Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

„Minijos“ legionierius Shogo Osawa iš Japonijos (priekyje) „uždirbo“ 11 m baudinį, tačiau jo realizuoti minijiečiams nepavyko.

Gegužės 2 d. Kretingos „Minija“ Kretingos centriniame stadione 1:1 (0:0) sužaidė VI turo rungtynes su Vilniaus „Riterių B“ komanda, treniruojama buvusio kretingiškių trenerio Valdo Trakio.

„Varžovai šioms rungtynėms atsivežė pajėgią sudėtį – žaidė septyni pagrindinės A lygos komandos žaidėjai, tokie, kaip Lezama, Kodz, Mosenzovas, Virkšas ir kiti. Rungtynių pradžioje daugiausiai žaidėm antru numeriu, gynėmės ir bandėme kurti kontratakas. Varžovams neįprasta žaisti ant natūralios vejos, tai pasirinkome būtent tokį rungtynių planą“, – pristatydamas varžovų komandą kalbėjo Kretingos „Minijos“ vyriausiojo trenerio asistentas Martynas Viluckas.

Įpusėjus pirmam kėliniui varžovai turėjo neblogą progą, bet po stipraus smūgio kamuolys sudrebino Eimanto Brezgio ginamų vartų virpstą. Besibaigiant kėliniui puikią progą turėjo „Minijos“ legionierius Shogo Osawa, įveikęs du varžovų gynėjus ir neleistinai sustabdytas baudos aikštelėje. 32-ą min. 11 m baudinio realizuoti stojęs Neilas Urba pirmą kartą per savo karjerą „Minijoje“ nesugebėjo jo realizuoti – vartininkas atspėjo kamuolio skriejimo kryptį ir jį atrėmė. Pirmasis kėlinys tuo ir baigėsi.

Antrą kėlinį žaidimas išsilygino, varžovai gal turėjo šiek tiek daugiau teritorinės persvaros, bet šeimininkai atsakydavo savo pavojingais išpuoliais. Vienas tų išpuolių 68-ą min. pasibaigė Povilo Kalimavičiaus įvarčiu į savus vartus. Įmušę įvartį „Minijos“ futbolininkai už kelių minučių turėjo idealią progą padvigubinti rezultatą, bet po kapitono Ainio Vilavičiaus smūgio kamuolys atšoko nuo virpsto, tiesiai per 3–4 m nuo vartų stovinčiam puolėjui Dominykui Jakočiūnui, bet jis tik sau vienam suvokiamu būdu iš 2 metrų sugebėjo pataikyti į virpstą. Per teisėjo pridėtą laiką 92-ą min. pasiteisino auksinė futbolo taisyklė „neįmuši tu, įmuš tau“ – akimirkai vienas prieš vartininką iššokęs Dovydas Virkšas išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Paskutinės pratęsto laiko minutės, ir varžovų pasiųstas kamuolys suspurdėjo „Minijos“ vartuose.

Kretingos „Minija“: vartininkas Eimantas Brezgys, kapitonas Ainis Vilavičius, Ričardas Šveikauskas, Boburek Farkhadov (68 min. Dominykas Jakočiūnas), Solibek Karimov, Shogo Osawa, Germanas Vaniuchinas, Gustas Gumbaravičius, Simonas Juška, Valdas Jašmontas (77 min. Laurynas Bauža), Neilas Urba (92 min. Lukas Jakumas).

Vyriausiojo „Minijos“ trenerio Gvido Juškos komentaras: „Vyrai šiandien gerai kovėsi, atidavė daug jėgų. Jei demonstruosime tokį žaidimą ir toliau, ateis ir pergalės. Jaunimas gal kažkiek perdegė šiandien, galėjo šaltakraujiškiau užbaigti tą susikurtą momentą ir įvaryti kamuolį į tuščius vartus. Taip pat neįmušėme ir 11 m baudinio.“

Po šių lygiųjų Kretingos „Minija“ papildė taškų kraitį ir pakilo į X vietą.

Artimiausias rungtynes Kretingos „Minija“ žais gegužės 9 d. išvykoje su Vilniaus „Žalgiriu B“.