Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugsėjis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar tikrinate informaciją, paskleistą socialiniuose tinkluose?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pavargote nuo netvarkingai prieškambaryje išsimėčiusių paltų ir striukių, kepurių ir šalikų? Tuomet, turbūt atėjo metas ieškoti naujos kabyklos. Kabyklos - puikus prieškambario aksesuaras galintis tapti ir savotišku baldu. Kabyklos paskirtis - suteikti puikią, tvarkingą ir labai patogią striukių, paltų bei drabužių kabinimo vietą. Tai ne tik funkcionalus, bet ir labai stilingas aksesuaras, galintis papuošti prieškambarį ar kitą kambarį, kuriame stovi, pabrėžti jo stilių ar net tapti stiliaus akcentu. Kabyklos pasižymi skirtingais tipais, dydžiais, dizainais, tad rinktis tikrai yra iš ko. Šiame straipsnyje rasite kelis, labai naudingus patarimus, kurie padės išsirinkti tinkamą ir stilingą prieškambario kabyklą.

Atsakingai pasirinkite kabyklos tipą

Renkantis kabyklas, visų pirma, labai svarbu žinoti, kad jos gali būti skirtingų tipų. Vienos kabyklos yra skirtos būtent drabužių laikymui, pakaboms kabinti. Tai tarsi vidinis spintos kabyklos rėmas, ant kurio patogu kabinti drabužius su pakabomis. Atviros, šio tipo kabyklos puikiai dera prie šiuolaikinio, industrinio namų stiliaus. Jos labai praverčia tiems, kurie namuose neturi daug vietos ar neturi spintos. Tokia kabykla gali stovėti tiek prieškambaryje, tiek miegamajame. Šios kabyklos būna įvairiausių dydžių, tad tikrai nesunku rasti tokią, kuri talpintų visus turimus drabužius. Kitas tipas - pastatomos paltų kabyklos. Tai itin stilingas kabyklų tipas, kuris dažniausiai randamas prieškambaryje. Dažniausiai spinduliuojančios elegancija, pastatomos paltų ir striukių kabyklos yra naudojamos lauko drabužiams kabinti ir puikiai papildo bei padeda pabrėžti kambario erdvę. Jos gali būti skirtingų dydžių, aukščių ir gaminamos iš skirtingų medžiagų. Naudinga paminėti ir tai, kad, dažniausiai, jų dizainai primena tarsi medį su šakomis, ant kurių paltai ir yra kabinami. Tai tradicinis kabyklų tipas, kuris užima nemažai grindų vietos, todėl, labiau tiks erdviems prieškambariams. Kitu atveju, šios kabyklos gali atrodyti neskoningai arba užstoti praėjimą. Tačiau, pastatomos platų kabyklos gali atrodyti ir kaip mažos prieškambario spintos, kurių platų pasirinkimą galite rasti varle.lt svetainėje. Jos gali turėti lentynas batams, kepurėms ir šalikams laikyti. Taip pat, pasižymi paprastesniais ir ne tokiais elegantiškais dizainais. Galiausiai, kabyklos gali būti ir montuojamos prie sienos - pakabinamos. Tai vienos iš populiariausių, kompaktiškiausių prieškambario kabyklų. Jos neužima daug vietos, puikiai išnaudoja sieninę, vertikalią kambario erdvę, o originalūs dizainai padeda suteikti kambariui išskirtinumo ir stilingumo.

Daug dėmesio skirkite medžiagai, iš kurios pagaminta kabykla

Rinkdamiesi prieškambario kabyklą, nepamirškite daug dėmesio skirti ir medžiagai, iš kurios ji pagaminta. Nuo medžiagos labai priklauso kabyklos kokybė, patvarumas, ilgaamžiškumas. Iš esmės, prieškambario kabyklos gali būti medinės arba metalinės, retesniais atvejais - plastikinės. Metalinės - itin tvirtos ir patvarios. Iš metalo gali būti gaminamos tiek pastatomos, tiek pakabinamos paltų ir striukių, tiek drabužių kabyklos. Metalinės kabyklos puikiai atlaiko net dideles apkrovas, yra nudažomos įvairiausiomis spalvomis ir puikiai dera tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus namų stiliaus. Medinės - klasikinės kabyklos. Jos spinduliuoja elegancija ir klasika, gali būti tiek pakabinamos, tiek pastatomos. Šio tipo kabyklos yra patvarios ir ilgaamžės, dažnai, turi ir metalinių detalių. Tuo tarpu, plastikinės kabyklos yra pigiausios, tačiau, taip pat, nepasižymi itin aukšta kokybe, neatlaiko sunkių apkrovų.

Dydis

Pravartu atsižvelgti ir į prieškambario kabyklos dydį. Jis turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į prieškambario dydį, asmenų, gyvenančių namuose skaičių bei rūbų kiekį. Kompaktiškiausiomis laikomos pakabinamos, sieninės kabyklos. Jos, dažniausiai, turi ir mažiau kabliukų, kurie yra skirti paltų ir striukių kabinimui. Tiesa, tokia kabykla gali turėti ir patogią lentynėlę kepurėms, pirštinėms ir šalikams laikyti. Tokio tipo kabykla - geriausias pasirinkimas mažam prieškambariui ir tiems, kurie gyvena vieni ar turi nedideles šeimas bei ne daug rūbų. Gausioms šeimoms - pastatomos kabyklos. Jos talpesnės, gali sutalpinti didesnį skaičių paltų ir striukių, tačiau, užima daugiau vietos prieškambaryje. Ieškantiems aukso viduriuko, geriausiu pasirinkimu gali tapti pastatomos, spintelę primenančios kabyklos su lentynėlėmis. Jos puikiai tiks tiek dideliame, tiek mažame prieškambaryje. Taip pat, jos naudingos ir dėl to, kad su teikia vietos ne tik paltų ir striukių, bet ir kepurių, šalikų ar net batų laikymui.

Tinkamai pasirinkta kabykla taps puikia ir labai praktiška prieškambario dalimi, puošiančia ir papildančia erdvę!


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas