„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-01-18

Sausio 13 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, treniruojama Arimanto Mikaločiaus ir žaidžianti „7bet-NKL“ (Nacionalinėje krepšinio lygoje) 71:94 (11:19; 23:22; 22:28; 15:25) turėjo pripažinti „Telšių“ (21 pergalė, 5 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Šiose rungtynėse kretingiškiai prieš varžovus rimčiau pasipriešino pirmuosius du kėlinius, bet po pertraukos telšiškiai sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą, o IV kėlinį komandas skyrė ir 26 taškai (40 min. 68:94).

Sausio 15 d. kretingiškiai reguliariojo sezono finiše patyrė didžiausią sezono nesėkmę ir 64:113 (16:29; 16:36; 12:24; 20:24) nusileido prieš reguliariojo sezono nugalėtoją Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (23 pergalės, 3 pralaimėjimai). Vos septyniese rungtyniavę „Kretingos“ krepšininkai jau nuo I kėlinio paleido varžovus į priekį ir patyrė didžiausią šio sezono nesėkmę, įpusėjus IV kėliniui komandas skyrė 52 taškai (34 min. 49:101). Nugalėtojams atstovaujantis kretingiškis Aurimas Urbonas per aikštėje praleistas 11 min. pelnė 3 taškus, perėmė 3 kamuolius ir atliko 6 rez. perdavimus. „Kretingos“ komanda po reguliariojo sezono, iškovojusi 8 pergales ir patyrusi 18 pralaimėjimų, užėmė XI vietą.

Kretingos „Kretinga“: Kornelijus Stonkus (7/8 dvitaškiai) – 20, Domininkas Matutis (3/7 tritaškiai, 6 išprov. pražangos) – 15, Rytis Zabita (5/8 dvitaškiai) – 11, Edgaras Preibys – 8, Spencer’is Mitchell’as – 6, Rokas Šimkevičius (7 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) – 4, Vytautas Jakubaitis.

Sausio 13 d. dėl koronaviruso nustatytų atvejų rungtynes praleidę Palangos „Kuršiai“, treniruojami mūsų kraštiečio Povilo Šakinio, sausio 15 d. žaidė labai svarbias „7bet-NKL“ rungtynes su Šakių „Vyčio“ (14 pergalių, 12 pralaimėjimų) komanda ir jas pralaimėjo pačioje susitikimo pabaigoje 87:92 (27:17; 19:25; 20:20; 21:30). „Kuršiai“ rungtynes pradėjo sėkmingai – po I kėlinio pirmavo 10 taškų skirtumu – 27:17, II kėlinį priekyje jau buvo „Vyčio“ komanda – 35:37, bet prieš didžiąją pertrauką „Kuršiai“ ir vėl susigrąžino trapią persvarą – 46:42. Trečią kėlinį „Kuršiams“ ir toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose, o paskutinio kėlinio pradžioje turėjo ir 11 taškų persvarą (32 min. 76:65). Ketvirtą kėlinį šeimininkams pavyko pavyti palangiškius, likus žaisti 2 min. rezultatas švieslentėje buvo lygus – 84:84. Likusias dvi minutes sėkmingiau sužaidė varžovai, o „Kuršių“ bandymas išsigelbėti tritaškiais nepasiteisino. Šis pralaimėjimas nulėmė, kad Palangos „Kuršiai“ prarado galimybę patekti į pirmąjį septynetą ir kartu su „Kretinga“ kovos antrajame septynete.

Palangos „Kuršiai“: Ernestas Jaškus (6/8 dvitaškiai, 6/6 baudos) – 21, Laurynas Mikalauskas (7/10 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 18, Derek’as Hanes’as (3/3 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 16, Karolis Sapiega (11 atk. kamuolių) – 9, Rokas Jocys – 8, Tadas Budrys (1/1 tritaškis) – 5. Sausio 18 d. 18.30 val. Palangos „Kuršiai” namuose sužais paskutiniąsias atidėtas reguliariojo sezono rungtynes su Vilniaus „Perlu Energija“ (7 pergalės, 18 pralaimėjimų).