Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lietuvoje pirmi: LEAN modelis Kretingos švietimo įstaigose (7 komentarai)

LT LithuaniaGal
2022-03-29 21:22:38
Gal pirma reikia vaikus mokyti paprasčiausiai bent jau rašyti, knygą skaityti, kalbėti prieš auditoriją (klasę).... O ką tie metodai duos mokiniui, kam tos dėžutės a la nuomonių/problemų ir kiti žaidimai? Kam tie apskriti stalai, prie kurių sėdi prievarta suvaryti mokytojai? Na, taip: skaičius 117 380,33Eur įspūdingas. Bet ir stiprūs patyrę dalykininkai mokytojai dėl tų naujovių ir papildomų darbų bei nelogiškų reikalavimų kažkodėl ima ir išeina iš mokyklos, vos pradėję naujoje vietoje dirbti. Mokytojas nori dirbti savo darbą - mokyti, auklėti, o ne žaisti pasaką "Nauji karaliaus drabužiai".
LT LithuaniaOpa
2022-03-31 14:44:49
Inovacijos ateina į visas sritis, tame tarpe ir į švietimą. Šiuolaikiniam mokytojui nebeužtenka užsidarius savo klasėje dirbti vien su vaikučiais, tik rašyti, skaityti, ypač, kai kurių patikrinimų rezultatai rodo, kad Lietuvėlė labiau prie galo. Nebeužtenka įsipatoginti savo darbo vietoje ir manyti, kad už viską atsakingi tik kažkas kiti. Daugelyje sričių yra konkreti darbuotojo atskaikomybė, o švietimo sistemoje daug nekonkretumo: vieną dieną mokytojas labiau pasiruošė pamokai, kitą pamoką, kaip išėjo... Ir tie, kurie piktinasi, kad čia kažkur dar reikia dalyvauti ir priešinasi naujovėms, rodo šios sistemos užsistovėjimą...
LT Lithuania!!!
2022-03-31 16:24:13
Opa opa pa, parašykite, už ką šiuolaikinis mokytojas nėra atsakingas. Tiesiog įdomu būtų žinoti, kaip šiuolaikiniai švietimo vadovai mato mokytojo atsakomybę. Čia rimtai.
CM Cameroonsoloblinn
2022-03-31 20:03:11
Купуйте дешеві таблетки пентобарбіталу нембуталу, рідина, порошок, SECONAL НА ПРОДАЖ ОНЛАЙН, SECONAL та інше в Інтернеті. Купуйте нембутал онлайн, замовляйте нембутал онлайн, купуйте нембутал дешево онлайн.

КОНТАКТНА електронна адреса: soloblinn@gmail.com

Ви невиліковно хворі, слабкі, пригнічені і хочете відмовитися від болю світу? Ви шукали надійний та ефективний спосіб мирної смерті, не втрачаючи грошей? Чи чули ви коли-небудь про ліки для мирного виходу з нимбуталу пентобарбіталу натрію? Ми тут, щоб надати вам спокійне та надійне рішення.
Якщо ви хочете купити Nembutal онлайн, то ви в правильному місці, щоб зробити покупку. Не шукайте далі, зв’яжіться з нами та придбайте Nembutal онлайн за дуже доступною ціною. Ми маємо понад 9 років досвіду поставок нембуталу в США, Канаду, Європу, Австралію, Африку, Азію з успішною доставкою на 99,9%.
Ми сповнені рішучості дати справжню надію та вічний спокій невиліковно хворим. Ми продаємо порошок Нембутал, рідину Нембутал для перорального прийому та Нембутал таблетки. Просто вказавши ваш вік і вагу, ми зможемо надати вам точну інформацію про ціну, доставку та оплату.
Зауважте, що ми здійснюємо 100% дискретну та експрес-доставку Nembutal по всьому світу та маємо політику повернення/повернення, щоб забезпечити максимальне задоволення наших клієнтів. Якщо ми ставимося до вас погано, скажіть нам, а якщо ми ставимося до вас добре, розкажіть світу.
Ми доступні 24/7, щоб відповісти на всі ваші запитання щодо ЯК КУПИТИ НЕМБУТАЛ ОНЛАЙН, ДЕ КУПИТИ НЕМБУТАЛ, НАЙКРАЩИЙ ТИП НЕМБУТАЛУ КУПИТИ тощо. Просто надішліть нам електронного листа, і один з наших консультантів з обслуговування клієнтів зв’яжеться з вами вчасно . Самогубна доза нембуталу,
Як отримати Seconal,
Як купити нембутал онлайн,
Купуйте nembutal онлайн,
Нембутал поштою,
Як отримати пентобарбітал,
Кращі ліки від передозування суїциду,
Де взяти нембутал,
таблетки нембуталу онлайн,
Нембутал таблетки на продаж,
постачальники порошку нембуталу,
де я можу купити нембутал,
як отримати нембутал,
купити nembutal exit international,
купити нимбутал пентобарбітал натрію онлайн,
чи можете ви придбати nembutal онлайн,
придбати nembutal онлайн,
замовити nembutal онлайн,
Інтернет-аптека nembutal,

Ми є законним постачальником для Nembutal. Припиніть страждання, припиніть біль і покінчіть зі своїм горем, купуючи Nembutal онлайн у найкращих постачальників нембуталу. 100% швидкий, надійний, надійний, продукт високої якості, повсюдно доступний, надзвичайно чистий, нимбуталовий порошок, а також рідина та таблетки — найкраще рішення. Вмирати з миром, Вмирати з гідністю, Мирна евтаназія, Спокійний розум. Споживання та замовлення розміщуються відповідно до потреби.
LT LithuaniaSusidomejes
2022-03-31 21:50:02
Tai kaip čia išeina? Mokytojai turi dirbti ne tik savo, bet ir pavaduotojų, direktorių darbą, o direktoriai mokytojų juodu darbu atliktas ir aprašytas užduotis įsikelia į savo metines veiklos ataskaitas? Gal ir geras tas metodas:))
LT LithuaniaRimantas V.
2022-03-31 23:00:35
Ta privati nežinia prie ko prisišliejusi kontorėlė iš 10 neaiškaus išsilavinimo individų, vidutiniškai "uždirbančių" po 3106-00 euriukų per mėnesį ir nemokšiškai pasivadinusi "GOOLIVER", jokio išmanymo švietimo reikaluose neturi,šiaip siūlo ivairius nusirašytus patarimus apie bet ką, ir bet kam, paprastai perrašydama kitų įvairių (užsienietiškų ! ) pasakorių popierius iš populiarių leidinių, arba juos išversdama. Todėl ieško žioplių tolimesniuose rajonuose. Klausantiems ir tikintiems (už pinigus, ir , žinoma, nemažus) įteikia spalvotus,nieko nereiškiančius LEAN, Asaichi,PDCA, Kaizen Tean (ar dar 20 kitokių, prašom) "sertifikatus", lygiai kaip vienos kitoms dovanoja spalvotus sertifikatus kortų būrėjos,astrologės ar apsišaukėlės kulinarijos bei mitybos ekspertės. Dabar tokia mada. Reikia tik patiklių žioplių. Naudingiau mokytojams bei mokiniams būtų paskaityti originalą - Jonathan Swift 1726 metų bestselerį "GULLIVER's TRAVEL ...", ypač III skyrių apie skraidančią mokslininkų LAPUTA salą. Sėkmės.
LT LithuaniaInga
2022-05-04 12:47:56
Va čia ir viešųjų pirkimų viražai. Kai ateina mokyti LEAN metodikos neaišku kokią patirtį šioje srityje turintys asmenys.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas