Pajūrio naujienos
Help
2021 Balandis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 3 %
Naktį9°C debesuotumas 7 %
Apklausa

Ar kiekvienas rajono Savivaldybės tarybos narys turėtų atsiskaityti rinkėjams?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Virginijus BRAZAUSKAS:

– Kaip buvęs politikas pasakysiu: rajono tarybai reikėtų vadovautis ne emocijomis, o išmintimi, sėsti prie bendro stalo ir susitarti, nes visuose karuose, kaip parodė istorija, derybos yra pats geriausias menas. Šiandien, mano nuomone, politikams – tiek kairiesiems, tiek dešiniesiems – trūksta šios savybės. Jie pamiršta, kad atstovauja gyventojams. Iki rinkimų reikia įrodinėti, kuo aš geresnis ir stipresnis už kitą, bet, esant valdžioje, – susitelkti ir dirbti dėl žmonių. Savo pranašumą demonstruoti reikia prieš rinkimus.

Aloyzas ŽILYS:

– Jei kalbėtume respublikos mastu, aš labai pozityviai žiūriu į naująją valdžią, turiu vilčių, kad sulauksime gerų sprendimų ir permainų gyvenime. Tik keistokai atrodo, kad buvusioji valdžia, pati palikusi krūvą neatliktų svarbių darbų, bando pulti tuos, kurie dar tik pradeda įsibėgėti ir, esant tokioms sudėtingoms karantino sąlygoms, stengiasi kažką naudingo nuveikti. Pritariu, kad savo nesutarimus skirtingų partijų politikai turėtų išsispręsti už uždarų durų ir viešais skandalais nepiktinti visuomenės.

Eugenija DANIUK:

– Kas tarp politikų dabar vyksta rajone, mano nuomone, – ne laiku ir nesuprantama. Praėjo pusė Savivaldybės tarybos kadencijos, o staiga nei iš šio, nei iš to keičiami administracijos vadovai, tarybos komitetai, politikai socialiniuose tinkluose dergia vieni kitus, žmonės juos negražiai komentuoja. Manau, kalčiausi yra tie, kurie tą košę užvirė, pademonstravę valdžios troškimą bet kokia kaina. Taip, deja, yra ir aukščiausioje Lietuvos valdžioje. Gaila, bet viešojoje erdvėje rinkėjai mato nebe išrinktųjų darbus, o kivirčus.

Danutė DUNAUSKAITĖ:

– Užuot susitelkę bendram darbui, išrinktieji destruktūrizuoja visuomeninį gyvenimą. Rietenos tapo populiarios ir tarp vietinių politikų. Dauguma jų patapo pigiais influenceriais, užmiršdami, kad mes, rinkėjai, jau prieš rinkdami turėjome tvirtą nuomonę apie vieną ar kitą kandidatą. Ypač dabar, kai Savivaldybės taryboje vyksta „žvaigždžių karai“, į viešumą išlenda su politine etika nederanti jų retorika, egoizmas, savęs išaukštinimas, oponentų žeminimas. Tikras „gyvulių ūkis“. Ši politinė komedija kelia ne juoką, o pyktį ir nusivylimą.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas