Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar, norint įsidarbinti į valstybės tarnybą, vis dar reikia turėti pažinčių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajono savivaldybės administracijoje apsvarstyta dviračių takų tinklo Kretingos mieste plėtra ir priimti sprendimai dėl esamų dviračių takų būklės pagerinimo.

Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas, jo pavaduotoja Violeta Turauskaitė, Kretingos miesto seniūnė Gintare Liobikienė, Vietinio ūkio ir to valdymo skyriaus vedėja Sigutė Jazbutienė bei visuomenininkas dviratininkas Juozas Pelionis pasitarime akcentavo, kad šiuo metu iš turimų išteklių, nelaukiant didesnių investicijų, gerinti dviračių takų būklę.

Kretingos miesto seniūnės G. Liobikienės žodžiais, iš Savivaldybės biudžeto svarbiausiems dviračių infrastruktūros darbams – bortams nužeminti ar sulyginti, takus paženklinti – skirta 30 tūkst. Eur.

Suplanuota pritaikyti jau esamą infrastruktūrą dviračių takams, vedantiems į miesto centrą, kapines, Pastauninko ir Jauryklos parkus. Viena prioritetinių dviračių takų tinklo vystymo krypčių – tai užtikrintų patogų susisiekimą su miesto centru iš skirtingų miesto kvartalų.

Numatyta paženklinti ir sužymėti Vilniaus gatvės dviračių taką, pažeminti bortelius Sapiegų ir Šventosios gatvės maršrute. Dviračių takus pažymėti maršrute iš muziejaus teritorijos iki Topolių akligatvio, vedančiame per miesto senąjį parką. Atkarpoje nuo Savanorių gatvės iki Rotušės aikštės Savanorių g. dalyje gatvės taip pat ketinama pažymėti dviračių eismą leidžiančius ženklus, pritaikyti bortelius nuvažiavimams. Galiausiai dviratininkų eismą ketinama užtikrinti Rotušės aikštės–Laisvės g.–P. Vileišio gatvės žiedo, Rotušės aikštės–Kęstučio gatvės–Laisvės gatvės, Panevėžio, P. Vileišio, Taikos, Laisvės gatvių maršrutuose.

Siekiant patogumo ir saugumo, šiais metais taip pat numatyta įrengti kelio ženklus ir pastatyti dviračių stovus.

Taip pat buvo diskutuota apie galimybę kitų metų biudžete numatyti lėšų Maironio g., kurioje kitais metais, sutvarkius gatvę, atsirastų naujas dviračių takas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas