Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną10°C debesuotumas 30 %
Naktį12°C debesuotumas 2 %
Apklausa

Ar Kretinga turi politinį lyderį?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ketinęs tapti kunigu, sugrįžo tvarkyti bažnyčios ūkį (7 komentarai)

LT Lithuaniakretingiškė
2008-01-26 10:52:29
Sunku patikėti tokiu A. Lukausko atsivertimu, kai prisimeni, kaip jis grasino mokytojams, jei jie eis į bažnyčią, kaip gėrė ir luošino žmonių gyvenimus, kaip iki bankroto nuvedė "Kretingos vandenis". Tyliai melstis ir prašyti atleidimo, o ne vėl garsintis reikėtų jam.
LT Lithuaniakretingiškis
2008-01-26 20:03:06
Na manau, kad nieko naujo nepasakysiu šitą "kretingiškę" pavadinęs ją DAVATKA. Tokios davatkos, tušti žmonės, kurie džiaugiasi kitiems darydami bloga, stengdamiesi įžeisti ir užgauti kitus. Jei, pasak tos "kretingiškės", visi buvę "tokie blogi žmonės" nors per nago juodymą būtų padarę dėl bažnyčios tiek, kiek padarė A. Lukauskas, bažnyčios Lietuvoje blizgėtų. O šiaip kiek suprantu už įmonės rezultatus atsako įmonės vadovas, kiek žinau A.Lukauskas nebuvo "Kretingos vandenų" vadovas ir negalėjo nuvesti iki bankroto įmonės. Be kita ko jei ir būų kažkokių nuodėmių praeityje, tai ne "kretingiškei" teisti ir nurodinėti ką žmogui daryti ir kaip elgtis. Dievas ir puolusiems ir jį išdavusiems gailestingas.
GB United Kingdompamokslininkas
2008-01-27 05:12:32
aha, kretingiske per daug isijuate forumuose. kretingiskis teisus tipine DAVATKA :D
LT Lithuaniamaxas
2008-01-27 12:26:30
jeigu žmogus į gyvenimą pažvelgė kitokiomis akimis, tai nebūtinai reikia kapstytis po jo praeitį.
Teisingai pasakė kretingiškis: "Jei, pasak tos "kretingiškės", visi buvę "tokie blogi žmonės" nors per nago juodymą būtų padarę dėl bažnyčios tiek, kiek padarė A. Lukauskas, bažnyčios Lietuvoje blizgėtų".
LT LithuaniaVaikai
2008-01-27 14:19:22
Dėkojame "Pajūrio naujienų" redakcijai, nusprendusiai, kad ne tik sportininkai, menininkai garsina Kretingą. Džiugu, kad prisimintas daug darbo įdedantis ir visą save atiduodantis žmogus, kurio veikla ir atsidavimas ne taip lengvai apčiuopiamas ir tikrai ne visų suprantamas ir pastebimas. Labai gaila, kad pats pirmasis komentaras pilnas pykčio ir tūžmasties. Keista, kaip "kretingiškė" prisidengusi miestelio gyventojos vardu ir bandydama atstovauti visų Kretingos žmonių nuomonę, svaidosi tokiais kaltinimais, kurie nesuvokiami sveiku protu. Noriu patikinti, kad mūsų gyvenimai tikrai nesuluošinti, tai įrodo ir mūsų gyvenimo būdas, ir atliekami darbai. Tad visiems piktiems liežuviams norime pasakyti: "MES DIDŽIUOJAMĖS TURĖDAMI TOKĮ TĖVELĮ".
LT Lithuaniakretingiškė
2008-01-29 23:29:08
Manau, kad būtent "davatkos", nepakenčiantys kitos nuomonės mane ir užsipuolė. Kiek žinau ir biblija moko, kad ne bažnyčios turi blizgėti, o tikėjimas dievu. Geri darbai daromi tyliai, bet juk Lietuvai tai nebūdinga. Kažkaip keistai išeina, kad gali gyvenimą nugyventi bet kaip,užteks, kad pabaigoj pasigailėsi ir tai jei iš tikrųjų, bet kad savo elgesiu pakenkei kitiems turi būti tuoj užmiršta. Džiaugiuosi, kad vaikai gali bent dabar didžiuotis savo tėveliu ir linkiu, kad tai iš tikrųjų būtų tikras atsivertimas, bet tokius žmones pamačiusi bažnyčioje, nebenoriu ten eiti, nes man tai nėra tolima praeitis.
LT LithuaniaTina
2008-01-30 19:37:13
Kas jau kas, o Gerb. Antanas nelekia pats į spaudą ar TV ir nesiprašo, kad apie jį rašytų, ar kalbėtų.

"Aš noriu ir šitam paskutiniam duoti tiek, kiek tau. Nejau man nevalia tvarkyti savo reikalų, kaip noriu?! Ar todėl šnairuoji, kad aš geras" (Mt 20, 15)

Jėzus jam atsakė: "Iš tiesų sakau tau: šiandien su manimi būsi rojuje". (Lk.23,42)

Ir niekam nepavydėkite atsiverimo. Kai jūs atsiversite, nebijokite, Jėzus ir Jums tą patį užmokestį duos- Dievo karalystę. Ir visai nesvarbu, kad kiek vėliau jūs ateisite į Vynuogyną dirbti.

Ir nesistokite Dievo vietoj- palikite spręsti JAM, Aukščiausiajam.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas