Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Spalio 31 d. Kretingos „SM-Kretinga“, treniruojama Aurimo Ivanovo ir žaidžianti Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione, namų aikštėje 59:96 (15:18; 12:30; 16:22; 16:26) turėjo pripažinti Klaipėdos „VKKM-Neptūno“ (2 pergalės, 1 pralaimėjimas) komandos pranašumą. Kretingiškiai I kėlinį sėkmingai kovojo su varžovais, bet svečiai galingai sužaidė II kėlinį – 27:48, o po pertraukos varžovams pavyko dar šiek tiek padidinti savo pranašumą.

Kretingos „SM-Kretinga“ komandai atstovavo: Rokas Tiškus (4/10 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 16, Ugnius Kvietkauskas (10 atk. kamuolių) – 13, Edvinas Mickus (6 išprov. pražangos) – 10, Eisvydas Petkus – 6, Dovydas Jadenkus – 5, Nojus Rožmanovas ir Arnas Kareckas – po 4, Emilis Kaubrys – 1, Tautvydas Rudys ir Matas Girdenis.

Lapkričio 5 d. kretingiškiai išvykoje 74:81 (11:20; 16:22; 21:26; 26:13) pralaimėjo Klaipėdos „KKM- Tobulos instaliacijos“ (1 pergalė, 2 pralaimėjimai) komandai. Komanda, anot trenerio, vėl neblogai pradėjo rungtynes, likus žaisti 3 min. I kėlinyje rezultatas dar buvo lygus – 10:10, bet likusią kėlinio dalį varžovai laimėjo 1:10 ir nutolo. Šeimininkai sėkmingiau sužaidė ir II bei III kėlinius ir prieš IV kėlinį turėjo 20 taškų persvarą – 48:68. Vis dėlto treneris pasidžiaugė, kad jaunimas kovojo iki galo ir, prasidėjus paskutinei minutei, po E. Petkaus dvitaškio komandas skyrė tik 5 taškai – 74:79, bet iš esmės pakeisti rungtynių baigtį pritrūko laiko. Per tris turus be pergalių RKL B diviziono B pogrupyje kol kas lieka Gargždų „Gargždai-II“ ir Raseinių „Raseiniai-KKSC“.

Kretingos „SM-Kretinga“: Ugnius Kvietkauskas (5/7 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 2/2 baudos, 11 atk. kamuolių, 4 per. kamuoliai, 34 naud. balai) – 27, Rokas Tiškus (3/5 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai, 8 išprov. pražangos) – 21, Eisvydas Petkus (4 per. kamuoliai) – 10, Emilis Kaubrys (5 atk. kamuoliai) ir Edvinas Mickus – po 7, Nojus Rožmanovas – 2, Arnas Kareckas, Dovydas Jadenkus, Lukas Preibys ir Tautvydas Rudys.

„SM-Kretingos“ vyr. trenerio Aurimo Ivanovo komentaras: „Rungtynėse su „VKKM-Neptūnu“ ir vėl buvo ta pati situacija, kaip ir rungtynėse su Kauno „Žalgiriu-III“: varžovai ir vėl – labai stiprūs, vyresni, komandoje surinkti talentingiausi Klaipėdos vaikai, tad mums sunku buvo jiems prilygti, bet žaidėme maksimaliai ir sužaidėme geriau negu pirmąsias sezono rungtynes. Toliau kryptingai dirbsime ir tikimės gerinti žaidimą. Penktadienio rungtynėse gerai sužaidėme pirmą kėlinį, bet antrą kritome į duobę, ketvirtą pradėjome spausti varžovus, ir tai pasiteisino – rungtynių pabaigoje pavyko sumažinti solidų varžovų pranašumą. Nepaisant pralaimėjimų, matau, kad komanda žengia į priekį ir su kiekvienomis rungtynėmis atrodome vis geriau. Varžovams neprilygstame tiek amžiumi, tiek fiziniais duomenimis, tiek ir patirtimi, bet vis dėlto bandome kovoti.“

Artimiausias rungtynes Kretingos „SM-Kretinga“ žais namuose lapkričio 14 d. 16 val. su Pakruojo SC (3 pergalės) komanda.