Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rokas Zubovas neneigė esąs geriausias prosenelio - M.K.Čiurlionio - kūrybos žinovas (3 komentarai)

LT LithuaniaJuozas Valiušaitis
2013-03-17 00:15:56
Ar turi žurnalistė Irena Šeškevičienė bent nago juodymą supratimo apie kuklumą, santūrumą, krikščionišką žmogaus būdą, paprasčiausią objektyvumą? Turi akiplėšiškumo įvardyti savo raštą Rokas Zubovas "...NENEIGĖ ESĄS GERIAUSIAS..."?

Kad "šiuolaikiniai", tačiau visiškai nejaučiantys takto tekstų rašinėtojai "šiuolaikinėje" - jokios dvasinės atsakomybės spaudoje nejaučiantys už savo išdaugintus tekstus žmonės - nėra jokia naujiena ar netikėtumas. Visuomenė jau kaip ir susitaikė, kad spaudoje skelbiami visiški akiplėšiškumai, melagystės, klaidinimai, žmonių apšmeižimai - skelbiami kaip "tekstai", pateikiami už šiuolaikines "demokratijos" apraiškas: suprask, pateikiamos laisvamaniškos, skirtos skaitytojui "atsirinkti", kas yra moralu, o ne moralinę atsakomybę ar bent mažiausią savikritiškumą, savicenzūrą, savęs vertinimą - turinčių žmonių ugdančios mintys.

Skaitome autorės "mintį": Rokas Zubovas - NENEIGĖ Esąs...
Iš tokio teiginio (nekalbant, kad tai Antraštė!) turėtų sekti mintis, kad Rokas Zubovas neoficialiame pokalbį Teigė, o paskui žurnalistės paklaustas - viešai Nepaneigė, todėl Ji - išspausdinusi - primityvų, pagyrūnišką, sovietiniam žmogui suprantamą kaip tarybinio piliečio netgi "drovumą", kad jis - toks (geriausias žinovas) būdamas - "kukliai" nurausdamas "nepaneigia"...
Deja, tarybinės mokyklos auklėtinei toks, regis savaime laisvam žmogui turintis būti suprantamas, dalykas kaip santūrumas, vertinant savo sugebėjimus - lieka nepažinus.

Skaitančiajam Antraštę - lieka sąmyšu: nejaugi puikusis pianistas Rokas Zubovas galėtų save taip imti "vertinti", o gal visgi žurnalistė - neklausdama atlikėjo - "Ar jis LAIKO SAVE GERIAUSIU PROSENELIO KŪRYBOS ŽINOVU?" - paslysta, ir net neuždavusi tokio klausimo - pati už pianistą atsako: "Taip, Jis 'nepaneigė'." Nežiūrint, kad apie tai net neklausta, nors klausti būtų tik kvailybė.

Kas dar keisčiau - kad per 7 metus neatsirado nė vieno skaitytojo atsiliepimo, kurį toks rašinio pavadinimas būtų sutrikdęs, nekalbant jau kad pažeminęs, įžeidęs. Išties, krikščioniškas būdas viešame gyvenime, praėjus 23 metams po Sovietijos pabaigos - netapo Viešumos siekiamybe.
LT LithuaniaDalė Bartkienė
2013-08-29 19:42:02
"R.Zubovas tikino gerai prisimenąs prosenelę : kai ji mirė, jam buvo 12 metų".
Sofija Čiurlionytė, t.y. Roko prosenelė, mirė 1958 m.; Rokas Zubovas gimė 1966 m.
Ir mano komentaras yra tik po septynių metų, o iki tol... niekas nesidomėjo, niekam "neužkliuvo" ?
LT LithuaniaBirutė Kasputytė
2015-03-06 16:21:25
"R.Zubovas tikino gerai prisimenąs prosenelę : kai ji mirė, jam buvo 12 metų". Sofija Čiurlionytė, t.y. Roko prosenelė, mirė 1958 m.; Rokas Zubovas gimė 1966 m. Keista, kaip nesusidomėjo pats Rokas Zubovas, ką apie jį parašė?
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas