius, Kretingai atstovavo trenerio Arvydo Balsevičiaus treniruojami futbolininkai.

Komandos žaidė rato sistema, ir iki paskutinių rungtynių kretingiškiai nežinojo, kokią vietą užims. Kadangi su klaipėdiečiais ir Gargždų „Banga“ jie surinko vienodai taškų, įvarčių santykis mūsiškiams lėmė V turnyrinės lentelės poziciją. Turnyro nugalėtoju tapo Palangos „Gintaras“, II v. užėmė Tukumo komanda, treti – Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai.

Tačiau Kretinga turi, kuo pasidžiaugti: „Minijos“ futbolo akademijos auklėtinis Erikas Slavinskas tapo rezultatyviausiu turnyro futbolininku – pelnęs 16 įvarčių, jis gerokai aplenkė kitus savo bendraamžius.

„Palangos Juzės“ turnyras Palangoje FA „Minija“ berniukams buvo pirmasis rungtynių startas.

Futbolo akademijoje „Minija“, trenerio Martyno Vilucko teigimu, treniruojasi apie 30 mergaičių. Dalis jų savo jėgas pirmąsyk jau išbandė Palangoje surengtame turnyre.

„Sėkmingai mezgame tarptautinius ryšius – ne per seniausiai mūsų akademijos futbolininkai, gimę 2008 m. ir treniruojami Arūno Dievino, viešėjo Viljandės mieste, po turnyro Kretingoje jau gavome kvietimą vykti į Tukumą. Proga tobulėti, gerinti žaidimą, semtis žaidybinės patirties tikrai pasinaudosime, juolab kad sulaukę tam tikro amžiaus vaikai pradeda žaisti didįjį, tai yra „11x11“ futbolą“, – teigė vienas turnyro organizatorių FA „Minija“ treneris Martynas Viluckas.

Savaitgalį jo treniruojama merginų ir gimusių 2012 m. berniukų komandos dalyvavo „Palangos Juzės“ turnyre Palangoje ir varžėsi tarp 6-ių komandų. „Rezultatų neskaičiavome, svarbiausia buvo vaikų bendrystė, galimybė patirti žaidimo kartu jausmą“, – M. Viluckas akcentavo, kad tik 2 mėnesius besitreniruojančioms mergaitėms, o ir berniukams tai buvo pirmoji rungtynių patirtis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas