Dar trejas rungtynes Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione išvykose sužaidė Aurimo Ivanovo treniruojami jaunieji Kretingos „SM-Kretinga“ krepšininkai ir kartu su Gargždų „Gargždais-II“ A pogrupyje lieka vienintelės, neiškovojusios pergalių.

Gruodžio 3 d. kretingiškiai 46:76 (13:11; 7:19; 13:25; 13:21) pralaimėjo prieš Panevėžio „Romeogym-R. Sargūno SG“ (5 pergalės, 4 pralaimėjimai) komandą. Šiose rungtynėse kretingiškiai laimėjo I kėlinį, bet antrą varžovai, pasak trenerio, pradėjo savo sausu spurtu ir nutolo. Po pertraukos panevėžiečiai tik dar labiau padidino skirtumą ir iškovojo pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „SM-Kretinga“ komandai atstovavo: Eisvydas Petkus (7/9 baudos, 5 per., kamuoliai, 8 išprov. pražangos) – 15, Nojus Rožmanovas (6 atk. kamuoliai) – 10, Ugnius Kvietkauskas (6 atk. kamuoliai, 5 išprov. pražangos) – 9, Rokas Tiškus (7 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 8, Dovydas Jedenkus (2/2 dvitaškiai) – 4, Emilis Kaubrys, Arnas Kareckas ir Matas Girdenis.

Gruodžio 4 d. kretingiškiai 46:82 (8:27; 13:19; 8:19; 17:17) pralaimėjo prieš Šiaulių KA „Saulė SG“ (4 pergalės, 5 pralaimėjimai) komandą. Šeimininkai jau I kėlinį susikrovė 19 taškų persvarą ir dėl agresyvios gynybos vis didino savo persvarą. Varžovai atsipalaidavo tik IV kėlinį, kai rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių.

Kretingos „SM-Kretinga“: Ugnius Kvietkauskas ir Dovydas Jadenkus – po 11, Eisvydas Petkus – 8, Emilis Kaubrys (9 atk. kamuoliai) – 6, Rokas Tiškus – 5, Arnas Kareckas – 3, Nojus Rožmanovas – 2, Matas Girdenis.

Gruodžio 10 d. kretingiškiai po atkaklios kovos 72:80 (10:23; 17:17; 22:15; 23:25) turėjo pripažinti Raseinių ,,Raseiniai – KKSC“ (2 pergalės, 6 pralaimėjimai) pranašumą. Šiose rungtynėse kretingiškiai po I kėlinio turėjo 13 taškų atsilikimą, bet dėl gero III kėlinio sugrįžo į rungtynes – 49:55. Paskutinį kėlinį kretingiškiai nebepaleido šeimininkų toliau į priekį, bet vis dėlto pirmosios pergalės pasiekti nepavyko.

Kretingos ,,SM – Kretinga“: Ugnius Kvietkauskas (5/7 dvitaškiai) – 24, Rokas Tiškus (5 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai, 10 išprov. pražangų, 35 naud. balai) – 23, Eisvydas Petkus (3 per. kamuoliai) – 9, Emilis Kaubrys (5 atk. kamuoliai) – 8, Nojus Rožmanovas ir Dovydas Jadenkus (6 atk. kamuoliai) – po 4, Arnas Kareckas ir Gajus Domarkas.

Kretingos „SM-Kretinga“ vyr. trenerio Aurimo Ivanovo komentaras: „Gruodžio 3–4 dienomis turėjome kelionę su nakvyne ir aštuonis žaidėjus, kas nepalengvino mūsų situacijos. Panevėžio komanda – mišri, sudaryta iš vyrų ir jaunimo. Pirmą kėlinį pavyko laimėti, jau bandome išsikelti tikslą laimėti bent vieną ar du kėlinius per rungtynes ir judėti į priekį. Kiti kėliniai nebuvo tokie geri, ir patyrėme pralaimėjimą. Šiauliuose susitikome su jauna, ambicinga ir perspektyvia komanda, kuri žaidė labai kibiai ir agresyviai, spaudė mus nuo pirmų minučių. Šiose rungtynėse visiškai neturėjome galimybių rimčiau pasipriešinti varžovams, nes buvome pavargę po penktadienio rungtynių, rotacijoje – aštuoni žaidėjai. Paskutinėse rungtynėse žaidėme su Raseinių komanda, kuri irgi jauna, bet vis dėlto žaidėjai – vyresni ir labiau patyrę, žaidžia šioje lygoje ne pirmą sezoną. Šiose rungtynėse jau žaidėme iki pačios pabaigos ir stengėmės pakovoti dėl pergalės.“

Šiuos metus Kretingos komanda užbaigs gruodžio 18 d. 17.45 val. namų rungtynėmis su B diviziono lydere Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ (8 pergalės) komanda.