Pajūrio naujienos
Help
2025 Balandis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Apklausa

Ar Kretingoje reikėtų modernesnių ir saugesnių vaikų žaidimo aikštelių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kuria gyvąjį Jurgio Pabrėžos kelią (3 komentarai)

LT LithuaniaNUOMONĖ
2022-04-23 12:21:28
Ar jau Šv.Jokūbo kelias baigtas, kad imatės naujo projekto? Ar kaip visada - pradėti nauja neužbaigus seno?
LT LithuaniaNieks
2022-04-23 19:01:08
tais keliais nevaikščios. Keli žmonės.
LT LithuaniaRimantas V.
2022-04-25 20:42:45
Keistas rašinys. Kai popiežiaus Aleksandro IV pavedimu pranciškonai suorganizavo prisidirbusių kryžiuočių perkėlimą į Prūsiją ir po to kryžiaus žygius "contra Litvanos, Jacintiones et alios paganos...", dalyvaujant susirinkusiems iš visos Europos, kaip, pvz.,užpuolant Pilėnus 1336 m.,( SRP 489)"do mitlerweil widderumb nichtgeringe huelfe aus Deutsch-vnd andern landenvon fursten,herren, adel vnd PILGRIM ins landt bekamen..." ir t.t.- nors tie "pilgrim" dabar paslaugiai išverčiami į "maldininkus", bet tai buvo, net ir kilmingieji, valkatos, kurių valkatavimo tikslas buvo neva "Pondievo" vardu deginti, plėšti, vogti, žudyti prūsus,jotvingius, lietuvius,latvius ir ypač žemaičius. Nors žemaičiai išvarė visus tokius dar 1409 metais, iki šiol pranciškonai kartu su KULTŪROS IR SPORTO darbuotojomis ir kupeta valdininkų po visai svetimo kažkokio Jakobo "pilgrim" valkatavimo mėgdžionės kitą tokią pat absurdišką "pilgrim" mėgdžionę organizuoja tyčiodamiesi iš rimto, gabaus ir darbštaus Universitetinio išsilavinimo vyro - Jurgio Pabrėžos, vis stengdamiesi iš jo padaryti lyg (taip pat mėgdžionės) "užgavėnių" baidyklę.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas