Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar lemta išlikti Kretingos ligoninei (35 komentarai)

LT LithuaniaEleonora.
2022-01-08 18:34:10
Naujas vadovas labai gerai strateguoja.Žiūri į ateitį. Nu kas važiuoja operuotis į Kretingą, kai žinai kai ten nėra gydytojų ir konkrečių sąlygų. Važiuoja visi į Klaipėdą, kas pas širdies gydytojus, kas pas vidaus organų gydytojus ir t. t. Džiugu kad į Kretingą atėjo toks ligoninės vadovas kuris galvoja, kaip žmonėms padėti kitokiomis paslaugomis. Pvz. Žada nupirkt įvairių konsultacinių procedūrų, ,,magnetinį rezonansą ,, viso kūno magnetinę procedūrą, ir šeip įvairių užduočių. Ligoninė būtų kitokia, daugiau paslaugoms atlikti. Džiaukimės ! Kad naujovių pasieks Kretingą !
LT LithuaniaIr....
2022-01-08 20:58:19
Gerb. Seimo narį, ambasadoriau, rajono garbės pilietis gydytojau Antanai Vinkau, kur jūsų lyderystė sprendžiant šį klausimą? Ar pavargot, ar išsikvėpėt?
LT Lithuanianereikėjo
2022-01-08 21:53:24
už konservatorius balsuoti, ką jis su 12 bendraminčių gali padaryti...
LT LithuaniaLalaila
2022-01-08 21:55:12
Taigi nuotolinis gydymas klestės, kam tos ligoninės?
Skaitau šiandie delfyje: Dalis žmonių, nuėjusių į E. sveikatą patikrinti įrašų apie skiepus, antikūnų tyrimus ar dėl kitų priežasčių, nustemba, joje aptikę netikėtų įrašų. Pvz., kai kurie randa, kad lankėsi pas gydytoją 6 valandą ryte, nors tuo metu buvo kitame mieste ar netgi kitoje šalyje.

Kiti gi pamato, kad neva lankėsi pas gydytoją, kurio nė nežino. Tokių skundų yra ne vienas.

Vilniuje jau ne vienus metus gyvenanti Ugnė portalui „Delfi“ pasakojo radusi įrašą apie tai, kad rugsėjo 23 dieną lankėsi pas šeimos gydytoją viename privačiame medicinos centre Klaipėdoje profilaktiniam patikrinimui. Šiame medicinos centre Ugnė buvo kažkada registruota, kai dar gyveno Klaipėdoje. Bet dabar ji jau keliolika metų su šeima gyvena sostinėje.

E. sveikatoje taip pat įrašyta, kad Ugnė uostamiesčio medicinos centre lankėsi 6 val. ryte, nors tądien buvo Vilniuje, tad fiziškai negalėjo ten atsidurti. Įrašą moteris pastebėjo atsitiktinai, kai, pasidariusi antikūnų tyrimą, nusprendė sužinoti, ar nesuvesti jo rezultatai.
Su panašia situacija susidūrė ir Judita, socialiniame tinkle „Facebook“ papasakojusi, kad po to, kai buvo paskiepyta nuo koronaviruso, E. sveikatoje aptiko įrašą apie vizitą pas gydytoją, kurios gyvenime nebuvo mačiusi, ir net nustatytą diagnozę: „lėtinės kvėpavimo ir kitos ligos“.

Įraše nurodyta, kad paskiepyta buvo 7:45 val., o prieš tai, 6:06 val. ryte lankėsi pas gydytoją.

Kiti žmonės taip pat rašė aptikę mistinius įrašus E. sveikatoje. Pvz., Jūratė pasakojo, kad skiepo dieną aptiko įrašą apie vizitą poliklinikoje, kurioje paskutinį kartą lankėsi gal prieš 20 metų.

Panašų įrašą apie vizitą kitame mieste esančioje poliklinikoje rado ir septyniolikmetės dukros mama.

O štai svetur gyvenanti Vitalija pasakojo apie įrašą, kad ji su vaikais lankėsi pas gydytoją Lietuvoje, nors tuo metu net nebuvo šalyje.

Kaip rodo gyventojams užkliuvę įrašai, prie dažno jų e. sveikatoje nurodyta diagnozė „U07.6 Imunizacijos nuo COVID-19 ligos poreikis“, prie kitų įrašytos kitos diagnozės.
Kaip šie netikri duomenys galėjo atsirasti E. sveikatoje, paklausėme „Registrų centro“ atstovo spaudai Mindaugo Samkaus.
„Duomenis į E. sveikatos sistemą įveda sveikatos priežiūros įstaigų (poliklinikų, laboratorijų ar vakcinacijos centrų) darbuotojai. Registrų centras yra atsakingas tik už techninę sistemos veikimo dalį.

Taisykles ir tvarkas kas, kada ir kokius duomenis turi įvesti į sistemą nustato šios sistemos valdytoja (savininkė) Sveikatos apsaugos ministerija“, – atsakė specialistas.

Sveikatos apsaugo ministerijos Spaudos tarnybos vyriausiasis specialistas Julijanas Gališanskis paaiškino, kad diagnozė „U07.6 Imunizacijos nuo COVID-19 ligos poreikis“ yra priskiriama kiekvienam skiepijamam asmeniui.

„Ji reiškia, kad asmeniui nėra nustatyta kontraindikacijų COVID-19 ligos vakcinai ir, atsižvelgiant į jo sveikatos būklę, toks asmuo gali būti skiepijamas COVID-19 vakcina. Šią diagnozę į e. sveikatos sistemą įrašo skiepijimą atliekantis sveikatos priežiūros specialistas.

Jeigu ligos istorijoje atsirado kita diagnozė, o asmuo nesilankė pas gydytoją ar su juo nesikonsultavo nuotoliniu būdu, dėl išsamesnio paaiškinimo reikėtų kreiptis į gydymo įstaigos administraciją“, – patarė J. Gališanskis."
LT Lithuania????Šarikovas
2022-01-08 22:41:27
Tu vėi apie skiepus.Raminkis,čia apie Kretingos ligoninės išlikimą klausimas.Ar tau ligoninė asocijuojasi su skiepu?Gal gydykis veterinarijos klinikoj nori?
US United Statespacientas
2022-01-09 09:30:13
Cia "karbauskininkų" chiebrytė su Veryga priešakyje išmaste uždaryti tą Kretingos ligoninę. Ir rinkimuose į seimą Vinkus buvo jų finansuojamas ale nepriklausomas :) ir Kretingos mero draugeliai eidami į seimą buvo finansuojami jų ir meras Vinkų rėmė.
Visi mirtini draugai ir negalėjo sutarti,kad palikt ligoninę ramybėj. O dabar vaidina spektaklį, pasakoja kretingiškiams pasakas. tai primena prezidento pasisakymus, vieną dieną taip, kitą dieną jau kalbų plokštelės pusė pakeista, kad tik įtikt rinkėjams. o naujas ligoninės vadovas yra su didele patirtimi, turėtų susitvarkyt,o garbės laurus turbūt vėl prisiims vinkus su meru.
LT Lithuanialalal
2022-01-09 10:33:24
Įsiklausykit- iškels, uždarys, bus tuščias, sunyks, nugriaus, bet priestatą statys, jau projektas kuriamas. Įžvalgos puikios. Kam kamšyt skyles-statyt priestatus geriau. Tai jeigu, jau gimdyklą kelia lauk, tai tegu ten ruošia priimamąjį, ar lauks kol nugrius? Paaiškinkit kas čia vyksta?
LT Lithuaniava va
2022-01-09 14:23:09
Antanas Vinkus ,,,,, vieno balso pritrukus konservatoriu teigtam biudzetui patvirtinti ,, PRABALSAVO UZ,,, jo balsas buvo lemiamas , kas paneigs uz kiek , beje , sklando gandas ,kad ir astuoniasdesimt tukstnciu ziemos sodui pasistenge isreikalaut ,, baznycias lankydamas saikos gaujaibei biesui jau dusia pardave ,,
LT LithuaniaPacientui
2022-01-09 15:31:17
man patiko.Gerai parašėte apie pokiliminius susitarimus.Bet gerai tai, kad abiems tiksi paskutinė kadencija...
RU Russian FederationHm
2022-01-09 17:55:32
Na, gimdymo skyrių laikyt, kai ne kiekvieną dieną priima gimdymus, tai tikrai visiškai neekonomiška laikyti.
LT LithuaniaArtūras Didžbalis
2022-01-10 08:34:02
Tikiu nauju šios ligoninės vadovu. Jo ilgametė patirtis, energija, profesionalumas ir tiesiog žmogiškas vertybinis padorumas - rimtos prielaidos sėkmingam darbui. Jei kolektyvas jį palaikys - ligoninė taps rimtu sveikatos priežiūros ramsčiu regione. Linkiu visokeriopos sėkmės Romaldui
LT LithuaniaVILMANTAS
2022-01-10 09:27:44
Kretingos ligoninę turėtų stiprinti kaip rezervinę esančioms Klaipėdoje.Nutiktų kas nors ekstremalaus,neduok Dieve, Klaipėdoje- Kretinga čia pat.Kur reikėtų gimdyti jei Klaipėdos universitetinėj kokia "zaraza" įsisuktų?Į Kauną ar Telšius vežtų?Dėl ligoninės Kretingoje išsaugojimo daug padarė buvę Savivaldybės vadovai :Valerijonas Kubilius ,
LT LithuaniaVILMANTAS
2022-01-10 09:31:16
Juozas Mažeika,Virginijus Domarkas(ir būdamas Seimo nariu),tik liežuviais apie tai ką dėl ligoninės darė darė viešai tiek neplakė.Pareiškimais feisbuke ligoninės neišsaugos...
LT LithuaniaTiesa pasakius
2022-01-11 10:50:13
Kretingos ligoninėje visais laikais ligonius siųsdavo į Klaipėdą, o pati imdavosi tik nabašnikų arba kosmetiniaim "gydimui
LT LithuaniaPalikit
2022-01-11 23:34:55
Tegu tik palieka gimdymo namus!
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas