Spalio 16 d. Kretingos „Minija“ Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos rungtynes išvykoje, uostamiestyje, žaidė su turnyrinės lentelės kaimynu Klaipėdos FK „Neptūnas“ (X vieta, 28 taškai) ir rungtynes pralaimėjo 1:7 (1:1).

Pirmas kėlinys Klaipėdos dirbtinės dangos manieže „Minijai“ tokio blogo finišo nežadėjo, nors varžovai pirmieji pelnė įvartį – 9-ą min. legionierius iš Baltarusijos Maksim Lukashevich sulaukė puikaus perdavimo iš kairiojo krašto, galva nukreipė kamuolį į vartus, išvesdamas šeimininkus į priekį. 34-ą min. „Minijos“ puolėjas O. Odoh beveik nuo vidurio aikštės atsivarė kamuolį iki varžovų baudos aikštelės prieigų ir nelabai stipriu, bet akcentuotu smūgiu pataikė kamuolį į vartų stačiakampį, o „Neptūno“ komandos vartininkas tikrai nesužaidė sėkmingai ir rezultatas tapo – 1:1. Pirmą kėlinį daugiau įvarčių užfiksuota nebuvo.

Antras kėlinys principinėse varžybose priklausė šeimininkams „Neptūno“ futbolininkams. 56-ą min. šeimininkų saugas Erikas Vainoras iššoko vienas prieš vartininką Eimantą Brezgį, šis sudelsė ant vartų linijos ir tai brangiai kainavo – į „Minijos“ vartus krito antrasis įvartis. 58-ą min. po baudos smūgio kamuolys patogiai nukrito šeimininkų gynėjui Egidijui Dusevičiui ir šis smūgiu iš maždaug 7 metrų sėkmingai pasiuntė kamuolį į dešinįjį „Minijos“ vartų kampą. 62-ą min. Vladislav Kučerov puikiu smūgiu iš maždaug 20 metrų pradėjo svečių komandos triuškinimą. 73-ią min. po „Minijos“ gynėjų klaidos gynyboje Maksim Lukashevich pelnė antrąjį savo ir penktąjį komandos įvartį. 81-ą min. dar kartą subyrėjus gynybai savo įvartį rungtynėse pelnė ir buvęs „Minijos“ komandos saugas Aurimas Skurdelis. 84-ą min. Maksim Lukashevich pelnė septintą rungtynių, trečią savo įvartį ir baigė rungtynes. Klaipėdos FK „Neptūnas“ šiose rungtynėse atstovavo keturi buvę Kretingos „Minijos“ komandos nariai.

Kretingos „Minija“: vartininkas ir kapitonas Eimantas Brezgys, Pape Serigne Lo (73 min. Mantas Gedutis), Said Yanis Bance (85 min. Edvinas Girčys), Ogochukwu Prince Odoh, David Kirzneris (58 min. Germanas Vaniuchinas), Vilius Kazlauskas, Shogo Osawa, Gustas Gumbaravičius, Deividas Šiuša (73 min. Lukas Gujis), Aidas Pipiras (84 min. Aronas Zakarauskas) ir Valdas Jašmontas.

Spalio 20 d. Kretingos „Minija“ išvykoje 1:2 (1:1) pralaimėjo dėl nugalėtojų titulo kovojantiems Šiaulių „Šiauliams“ (II vieta, 63 taškai). Šiauliečiai po pirmą kėlinį pelnytų Ernesto Pilypo ir Dominyko Kubilinsko įvarčių pirmavo 2:0. „Minijos“ komanda vienintelį įvartį pelnė 90-ą min., kuomet pasižymėjo Shogo Osawa. Nepaisant šių pralaimėjimų Kretingos „Minija“ su 22 surinktais taškais išsaugojo XI vietą turnyro lentelėje.

Kretingos „Minija“: vartininkas ir kapitonas Eimantas Brezgys, Mantas Gedutis (87 min. Ernestas Daugintis), Said Yanis Bance, Ogochukwu Prince Odoh, David Kirzneris, Germanas Vaniuchinas, Lukas Gujis, Aidas Pipiras, Vilius Kazlauskas, Shogo Osawa ir Deividas Pipiras. Spalio 24 d. 17 val. Kretingos „Minija“ namuose užbaigs savo sezoną su Gargždų „Banga B“ (VI vieta, 39 taškai) komanda.