Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
“Pajūrio naujienų” taurės laimėtoja – “Augmos” komanda (žali marškinėliai) su sirgaliais bei antrą vietą užėmusi SM-89 komanda: (iš kairės) Loreta Grušienė, Rosita Kniūkštienė, Dalia Pikiotaitė, Birutė Gliaubertaitė, Milda Laureckienė, Marina Šaulienė, Daiva Mažionienė, Milda Žiubrienė, Vilma Baltuonienė; stovi Roberta Ramanauskaitė, Danguolė Šoblinskytė, Asta Vaitkutė, Viktorija Ambrozevičiūtė, Justina Butkutė, Agnė Kuprytė, Erika Jurgutytė, Simona Krapikaitė, Aurelija Šideikytė, Diana Kvecytė.

Velykų išvakarėse baigėsi rajono moterų krepšinio pirmenybės mūsų laikraščio taurei laimėti. “Pajūrio naujienų” taurę iškovojo “Augmos” krepšininkės, rajono garbę ginančios ir Lietuvos moterų A lygos bei Lietuvos veteranių moterų krepšinio pirmenybių aikštelėse.

“Augmos” krepšininkės kovoje dėl I vietos 67:51 nugalėjo jaunas varžoves iš Kretingos sporto mokyklos – SM-89 komandos krepšininkes. “Augmai” per šias varžybas daugiausia – 31 – tašką pelnė Loreta Grušienė, jos kolegė Vilma Baltuonienė – 23. SM-89 komandai daugiausiai – po 11 taškų pelnė Roberta Ramanauskaitė ir Danguolė Šoblinskytė.

“Augmos” komandos, kuri “Pajūrio naujienų” taurę iškovojo ne be pirmą kartą, narė Birutė Gliaubertaitė sakė, kad komandos branduolys nesikeičia jau septynerius metus. Moterys treniruojasi vieną kartą per savaitę. “Labai norėtųsi, kad į komandą ateitų jaunimo. Dėl kokios priežasties jaunos merginos nepapildo komandos – nežinau. Gal renkasi į treniruotes su kitomis komandomis, gal nedrįsta dėl amžiaus skirtumo”, - svarstė krepšininkė. Ji geru žodžiu paminėjo komandos lyderę Mariną Šaulienę, gerai šį sezoną žaidžiančias Loretą Grušienę, Vilmą Baltuonienę, Daivą Mažionienę. B.Gliaubertaitė apgailestavo, kad rajono pirmenybėse mažėja moterų komandų. “Krepšinį žaisti nepopuliaru, matyt, dėl to, kad jaunos merginos randa kuo kitu užsiimti, o ir sporto mokyklose mergaičių krepšinis – nepopuliarus”, - sakė ji.

SM-89 komandos trenerė Milda Žiubrienė pasidžiaugė savo auklėtinių žaidimu: penkerius metus besitreniruojančios merginos praėjusiais metais buvo ketvirtos, šiemet gi užlipo ant antros rajono pirmenybių pakylos. Neblogai merginoms sekėsi ir Lietuvos jaunių krepšinio pirmenybėse – pogrupyje jos užėmė III vietą ir pateko į kitą etapą. Deja, kretingiškių pergalės siekius sužlugdė pralaimėjimas prieš stiprią Vilniaus komandą.

“Glorija” – rajono moterų krepšinio pirmenybių III vietos laimėtoja (raudoni marškinėliai) ir pirmenybių naujokės – Salantų vidurinės mokyklos krepšininkės: (iš kairės) Renata Žvinklytė, Dovilė Parišauskaitė, Simona Žvaginytė, Vaida Lankauskienė, Sandra Turskienė, Inga Šikšnienė, Aleksandra Jonelienė, Vitalija Šikšniūtė, Ramunė Šleinienė, Dovilė Bručkutė, Ramunė Lieškūnienė; stovi Salantų vidurinės mokyklos komandos trenerė Renata Bružienė, Agnė Šiaulytė, Sima Stanevičiūtė, Eglė Bagdonaitė, Aušra Mikitejeva, Indrė Bėrontaitė, Sonata Pociūtė, Živilė Narvilaitė.

Dėl III vietos varžėsi “Glorijos” ir Salantų vidurinės mokyklos krepšininkės. Stipresnė buvo Glorijos” komanda, kuri salantiškes nugalėjo 57:43. “Glorijoje” rezultatyviausiai žaidė Dovilė Parišauskaitė (23 tšk.) ir Vaida Lankauskienė (16). Salantų vidurinės mokyklos komandos rezultatyviausios žaidėjos buvo Agnė Šiaulytė (21) ir Eglė Bagdonaitė (19).

“Glorijos” komandos senbuvė Aleksandra Jonelienė komandą apibūdino kaip jaunatvišką ir studentišką. Mokslai, jaunų šeimų rūpesčiai komandos nares šiek tiek atitraukia nuo sporto, tad į aikštę “Glorija” išbėgo be treniruočių, o kai kurios komandos narės – dar ir kelerius metus nelietusios kamuolio. “Jei būtume rengusios treniruotes, gal ir kitaip būtume sužaidusios. Bet iš esmės mums svarbiau galimybė sveikai pabėgioti, aktyviai praleisti laisvalaikį, pabendrauti”, - sakė A.Jonelienė.

Salantų vidurinės mokyklos komanda, galima sakyti, yra rajono moterų pirmenybių naujokė: šiose varžybose komanda, kurią subūrė ir jau trečius metus treniruoja Salantų vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Renata Bružienė, startavo antrą kartą. Pati Renata Bružienė rajono moterų krepšinio pirmenybėse dalyvauja nuo seno, o kartu su Ruokių šeima dalyvaudavo ir šeimų krepšinio varžybose. Salantuose moterų ir mergaičių krepšinio tradicijos yra senos, tad nenuostabu, jog praėjusiais metais rajono pirmenybėse dalyvavo net dvi Salantų moterų ir merginų komandos.

Geriausia “Augmos” žaidėja šiemet pripažinta Vilma Baltuonienė.
“Šiais metais senbuvių komandos neliko – tiesiog nebepavyko jos suburti. O merginų žaidimu esu patenkinta – jos sužaidė visai neblogai. Kitais metais taikysime tapti prizininkėmis. Treniruosimės intensyviai, juolab, kad ir sąlygas treniruotis turime labai geras, ir merginos visos dar kitąmet mokysis mūsų mokykloje”, - sakė R.Bružienė.

Komanda nugalėtoja buvo apdovanota “Pajūrio naujienų” taure, komandos prizininkės – rajono Sporto skyriaus įsteigtomis taurėmis ir medaliais.

Apdovanotos ir geriausios komandų žaidėjos. Jomis tapo Vilma Baltuonienė (“Augma”), Roberta Ramanauskaitė (SM-89), Renata Žvinklytė (“Glorija”) ir Agnė Šiaulytė (“Salantų vid. m.”).


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas