Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 14 %
Naktį2°C debesuotumas 69 %
Apklausa

Ar Kretingoje paprasta įsigyti narkotikų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kaip į mokyklas grįžti saugiai? (24 komentarai)

LT LithuaniaIsverciauSekmes
2021-09-10 13:31:06
Daktaro Shaun Brooks (PHD Oxford) isleidusio 48 mokslines publikacijas ir 23 knygas, apie 21 metus studijavusio anatomijos ir fiziologijos vaistus pasisakymas:
"Daktaras Robert Malone, sukures MESSENGER RNA vakcina, teigia, kad jokiu budu negalima siu vakcinu leistis. Jis - kurejas- pats sako, kad niekada ju nenaudotume. Taigi leiskite man paaiskinti kas atsitiks su asmenimis kurie pasiskiepijo. Laikotarpyje nuo 6 menesiu iki 3 ar 5 metu jie visi mirs! Del siu trieju priezasciu:
1. Dramatiskai pakenke ir savo imunine sistema sumazino 35%. Pirma injekcija sumazino maziausiai 15%, po antros - iki 35%. Jie mirs susileide trecia (booster). Ir tai yra tiesa. Jie taip pat mirs ateityje pasiskiepyje nuo gripo.
2. Antikuniu DEPENDENT ENHANCEMENT. Butent tokie antikuniai susidaro po siu vakcinu. Nebent buvo suleistas placebo. Sie antikuniai apgauna jusu kuna, leisdami lastelem, kurios turetu naikinti patogenus, ju nebenaikinti. Tai priveda prie taip vadinamos CYTOKINE audros. Organu veikla sutrinka. Toks zmogus mirs. Ir to nebegalime sustabdyti. Jokie vaistai nepades.
3. Kraujo kresejimas. Visu paskiepytuju kraujas kresi. Jei netikite - patikrinkite atlike D-DIMER testa, kuris pastebi kraujo kresejima mikroskopiniu lygiu. Siuo metu is zmoniu jau yra pjaustomi kresuliai. Milijonai jau mire nuo siu injekciju.
Jus raginate skiepytis, nesioti kaukes... As jau girdejau tai ir is tevu... Tevams, kurie istiesu masto paskiepyti savo paciu vaikus - jus visam laikui juos sterilizuosite. Po siu injekciju zmones yra sterilizuoti. 80% skiepytu moteru istiko persileidimas pirmaji trimestra. Jus negalite tureti vaiku!
Susileidote kas galetu buti palyginama su ziv virusu. Jus nebegalite maitinti krutimi, buti kraujo ir organu donorais, negalite buti plazmos ir kaulo ciuplu donorais. Jei netikite - pabandykite tapti kraujo ir plazmos donorais. Jus nebusite prileisti. Nebent jus gyvenate ten, pvz Kalifornijoje, kur yra leidziama imti donoru toksiska krauja su paveiktais baltymais. Sios vakcinos sukuria taip vadinamus SPIKE baltymus. Siu baltymu yra siose vakcinose. Susileidus sie baltymai yra toliau kuriami perlauziant jusu RNA pusiau. Jus tampate nebezmogumi, jus tampate kazkuom kitu, ir jus busite uzpulti galybe ligu."

Nepykite uz klaidas ar neisverstus terminus.
Kopijuokite ir dalinkites.
Pilna originalo kalba irasa galite pamatyti cia:
https://www.bitchute.com/video/ddkqSpcpHknO/
Interviu su daktaru Malone galite pamatyti cia:
https://www.bitchute.com/video/84K04msS2qUQ/

Taip pat perziurekite dr. Vladimir Zelenko pasisakyma:
https://www.bitchute.com/video/znld5Z5nhkgo/
LT Lithuania????Šarikovas
2021-09-10 15:09:27
Trolis...TROLIS...HAF...HAFFF...RRR...
CA CanadaSiaip
2021-09-10 16:22:50
Gal galima statistika ideti kiek vaiku susirgo, kiek mire nuo covid?
LT Lithuania????Šarikovas
2021-09-10 19:29:16
Ui..ui...statistiką...žina...žina..vienuolis...žina...HAFFFF...
LT LithuaniaRaimondas
2021-09-10 19:33:34
Kur prapuolė bubeikis su stasiu?
LT LithuaniaKretinga
2021-09-11 20:24:16
Matosi, kad ir "Pajūrio naujienos" yra gavusi valstybės paramą, covid propagandai skleisti :-( už $ mulkina Kretingos žmones. Neskiepyjau ir neskiepysiu savo vaikų. Vakcina sąlyginai paleista (bandomojoje stadijoje), o jūs čia propoguojat vaikų skiepyjimą. Trūksta žodžiu....
LT Lithuania????Šarikovas
2021-09-11 21:44:39
...trolis...TROLINA...HAF...HAF...
LT LithuaniaKretinga
2021-09-11 22:11:41
????Šarikovas, nieko aš "netrolinu" mažvaiki tu, tiesiog domiuosi netik delfi, 15min info. O plačiau paskaitau ar reportažus pažiūriu.
LT Lithuania????Šarikovas
2021-09-11 22:29:27
Anti...ANTI...ANTIKVAKSERIS...rrrRRRR...HAFFFFF...
LT LithuaniaStasys
2021-09-11 23:51:52
Šarikovas mažvaikis...cha cha cha.
LT Lithuania????Šarikovas
2021-09-12 08:21:41
Čia ne staska...Čia...apsišaukėlis...Staska...ATE...SAKĖ...
HAF...HAF...
LT Lithuaniato isverciau sekmes
2021-09-12 11:52:09
o iš kur Jūs žinote, kad čia teisybė surašyta, gal koks antivakseris sukūrė visą šitą...aplamai yra neaiškus tas skiepo poveikis, jei jis tikrai apsaugo nuo tos coronės, tai puiku, skiepykimės visu 100 procentų, bet skiepas sukurtas labai greit ir iki galo neištirtas jo poveikis, tai ir kelia abejones
LT Lithuania????Šarikovas
2021-09-12 13:32:03
Tirtas...Ištirtas...Naudojamas...Išbandžiau.. GERAS...RRHAFFF...
LT LithuaniaBubeikis
2021-09-12 20:47:04
IsverciauSekmės - kartoji kelinta kart tuos pačius tekstus, truputį plokštelė pastrigo :) Žėk, balamute - sakai visi mirs nuo 0,5m iki 3 metų po skiepų. Turi statistiką, kiek jau mirė, nes praėjo daugiau nei metai? O gal terminą pratęsi :D
LT LithuaniaBubeikis
2021-09-12 20:54:38
Viso MELO paneigimą skatykit čia - tokie kaip „IšverčiauSėkmės” turi būti ieškomi ir gaudomi policijos už racionalios panikos skleidimą, pritaikant maksimalias bausmes. Paneigimas:

https://m.delfi.lt/melo-detektorius/article.php?id=88159705
LT Lithuania????Šarikovas
2021-09-12 21:37:18
Pagausiu...išversiu...suėsiu...sekmės...nelinkėsiu...niammmm...niammmm...
LT LithuaniaSveikas zmogus
2021-09-14 00:19:34
Jei panika racionali, tai kam gaudyti kazka uz racionalios panikos skleidima? :)
Bubeikis putojasi, kad mokslininkas savo prognozes paskelbe rugpjucio men., o praejo tik menuo :) Kas pasiskiepyje bandete krauja priduoti? Na, smalsu ir man pasidare. Daugelyje saliu simtatukstantiniai protestai, kuriu nemato naciu media, o jis jums kisa toki pati delfi paskaityti :) Pasiskiepyje pradeda savo asmenines istorijas platinti kaip ju sveikata zymiai pablogejo, tai ziniasklaida tuoj istrina. Dabar kas 3-ios atsisakys- irgi patampa antivakseriu = beteisiu. Viskas del "didesnio gerio", "jusu saugumo" ir "sviesaus rytojaus" i vienus vartus stumiama Great Reset propaganda. Tokie kaip kiaule bubeikis zviegdami ardo valstybe ir jos pamatines vertybes.
Ateis laikas, kai tokie kaip jis teisiami naciai pries kartuves kartos ta pati "as tik dirbau savo darba", "as tik vykdziau isakymus", "as nieko nezinojau".
LT Lithuania????Šarikovas
2021-09-14 07:10:52
Šūdmala...RRR...HAF...HAFFF...
LT Lithuania????Šarikovas
2021-09-14 08:27:13
UI...UI...MIRSIU...6MĖN...3M...LIKA...VISI...MIRSIMMM...UI...UI...
NO NorwayBubeikis
2021-09-14 09:49:35
Sveikam zmogui - durniuk tau pamokele pravesiu :) (Patikusi mintis)

Žmogus nėra laisvas nuo visuomenės, kurioje jis gyvena. Tai protingas, logiškas ir nepaneigiamas teiginys, kurį išniekino bolševikai, bandydami tokiu būdu pateisinti savo kruviną režimą. Tačiau tai nepadaro šio teiginio neteisingo, lygiai kaip nepraranda prasmės ir bolševikų išniekinta sąvoka „demokratija“.
Būtent minėtu teiginiu savo teoriją grindė mąstytojas, kurį pagrįstai galima laikyti žmogaus teisių pradininku ir kurio idėjos išlieka aktualios ir nemirtingos. Tas mąstytojas – Johnas Stuartas Millis, moksliškai įrodęs, kad žmogus laisvas elgtis kaip tinkamas su sąlyga, jeigu jo veiksmai nedaro žalos kitiems. Leiskite priminti, kad teisę atsisakyti skiepytis antivakseriai laiko išvestine iš savo prigimtinių teisių ir laisvių, į kurias negali kėsintis nei valstybė, nei visuomenė. Deja, šis teiginys yra niekinis ir neišlaiko elementarios kritikos. Jeigu piktnaudžiaudamas savo teisėmis ir laisvėmis žmogus daro žalą kitiems, tai valstybės įsikišimas yra visiškai teisėtas ir atitinka Konstitucijos 28 straipsnio raidę ir dvasią. Minėtame straipsnyje yra įtvirtinta ši principinė nuostata, nesuderinama su spekuliacija prigimtinėmis žmogaus teisėmis ir laisvėmis: „Įgyvendindamas savo teises ir naudodamasis savo laisvėmis, žmogus privalo laikytis Lietuvos Respublikos Konstitucijos ir įstatymų, nevaržyti kitų asmenų teisių ir laisvių.“
Antivakseriai, kaip ir visi kiti, nėra laisvi nuo visuomenės, kurioje jie gyvena. Tai reiškia, kad jų teisė nesiskiepyti neišvengiamai konkuruoja su kitų žmonių teise neturėti kontakto su tais, kurie kelia pavojingo užkrato pernešimo galimybę. Kitaip tariant, antivakseriai yra padidinto pavojaus šaltinis, kuriam būtina nustatyti protingus ir proporcingus teisių ir laisvių apribojimus. Deklaruojama antivakserių teisė atsisakyti vakcinos, neišvengiamai pažeidžia kitų asmenų teises, jeigu darbe arba bet kokiame visuomenės susibūrime žmonių kontakto fiziškai neįmanoma išvengti. Tokiais atvejais kitiems asmenims, netgi ir pasiskiepijusiems, kyla realus pavojus užsikrėsti pavojingo viruso mutacija.
Panašiai kaip Jūsų kaimyno nosies padėtis apriboja Jūsų kumščio judėjimo laisvę arba Jūsų žmonos „ne“ apriboja Jūsų teisę į seksualinę laisvę, taip ir kito žmogaus teisė į sveikatą apriboja antivakserių teises. Tiksliau, paneigia jų teisę kelti grėsmę ir pavojų savo artimam, jeigu vartosime Biblijos terminiją. Paneigia, nes žala, kurią individas daro kitiems, apriboja jo potencialiai pavojingas teises. Nesvarbu, kokie yra antivakserių įsitikinimai, svarbu, kad kiekvienas antivakseris yra tarsi rankinė granata su ištrauktu žiedu, kelianti tiesioginį ir realų pavojų kitiems žmonėms. Šia prasme jų kalbos apie Konstitucijos ginamą savo kūno neliečiamybę yra grubi demagogija, pažeidžianti kitų žmonių teisę į sveikatą, kūno neliečiamybę ir netgi gyvybę.
Šių aktų analizė rodo, kad valstybė gali pagrįstai versti individą jo paties ar visuomenės interesais atlikti tam tikrus veiksmus arba susilaikyti nuo jų. Pavyzdžiui, mieste ribojamas transporto greitis, motociklininkas privalo dėvėti šalmą, o vairuotojas prisisegti saugos diržą. Minėtų taisyklių logika tokia: nerūpestingumas ir neatsargumas kelia grėsmę ne tik pačiam individui, bet ir visuomenei. Mums nėra tas pats, ar kosmoso greičiu lėkęs vairuotojas pėsčiųjų perėjoje įsirėš į kūdikio vežimėlį, ar be šalmo važiavęs motociklininkas patirs mirtiną galvos traumą, o diržo neprisisegusi nėščia moteris išlėks pro automobilio priekinį stiklą.
Sakysit, o prie ko čia šventa žmogaus teisė spjauti į raginimus, juolab į prievartą skiepytis? Prie to, kad nepasiskiepijęs individas, kaip anksčiau palyginau, kelia aplinkiniams tokią grėsmę kaip granata su ištrauktu žiedu. Prisipažįstu kaltu – palyginimas silpnas. Išties, atsižvelgiant į neprognozuojamas viruso mutacijas, toks asmuo pavojingas visuomenei tarsi masinio naikinimo ginklas.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas