Pajūrio naujienos
Help
2021 Gruodis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną-7°C debesuotumas 11 %
Naktį-11°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar pritariate sostinės iniciatyvai atsisakyti šventinių fejerverkų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2021-ųjų Metų žmogų!

Edgaras ZABORAS
Arimantas MIKALOČIUS
Jūratė MAČERNIENĖ
Dalia ČINKIENĖ
Kazys MAKSVYTIS
Virginijus JAPERTAS
Ingrida TAUJANSKIENĖ
Alma JANKAUSKIENĖ
Nerijus ČAPAS
Ričardas JOVAIŠA
Komentarų topas

Kretingiškiai suskato skiepytis nuo COVID-19 (61 komentarai)

LT LithuaniaLalaila
2021-07-24 21:51:56
Girdit, ką sako Dulkys? https://www.youtube.com/watch?v=0jZLzidswjI
LT LithuaniaUžteks
2021-07-24 22:52:44
Bezdėti.
LT Lithuania????
2021-07-25 11:40:18
Na ir kiek tu aveliu DOLI , jau rajono genetiskai modifikuota namu uki papilde ,, gaila , kad ta DOLI tik du metus istempe , nudvese , eksperimentas , zinia , visdada reikalauja auku ir pasiaukojimo , nieko nepadarysi tuo labiau kad kelio atgalir neber ,tik tastamentus rasyt , jus gi dar galit . aveles , betbent truputi rastingos , ,,
LT Lithuaniaei
2021-07-25 11:43:32
truputi paraudonavot kada pamelavot kiek tai uzaukstine namu ukio triusiukais ir pelytem panorusiu but skaiciu , penki euraijums uz marmalo porcija nesimeto , kaipo ir uz cepelinu porcija pasirengusiu triusuku entuziazma tik paest .
LT LithuaniaES
2021-07-25 13:20:03
Runkeliai Sputniko laukia, jiems civilizuotų šalių skiepai nepriimtina.
LT LithuaniaKo
2021-07-25 14:33:50
bijo vyrai, jei po skiepu dar geriau . Nemokama viagra. Duok čia ir dabar.
LT LithuaniaJau
2021-07-25 14:35:59
net ir seneliukai eilėje stovi. Jėga.
LT LithuaniaJuozas
2021-07-25 14:39:49
po skiepo jau nebgaliu susivaldyti. Net ir politika nebeidomi. Tik viena mintis galvoje. Ačiu už nemokama paskata vėl pasijausti tikru vyru.
LT LithuaniaLaiškas
2021-07-25 15:06:45
iš Pravieniškiu. Mano brangusis Juozuli. Sveikink mane su antrojo skiepo gavimu ir aš nekantrauju pasveikinti tave su tuo pačiu. Bet ar tu pasiruošęs žengti mano pėdomis mano brangusis Juozuli,kai antivakseriai puola ir diena ir naktį? Tikra meilė būna tik tarp vyru, bet tai gali suprasti tik tie, kas jais gimė.
LT Lithuaniaei
2021-07-26 10:50:18
Keliama idėją nepasiskiepijusiems už gydymą susimokėti patiems: vidutiniškai atsieitų 2 tūkst. eurų ,, ei jus avinai ir jau genetiskai modifikuotos aveles DOLI ,, kurioms kaipo ir jai liko gyvent metelius kitus ,, nusimkime rozinius akinius ,, fasizmo dovydo zvaigzdziu bei mengelisku eksperimentiniu metodu fone , pabegeliai , vartai vis labiau atverami jau galima teigt ,visiskam , suplanuotam lietuveles sunaikinimui , delsimas darosi tolygus mircai , jie zudo ir zudys , va taip , subtiliai , dar egzistuoji , atsisakai , priestarauji , gestapas ,visur kol kas tik tylus ispejimas .. arba paliktas vienas ,nuzudysim ,, mirsi ,,eiei ,, ir jus dar tikite ,tais velniais jau ant visu altoriu sedincais ,,
LT Lithuaniainfo
2021-07-26 11:17:23
jokiu mob punktu palapiniu ar kitokiu laikinu patiru punktu , jokiu pakeles kaisiotoju i nosi ,, ESME , REGISTRUOJATES PAS SEIMOS DAKTARA , NE TESTAVIMUI O PROFILAKTINIAM PATIRINIMUI , IPAREIGOJANCAM , ISDUOTI EL PAZYMA ,, tik su irasu ,, DIRBTI GALI ,, po simtas , nagi avinai jau visai esam , kerdzai isako , namu ukio banda beeee bebliauna ,,ISTATYMUS SKAITYKIT GERBKIT IR PRIVERSKIT KITUS GERBT IR VYKDYT ,,
LT LithuaniaStasys
2021-07-26 12:21:45
Ko čia purkštaujat.Paskiepyti išmirsim. JUMS DAUGIAU VIETOS LIKS.GERIAU GYVENSIT.SĖDĖKIT SUBINES UŽRAUKĘ IR LAUKIT ŠVIESIOS ATEITIES.Durdomas.
LT LithuaniaLalaila
2021-07-26 15:01:10
Stasiuk, mes mielai leistume. Bet dėl paskiepytujų mirčių rudėnį bus apkaltinti nesiskiepyję- neva dėl jų kaltės nesusidarė bandos imunitetas. Ir juos reikia subadyti prievarta.
LT LithuaniaStasys
2021-07-26 15:10:31
Neturit ką veikt?Eikit su fakėlais marširuot vakarais.Bent matysim kiek tų neskiepytų yra :)Dėl mūsų paskiepytų nepergyvenkit.Kaip sakė po poros metų mūsų neliks.Gyvensit ir ŽVENKSIT.
LT Lithuania
2021-07-26 16:56:21
Noriu paklausti kiek metų testavo šią vakciną? Kai mokslin8nkai ištestuos vakciną nuo 5-10metų,tuomet skiepisiuos ir aš.
LT LithuaniaBubeikis
2021-07-26 18:55:15
Patikusi mintis :) Pilnatis užsitęsė, bet ji turi pabaigą. Dabar, kai jau įsibėgėja vakcinavimas nuo Covid-19 viruso, sujudo ir pakėlė balsą mūsų genetinio baseino seklioji pusė, dumblinasis to baseino kraštas. Jau balnoja žirgus piliečių didvyriškas pasipriešinimas prievartiniam skiepijimui, toks modernusis Antivakserių Kelias: žmonės kas tranšėjas ir statys barikadas, garins actą virduliuose, rūkys bintą, šoks ir dainuos, ir priešinsis iki paskutinio neskiepyto kūdikio kraujo lašo. Mūšis prieš kaukes baigėsi, sako tie žmonės, bet karas tęsiasi.
Nuo vyriausybės nurodymų antivakseriams pavažiuoja stogas ir jie, kaip silpnesnių protinių galių asmenys, kuriems vis dar tebesopa nuo Vytauto Landsbergio sugriautų kolūkių, pradeda protestuoti, burtis į kovotojų grupes, ir štai jie dabar turi naują siaubą. Šėtoniškoji pasaulinė vyriausybė, masonai ir bankininkų finansuojamas klanas bandys stumti tariamą vakciną nuo tariamos koronos, ir tos vakcinos buteliukuose bus pragaro mikroschemos, kurias implantuos po oda, o kitiems galimai ir į smegenis. Kai visi būsime sučipuoti, valstybė mus visus galės valdyti dar efektyviau, negu valdo dabar. Mes būsime kaip robotai, ir mums tereikės vaikščioti į darbą ir už savo atlyginimą paskui pirkti prekes, kurias gamins ir pardavinės kiti robotai, nes taip veikia Didžiosios Vyriausybės surėdyta pragaro ekonomika. Nepaimsite mūsų plikomis rankomis, jūs monstrai baltais chalatais su jūsų velnio švirkštais, sako ta Lietuva, kuri nieko nebijo, mojuoja vėliavomis, sako ta Lietuva, kuri žino, kad nieko nėra pavojingiau, nei medicina ir farmacija. Nebent pavojingesni yra trikojai greičio matuokliai, kurie irgi yra sąmokslo dalis: pirmiausia kelių direkcija įveda dirbtinius ir apgaulingus greičio ribojimus, paskui policija gaudo vairuotojus, ir atima paskutinius pinigus. Priešas visur, sako jie. Būkime vieningi, sako jie. Tiesos, sako jie.
Aš labiau nemėgstu tų žmonių, kurie bando teisinti visus tuos sąmokslo teorijų kvailius ir acto garintojus. Jie kvailybę pateikinėja kaip nuomonę, kurią reikia gerbti. Per tris laisvės dešimtmečius jie išmoko vieną dalyką: „kiek žmonių, tiek nuomonių“. Nesąmonė. Jeigu kažkas geria šlapimą arba acetoną, tai juk nesakysi „kiek žmonių, tiek gėrimų“. Yra protingi pasirinkimai ir yra ne tokie protingi. Tas pats ir su nuomonėmis – yra sąmoningos ir yra kliedesiai apie skiepų žalą ir pasaulinę vyriausybę.
Naujasis triukšmas apie baisiąją vakciną nuo koronaviruso ir apie atslenkančią skiepytojų prievartą yra vadovėlinis masinės psichozės pavyzdys. Tai, kad daugelis jau pripliurpė nesąmonių apie išgalvotą koronavirusą, kurį organizavo masonai, dar nereiškia, kad žmonės imunizuoti. Ne, durnystėmis persergama ir paskui beveik iškart galima pulti į naują durnystę, nes imunitetas nuo kvailybės neišsivysto.
Dar aš nemėgstu, kai man sako, kad negalima šaipytis iš kvailių ir sąmokslo teorijų šalininkų. Tai ką su jais dar daryti? Ignoruoti? Ne, negalima. Jie per garsiai rėkia. Pykti? Neprotinga, pačiam bus blogiau. Šaipytis – pats tas. Eiti į jų grupes ir uždavinėti kvailus klausimus, kad jie patys kvailintų save ir vis labiau darytųsi komiški – štai geras ir korektiškas pasirinkimas.
Kai jūsų giminaičiai pradės kliedėti apie tai, kaip apginti sodybą ar daugiabutį nuo skiepytojų, klauskite jų, ar reikėtų užkalti duris, ar reikėtų išsikraustyti į sodo namelį ir iš ten bendrauti su pasauliu. Ar galima apsimesti infekuotu, kad jūsų neskiepytų? Ar reikia sakyti, kad esate užsienio pilietis, ir tada jus paliks ramybėje, nes jie neturi teisės prievarta skiepyti užsieniečių? O ar nebus žmonės slaptai skiepijami parkuose, parduotuvėse ir kitose masinio susibūrimo vietose? Tegu sąmokslo teoretikai leidžia garą ir verda savose sultyse, visiems bus tik linksmiau. Paklauskite jų, ką daryti, jei girdite balsus iš kosmoso, kai tik atsiliepiate telefonu, ir jums sako komandas, kokius numerius maigyti klaviatūroje. Apsimeskite, kad kalbate rimtai. Jumis patikės. Pasakykite, kad tai prasidėjo tuojau po to, kai pradėjote gerti vaistus, kuriuos jums išrašė šeimos gydytoja nuo arterinio kraujo spaudimo. Nepamirškite, erzinti ir šaipytis, trolinti ir visaip juos baksnoti yra legalu, nes Lietuvos Respublikos įstatymai to nedraudžia. Taip tik pagerinsite mūsų visuomenės psichinę sveikatą.
LT LithuaniaStasys
2021-07-26 19:50:31
Vytuk,Lalailiuk,Bebriuk,pavargsit skaitydami.Užjaučiu.Geriau tyliai laukit kol mes išmirsim.
LT LithuaniaMan
2021-07-26 19:59:26
Rodos da ilgai skaitys, girdisi kaip krumpliaračiai traška. Arba ieško indiškos statistikos, patvirtinančių signalų iš kosmoso. Laukia Palmyros patarimo
LT LithuaniaStasys
2021-07-26 20:17:14
Laikia kol pilnatis patekės.
LT LithuaniaMantas
2021-07-26 20:54:48
geguzes men gavau abi skeipo dozes, neturejau temperaturos, buvo tik paraudimas durio vietoje. Zinau, kad nera zinoma del skiepo pasekmiu, bet skiepijausi del bendro tikslo. Juk pvz, jei prasidedavo karas, vyrus saukdavo i kara. Nori- nenori, turi eiti. Man tie, kurie nesiskiepija, primena bailius, kurie atsisakytu eiti i kara ir slapstytusi. Tikrai viska jau esu perskaites ir visas versijas perskaites tu, kurie yra pries. BET AS PASIRINKAU SKIEYTIS DEL BENDRO TIKSLO. NORIU, KAD GREICIAU GRIZTUME I NORMALU GYVENIMĄ, O YPAC TO REIKIA VAIKAMS IR JAUNIMUI.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas